چهارشنبه, ۸ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

زندگی یگانه رادبخش ، بازیگر نقش ابریشم قلی خان در بی گناه ؛ از تئاتر تا شهرت

اشتراک:
یگانه رادبخش چهره ها
یگانه رادبخش بعد از بازی در نمایش اسکیزو اولین حضور جدی اش را در مقابل دوربین با سریال بی گناه و بازی در نقش ابریشم قلی خان تجربه کرده است.

در سریال بی گناه به کارگردانی مهران احمدی علاوه بر دخترش باران چندین چهره جوان با عرصه بازیگر معرفی شده اند که سابقه حضور در صحنه تئاتر را نیز دارند. در ادامه بیوگرافی و جزئیات بیشتر درباره زندگی یگانه رادبخش را در پرشین وی مشاهده کنید.

زندگی یگانه رادبخش

یکی از بازیگران جوانی که با سریال بی گناه به عرصه هنر و به عنوان چهره‌ جدید بازیگری در بی‌ گناه معرفی شده بازیگر نقش جوانی ابریشم قلی خان است که یگانه رادبخش هنرمند جوان این نقش را ایفا کرده و بزرگسالی اش را مهرانه مهین ترابی بازی کرده است.

زندگی یگانه رادبخشیگانه رادبخش

شروع فعالیت هنری با نمایش اسکیزو

نمایش «اسکیزو» بر گرفته از آثار داریو فو با ترجمه جمشید کاویانی و کار محمدرسول حسینخانی و تهیه‌ کنندگی امین صدر از چهارم اسفند ساعت ۱۷ در تماشاخانه ‌ملک روی صحنه است.

زندگی یگانه رادبخشیگانه رادبخش در نمایش اسکیزو

امیرحسین ‌منشادی، حسین رضایی، صابر ‌گل‌‌محمدی، نادیا آئین، اسما حسینی، بهناز سبحانی، طاها احمدی، علیرضا ‌موسوی، امیر ‌بختیاری، پویا ‌جعفری، شهاب ذوقی، ساناز ‌جلالی، فاناز ‌سلوکی، فریبا صارمی، زهرا ‌عیسوند، شقایق ‌قضاتی، نازنین ‌توکلی، یگانه رادبخش، سیده‌ شمیم ‌هاشمی، نسترن ‌خوشقدم و محدثه ‌فراهانیان در این نمایش بازی می‌ کنند.

زندگی یگانه رادبخشبازیگران نمایش اسکیزو

محمدرسول حسینخانی در گفت‌وگو با هنرآنلاین درباره روند شکل‌گیری «اسکیزو» گفت: هدفِ اصلی و اولیه ما از فعالیت در هنر نمایش ابتدا ایجاد یک جامعه کوچک با عمقِ زیاد، توام با محبت، همدلی، یکرنگی، صداقت و در انتها خلقِ لحظات زیبا برای تک تک اعضای گروه و در نتیجه برای مخاطب است. ما تلاش کردیم با همدلی و یکرنگی از ابتدا اثری را تولید کنیم که نخست قابل قبول برای بازیگران و عوامل گروه باشد و این مساله به مخاطب هم منتقل شود.

زندگی یگانه رادبخشعکس های یگانه رادبخش

داستان نمایش اسکیزو

او در ادامه افزود: نمایش «اسکیزو» برگرفته از آثار نویسنده خلاق و مطرح دنیای نمایش داریو فو است. ما با مطالعاتی که از این شخصیت و آثار مکتوب ایشان وجود داشت، تصمیم گرفتیم در قالبِ نمایشنامه «جسدهای پستی» با ترجمه استاد جمشید کاویانی متنی را از ترکیب چند اثر داریو فو طراحی و اجرایی کنیم که این اثر بنا به دلایلی «اسکیزو» نام گرفت.

زندگی یگانه رادبخشعکس های اینستاگرام یگانه رادبخش

او درباره ویژگی‌ های نمایش گفت: همانطور که پیشتر گفتم، نمایش «اسکیزو» برگرفته از تلاش شبانه‌روزی گروهی جوان و عمیقاً عاشق به هنر تئاتر است که تمام انرژی و توانشان را به کار گرفتند تا همراه با اشک ها و لبخندها ۷۵ دقیقه لذت‌بخش برای مخاطب عام، ۷۵ دقیقه تفکرساز برای مخاطب خاص و ۷۵ دقیقه زیست هنرمندانه برای خودشان رقم زنند.

بازیگریگانه رادبخش

در خلاصه داستان آمده است: ماجرا از یک خیاط خانه شروع می‌شود. روز ازدواج یک زوج…

عوامل و بازیگران نمایش اسکیزو

دیگر عوامل نمایش «اسکیزو» عبارتند از دستیار کارگردان: علیرضا ‌موسوی، برنامه‌ریز: علیرضا ‌موسوی، طراح گرافیک: سینا ‌افشار، طراح صحنه: محمدرسول ‌حسینخانی، طراح نور: عبدالرزاق ‌بنی‌‌شیخ‌‌الاسلامی، طراح لباس: ساناز ‌جلالی، دستیار لباس: سیده ‌شمیم ‌هاشمی، یگانه رادبخش،

مدیر صحنه: علیرضا ‌موسوی، منشی صحنه: عطیه ‌رضایی، دستیاران صحنه: آیهان ‌عامر، حنان ‌احمدی، نگار ‌سلطانی، طراح گریم: محمدرسول ‌حسینخانی، فاناز ‌سلوکی، اجرای گریم: فاناز ‌سلوکی، محدثه ‌فراهانیان، عکاس: میثم مرادپور، تیزر: محمدرضا ‌باقری، مدیر تبلیغات: محسن ‌بیده و مشاور رسانه: سیدمحمدصادق ‌سیادت.

سریالمهرانه مهین ترابی در نقش ابریشم در بی گناه

زندگی یگانه رادبخش در سریال بی گناه

سریال بی گناه به کارگردانی مهران احمدی و به تهیه‌کنندگی مصطفی کیایی در سال ۱۴۰۰ ساخته شده است. این سریال محصول کشور ایران و در ژانر خانوادگی و درام می‌ باشد. یگانه رادبخش بازیگر نقش ابریشم قلی خان در بی گناه است که جوانی این کاراکتر را وی بازی کرده و بزرگسالی اش را هنرمند باتجربه مهرانه مهین ترابی بر عهده داشته است.

 یگانه رادبخشیگانه رادبخش در نقش ابریشم در بی گناه

مصطفی کیایی که اولین سریال خود به نام هم گناه در نمایش خانگی را منتشر کرد در دومین تجره خود به عنوان تهیه کننده با مهران احمدی همکاری می کند.

در خلاصه داستان سریال بی‌گناه آمده است: «بهمن مردانی برای کشف راز آنچه ۲۵ سال قبل باعث فرار او به خارج از کشور شده بود به ایران باز می‌گردد، خانواده رشید فرشباف -استاد مشهور طراحی فرش- را در موقعیت تازه‌ ای قرار می‌ دهد، موقعیتی بسیار عجیب…»

بازیگریگانه رادبخش در شیراز

محسن کیایی، ویشکا آسایش، شبنم مقدمی، مهران احمدی، ماهور الوند، نسرین نصرتی، حسین پورکریمی، هدیه بازوند، نوید لایقی، منوچهر زنده‌ دل، دنیا مدنی، مبینا طبایی، مهران وثوقی، با هنرمندی: مسعود رایگان و مهرانه مهین‌ترابی و با حضور: رویا تیموریان و آتیلا پسیانی، به هنرمندی پرداخته‌ اند. هم چنین باران احمدی، احسان معجونی و یگانه رادبخش نیز به عنوان چهره‌ های جدید بازیگری در سریال بی گناه معرفی می‌ شوند.

بازیگرعکس های اینستاگرام یگانه رادبخش

گفتنی است در سریال «بی‌ گناه» به جنبش «می تو» هم اشاره شده است و یکی از خرده داستان‌ های این مجموعه روایت گر همین مسئله است، اما تا به اینجای داستان، این قصه نیز به صورت الکن روایت شده است و نتوانسته است تأثیر گذار باشد.

ایلنا , هنر انلاین , خبر انلاین

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس