سه شنبه, ۲۶ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

زندگی یلدا عباسی زنجانی ، شکربانو در شبکه مخفی زنان ؛از تئاتر تا شهرت

اشتراک:
یلدا عباسی زنجانی چهره ها
یلدا عباسی زنجانی بازیگر جوان و سرشناس تئاتر در شبکه نمایش خانگی در سریال کمدی شبکه مخفی زنان در نقش شکربانو حضور دارد.

بازیگر سریال های در حاشیه ، عطسه و عینک آفتابی در تازه ترین هنرنمایی خود در سریال شبکه مخفی زنان نقش شکربانو را ایفا کرده و در کنار بازیگران باتجربه این سریال تجربه تازه ای کسب کرده است. در ادامه جزئیات بیشتر درباره زندگی یلدا عباسی زنجانی را در پرشین وی را مشاهده کنید.

زندگی یلدا عباسی زنجانی

یلدا عباسی زنجانی متولد ۳۰ آذر سال ۱۳۶۶ در تهران است. او بازیگر زن ایرانی می باشد. فارغ التحصیل رشته ی کارگردانی سینما است. برادر او محسن عباسی زنجانی می باشد.

شروع فعالیت هنری

وی کار هنری خود را از تئاتر آغاز کرد و با کارگردان هایی مثل مهران مدیری و رضا رشید پور همکاری کرده است. او در سال ۱۳۸۷ در سن ۲۱ سالگی، در کلاس استاد سمندریان بازیگری را یاد گرفت و بعد به صورت حرفه ای پا به عرصه ی تئاتر گذاشت.

او در تئاتر با کارگردان های مشهوری مانند روح الله جعفری و افشین زمان کار کرد و همچنین در ورک شاپ علی رفیعی نیز شرکت کرد. و دوره فن و بیان و نمایش نامه نویسی را نیز زیر نظر استاد رفیعی گذراند و بیشتر در تئاتر بازی می کرد اما اولین بار در سال ۱۳۹۴ در سریال عینک آفتابی ایفای نقش کرد و وارد تلویزیون شد.

زندگی یلدا عباسی زنجانییلدا عباسی زنجانی

خانم بازیگر با مهران مدیری نیز همکاری کرده است و در سریال های عطسه و در حاشیه ایفای نقش کرده است. و این افتخار را نیز داشته است که در سال ۹۴ در مجموعه سه شو در کنار جواد رضویان باشد و با او کار کند. او می گوید من خودم را بازیگر خوش شانس می دانم زیرا در تئاتر در کنار بازیگران برجسته و بزرگی بوده ام و تجربه های زیادی را به دست آوردم.

زندگی یلدا عباسی زنجانی و همسرش

خانم بازیگر ازدواج کرده و متاهل است و نام همسر او مهرداد پژوهش است که کارشناسی ارشد مدیریت بازاریابی است. این زوج جوان در ۱۳ اسفند ۱۳۹۵ با هم ازدواج کرده اند.

او در سریال های در حاشیه، سه شو و عطسه ایفای نقش کرده و در نمایش های زیادی مانند خاطرات و کابوس ها، ننه دلاور، یرما و من چجوری ممکنه یه پرنده باشم بازی کرده است. وی در نمایش بی چرا زندگان نقش چالش‌ برانگیزی را برعهده داشته بود.

زندگی یلدا عباسی زنجانییلدا عباسی زنجانی و همسرش

خانم بازیگر در آثار نمایش خود موفق به کسب جایزه بازیگری در نمایش ننه دلاور در جشن بازیگر خانه و برنده جایزه نمایش آب و اندوه در جشنواره استان و در نمایش ننه دلاور در جشنواره مناطق کشوری نقش یک زن را نیز به دست آورده است.

بازیگر نقش شکربانو در شبکه مخفی زنان

«شبکه مخفی زنان»  که هر جمعه ساعت ۱۲ از این پلتفرم پخش می‌شود. کارگردانی این مجموعه را افشین هاشمی بر عهده دارد و محمدحسن شانه‌ساز زاده تهیه‌ کننده آن است.

یلدا عباسی زنجانی در نقش شکربانو عطار باشی همسر سوم میرزا محمود خان زنبورکچی با بازی سیامک انصاری می باشد.

زندگی یلدا عباسی زنجانی ، شکربانو در شبکه مخفی زنان ؛از تئاتر تا شهرتشکربانو در شبکه مخفی زنان

نقش اصلی این سریال را سیامک انصاری در نقش میرزا محمودخان زنبورکچی بر عهده دارد. مهدی هاشمی، لیلا حاتمی، شبنم مقدمی، حمید فرخ‌نژاد، باران کوثری، شقایق دهقان، امیرحسین رستمی، رضا بهبودی، احسان کرمی، مونا فرجاد، به‌آفرید غفاریان، یلدا عباسی، محمدرضا آزادفرد و اصغر سمسارزاده از دیگر بازیگران اصلی این مجموعه هستند. «شبکه مخفی زنان» بازیگران بسیار دیگری دارد که نقش‌ های فرعی آن را بر عهده دارند و اکثر آنان را بازیگران تئاتر تشکیل می‌ دهند.

بازیگرشقایق دهقان و یلدا عباسی زنجانی

درباره داستان این سریال آورده اند که در سال ۱۳۱۰ وزارت فرهنگ و هنر تصمیم می گیرد که کانونی برای بانوان تشکیل دهد که با تشکل‌ های مشابه رقابت و سپس آن ها را حذف نماید. برای انتخاب اعضا و فعالیت کانون میرزا محمود زنبورکچی کارمند عالی‌ رتبه‌ اداره‌ سجل احوال و دلبر جان تاجر باشی با یکدیگر همکاری می کنند و…

زندگی یلدا عباسی زنجانیهمسر و فرزندان شکربانو در شبکه مخفی زنان

در خلاصه داستان این سریال آمده که وزارت فرهنگ و هنر در سال ۱۳۱۰ تصمیم به تشکیل کانون بانوان گرفته تا با تشکل‌های مشابه رقابت و سپس آنها را حذف کند.

سکانسی از «شبکه مخفی زنان» با بازی خوب یلدا عباسی زنجانی

این سریال به کارگردانی افشین هاشمی و تهیه کنندگی محمدحسن شانه‌ ساز ساخته شده است. این اولین حضور افشین هاشمی به عنوان کارگردان در شبکه نمایش خانگی است.

 

گفتگویی متفاوت با بازیگر نمایش بی چرا زندگان

یلدا عباسی بازیگر نمایش «بی چرا زندگان» به کارگردانی الهام شعبانی در تالار قشقایی روی صحنه رفته بود و درباره حضورش در این اثر نمایشی گفت: در نمایش «بی چرا زندگان» در نقش رزیتا فلاحی خبرنگاری که بعد از یک حادثه در بیمارستان روانی بستری شده است، بازی می‌کنم که دچار بیماری زبان‌پریشی و صدابیزاری است.

زندگی یلدا عباسی زنجانینمایش بی چرا زندگان

وی درباره اینکه برای بازی در نقش فردی با اختلالات روانی چه تحقیقات و تمرین‌هایی لازم بود، اظهار کرد: درباره این موضوع تحقیقات زیادی انجام دادم، البته لیلی عاج هم که نویسنده «بی چرا زندگان» است نیز درباره یک خبرنگار اطلاعاتی داشت که بسیار شبیه به این کاراکتر بود.

عباسی ادامه داد: بخشی از آنچه در این اثر نشان داده می‌ شود مربوط به اتفاقی است که در دنیای واقعی برای خبرنگار روی داده است البته مواردی هم به نمایش اضافه شد که از جمله آن زبان‌پریشی و صدابیزاری خبرنگار است. در حقیقت کاراکتر این اثر بعد از حادثه پرت شدن به پایین، دچار ضربه مغزی می‌ شود که اختلالاتی برایش به همراه دارد.

وی تصریح کرد: بحث‌ های مربوط به تیترهای خبر همه داستان‌ های مستندی است که نویسنده به نگارش در آورده است و من سعی می‌کردم نقطه ارتباط و اتصالشان را با هم پیدا کنم که در هر کدام از این رویدادها، چه اتفاقی در زندگی شخصی کاراکتر نمایش باعث تیتر شدن آن شده است.

 یلدا عباسی زنجانیعکس های یلدا عباسی زنجانی

زندگی یلدا عباسی زنجانی بازیگر مشهور

بازیگر نمایش «کمیته نان» افزود: در این اثر نشان داده می‌شود که تمام دنیای خبرنگاری و حوادث نویسی که با تحقیقات همراه است، چقدر می‌تواند در زندگی شخصی کاراکتر نمایش چالش ایجاد کند.

بیشتر از هر چیز در تولید این اثر به تاثیر انرژی کلمات در زندگی افراد توجه شده است. در «بی چرا زندگان» به اینکه چه چیزی را در چه زمانی می‌گوییم و اینکه چقدر می‌توانیم با کلمات در زندگی افراد تاثیرگذار باشیم، پرداخته شده است.

عباسی درباره ویژگی‌ها و جذابیت‌های این نقش تصریح کرد: بازی در این نقش برایم بسیار جذاب بود چرا که تاکنون مشابه آن را بازی نکرده بودم. این نقش از روز اول پیشنهاد برایم بسیار سخت، پرچالش و در عین حال جذاب بود چراکه در دیالوگ گفتن و بیان کاراکتر، هم سختی‌ ها و هم جذابیت‌ هایی به همراه داشت.

سریالبازیگران در پشت صحنه شبکه مخفی زنان

مصاحبه با بازیگر نمایش کمیته نان

وی درباره همکاری با الهام شعبانی و لیلی عاج بیان کرد: پیش از این در نمایش‌ های «خواب زمستانی» و «کمیته نان» با لیلی عاج در سمت نویسنده و کارگردان همکاری داشته‌ ام که الهام شعبانی در آن اثر نقش مقابل من را بازی می‌کرد از این رو دیدگاه ما به هم نزدیک بود و تصمیم گرفتم در «بی چرا زندگان» نیز با این افراد همکاری کنم.

شبنم مقدمییلدا عباسی زنجانی و شبنم مقدمی

این بازیگر تئاتر در پایان درباره ارتباط و بازخورد مخاطب با نمایش گفت: اگرچه تبلیغات این اثر در حد بعضی نمایش‌ها نبود و ما امکان تبلیغات وسیع شهری و گسترده نداشتیم، اما با توجه به استقبال خوب مخاطبان و تبلیغ سینه به سینه و شفاهی تماشاگران به یکدیگر، سالن در تمام شب‌ها پر شد. هم چنین از پیام‌ ها و کامنت‌ هایی که در سایت تیوال و در فضای مجازی می‌بینیم، می‌توانیم نتیجه بگیریم که مخاطب از تماشای این نمایش راضی بوده است.

بازیگریلدا عباسی زنجانی

اجرای «بی چرا زندگان» تا ۲۰ تیر ماه در مجموعه تئاتر شهر ادامه دارد و هر شب ساعت ۲۰ در سالن قشقایی میزبان علاقه مندان به تئاتر است.

یلدا عباسی، ساناز نجفی، حدیث ‌میرامینی، توماج ‌دانش ‌بهزادی، آیه ‌کیان ‌پور، حمید رضا محمدی، سمیه ‌برجی بازیگران این اثر نمایشی هستند.

آخرین خبر , مهر , خبر انلاین , نورگرام , ایسنا

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس