چهارشنبه, ۸ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

زندگی مریم موسویان ، بازیگر نقش اسرا در آتش سرد ؛ از تئاتر تا تلویزیون

اشتراک:
مریم موسویان چهره ها
مریم موسویان در سریال آتش سرد به کارگردانی مجتبی راعی در نقش دکتر اسرا تاجیک که از نقش های اصلی این مجموعه است بازی کرده است.

بازیگر جوان و بی حاشیه کشورمان که تجربه حضور در سریال تاریخی چشن سربرون و بازی در کنار بازیگران مطرح کشورمان را دارد در تازه ترین هنرنمایی خود در سریال آتش سرد در نقش دکتر اسرا تاجیک هنرنمایی کرده است. در ادامه جزئیات بیشتر درباره زندگی مریم موسویان را در Niksalehi مشاهده کنید.

زندگی مریم موسویان

مریم موسویان متولد دهه هفتاد است. این بازیگر و نویسنده جوان در سریال های جشن سربرون و آتش سرد بازی کرده و در تئاتر حضور فعال در کنار بازیگران مشهور و نامی بر روی صحنه داشته است. از زندگی شخص وی اطلاعاتی در دست نیست اما وی یک برادر کوچکتر از خود به نام مهدی دارد.

زندگی مریم موسویانکودکی مریم موسویان

شروع فعالیت هنری

مریم موسویان بازیگری را از روی صحنه نمایش شروع کرده و در عرصه تئاتر موفق بوده است. بسیاری از بازیگرانی که قبل از رفتن جلوی دوربین صحنه تئاتر را تجربه می کنند آینده هنری قوی تر بهتری خواهند داشت و یکی از توصیه های اساتید بازیگری نیز همین است که هنرمندان جوان ابتدا تئاتر را تجربه کنند و به کسب دانش در این زمینه بپردازند.

وی تاکنون در سینما حضور فعالی نداشته اما برای تلویزیون بازی کرده است. او در سریال شاهرگ حضور داشت و در سریال جشن سربرون نیز بازی کرده که البته هنوز پخش نشده است.

مریم موسویان بازیگر جوانی که با سریال «جشن سربرون» به سینما و تلویزیون معرفی می‌ شود. وی نقش جهان‌ پسند دختر بهادر (حسین محجوب) و لاله اسکندری (بی‌ بی کتا) را بازی کرده است.

زندگی مریم موسویانمریم موسویان

این بازیگر جوان و آینده دار در سریال آتش سرد در نقش دکتر اسرا تاجیک هنرنمایی کرده و دومین کار تلویزیونی خود را تجربه کرده است.

بازیگر نمایش الیور توئیست

«الیور توئیست» به کارگردانی حسین پارسایی اما خرق عادت می‌ کند .آن هم برای تماشاگری که اینجا کمتر با نمایشی مواجه شده است که بتوان به آن در تئاتر ایران عنوان یک به اصطلاح «بیگ پروداکشن» یا اثری با هزینه تولید بالا را داد. مریم موسویان در این نمایش هنرنمایی کرده است.

هوتن شکیبا در نقش فاگین که بچه‌ های جدا مانده از خانواده و تنهای خیابانی را برای کسب درآمد به جیب‌ بری و سرقت وادار می‌کند. بازی قابل قیولی ارائه می‌ دهد.

زندگی مریم موسویانمریم موسویان در نمایش الیور توئیست

نوید محمدزاده نیز در نقش بیل سایکس که دزد بی‌ رحم و در نهایت قاتل خونسرد است بازی کنترل شده‌ ای دارد. مهناز افشار در نقش نانسی متفاوت از بازی‌ های سینمایی حضور محترم و درخوری دارد.

هناز افشار، نوید محمدزاده، آتیلا پسیانی، سعید چنگیزیان، هوتن شکیبا، امیر کاوه آهنین‌ جان، داریوش موفق و با همراهی بیش از ۱۰۰ بازیگر و هنرجوی نوجوان در نمایش الیور توئیست ایفای نقش کرده اند.

زندگی مریم موسویانجهان پسند در سریال جشن سربرون

زندگی مریم موسویان بازیگر جشن سربرون

لاله اسکندری بازیگر نقش «بی بی کتا» در این سریال نیز گفته که داستان درباره صد سال پیش و برهه تاریخی مشروطه است، خوشبختانه این مجموعه فیلمنامه بسیار قوی دارد.

به گفته او، اسکندری نقش «بی بی کتا» زنی دانا و قوی را ایفا می‌ کند، زنی که سواد خواندن و نوشتن ندارد، اما انسانی داناست که از تجربیات خود برای راهنمایی ایل استفاده می‌ کند، یک زن تاثیرگذار که هر چه سریال جلو می‌ رود نقش او پر رنگ‌ تر می‌ شود و در جایی از قصه مدیریت ایل را هم بر عهده می‌ گیرد.

مریم موسویان نقش جهان‌ پسند دختر بهادر (حسین محجوب) و لاله اسکندری (بی‌ بی کتا) را بازی کرده است.

زندگی مریم موسویانبازیگران جشن سربرون

حسین محجوب، محمود پاک نیت، فرخ نعمتی، قاسم زارع، داریوش کاردان، میرطاهر مظلومی، رامین ناصرنصیر، کریم اکبری مبارکه، صدرالدین حجازی، بیوک‌ میرزایی، مهران نائل، جواد قامتی، ابراهیم برزیده، سیامک اشعریون، پرویز بزرگی، علی جاویدفر، محمد حاج حسینی، فرشید صمدی پور، محمدرضا راد، حسن محمودی، مجتبی واشیان، امیر کسارنژاد، ساقی عسگری، سارا اشتری، امیر زمستانی، سودابه علیپور، نجات علی مرادی، سیامک حلمی، آرمین ترکمندی، علی حسن ناصری، ذبیح ذبیح پور، علی نجاریان، زهرا برومند، ایوب دمان، امیر نداف فر، عباس براری، رضا درم کزین، ابوالفضل حاجی علیخانی، مجید یاراحمدی، مهران هادی، جواد عاقبت بین، حسن زارع، محمودرضا بهرامی، علی عطایی، سیامک نظری، مرتضی ستارپور، محمد نادرخانی، فیروز حیدرزاده، سجاد مومنی و رضا سیدی از دیگر بازیگران این سریال هستند.

زندگی مریم موسویانمریم موسویان

داستان سریال جشن سربرون

داستان این سریال توسط مجتبی راعی به نگارش در آمده و حسن نجاریان تهیه کنندگی سریال سربرون را بر عهده دارد. در خلاصه‌ ای که از داستان جشن سربرون منتشر شده بدین گونه نوشته شده که «بهادر، کدخدای ایل پوسان با کدخدای طایفه همسایه «سرخو»، رقابت و مخالفتی دیرینه دارد.

مدتی است آتش کینه‌ ها خاموش شده است تا این که سرخو با اعتماد به نفس به خواستگاری دختری زیبا و کم سن و سال بهادر جهان پسند می‌ آید. غافل از این که قرار است مدتی بعد جهان پسند به عقد پسرعموش درآید.

سریالاسرا تاجیک در آتش سرد

بهادر قاطعانه با این وصلت مخالفت می‌ کند. زخم‌ های کهنه سرباز می‌ کنند. هر دو طایفه از کدخدای خود حمایت می‌ کنند. درگیری ابعاد بزرگتری می‌ یابد و بهادر تلاش بزرگی را آغاز می‌ کند.»

زندگی مریم موسویان بازیگر نقش اسرا در آتش سرد

«آتش سرد» به نویسندگی محسن سرتیپی و نازنین فرخلو، کارگردانی رضا ابوفاضلی و تهیه‌ کنندگی علی مهام هر شب از ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه دو سیما پخش می شود.

سریال «آتش سرد» که در ۳۰ قسمت ۴۵ دقیقه ای ساخته شده، یک ملودرام اجتماعی است که در خلاصه داستان آن آمده است: فرید پدر و مادرش را در یک حادثه از دست داده و وارث نیمه از کارخانه های بزرگ است. محسن تاجیک شوهر عمه فرید که قیم قانونی او نیز است متوجه دستکاری در حساب‌های کارخانه می‌ شود و …

سریالمریم موسویان در آتش سرد

سریال آتش سرد مجموعه جذابی است، داستانی پرکشش دارد و بازیگران شاخص و مطرحی در آن حضور دارند. مریم موسویان نیز در این سریال یکی از نقش های اصلی را عهده دار شده است.

اسرا تاجیک پزشک جوانی است که به کار خودش تعهد زیادی دارد و از سویی در آستانه تشکیل زندگی مشترک با گره ها و موانعی مواجه می شود که غیر منتظره است و زندگی او را دستخوش تحولات زیادی می کند.

پویا امینیپویا امینی و مریم موسویان در پشت صحنه آتش سرد

بازیگرانی هم چون پرویز فلاحی پور، عبدالرضا اکبری، فریبا متخصص، شیوا خسرومهر، مهسا کرامتی، جعفر دهقان، مهدی سلوکی، بهزاد خداویسی، پویا امینی، یلدا قشقایی، مریم موسویان، مرتضی ضرابی ، سارا احمدیان، پرهام امینی، سودابه علیپور، کامران ملکی، حسین حاجیعلی، رومسیا طاهری، امیرعلی موسوی، حمید عرب سرخی، ستاره حیدر آبادی، آرش احمدی، رومینا حاجی حسنی، علی دهقانی، میلاد شوریده، حمید شکوهی فر، عاطفه شاکری، نسیم سروش ، سمیرا چراغی، فریبا قدرتی، طه رهنما، حسین رهنما و شاهد احمدلو در این سریال یعنی اتش سرد نقش آفرینی دارند.

بازیگرعکس های اینستاگرام مریم موسویان

فرادید , ایسنا , دوات آنلاین , خبر انلاین , اخرین خبر

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس