۵ گام مهم برای دکوراسیون آشپزخانه ایده آل

اشتراک:
۵ گام مهم برای دکوراسیون آشپزخانه ایده آل دکوراسیون منزل
رعایت چند نکات زیر می تواند به زیباتر شدن و کارایی آشپزخانه منزل شما کمک کند. چند گام مهم برای دکوراسیون آشپزخانه ایده آل وجود دارد مطالب ما را دنبال کنید با ما همراه باشید .

 

دکوراسیون آشپزخانه ایده آل

دکوراسیون آشپزخانه ایده آل

۱. مثلث کار در دکوراسیون آشپزخانه تا به حال چیزی به اسم مثلث کلیدی شنیده اید؟ قبلا شما را با مثلث کار آشپزخانه آشنا کرده ایم.در اینجا به شما یادآوری می کنیم که سعی کنید فاصله مناسبی بین مثلث کار ایجاد کنید.
مثلث کار فاصله ای بین سه نقطه در آشپزخانه است یعنی فاصله ای بین اجاق گاز، یخچال و سینک ظرفشویی، این فاصله باید طوری باشد که بتوان به سهولت کارهای روزمره را در آشپزخانه انجام داد اضلاع این مثلث
نباید کمتر از هشتاد و کمتر از سه و نیم باشد.رعایت این نکته مهم کمک بسیار زیادی به شما خواهد کرد.

داشتن نور مناسب در آشپزخانه یکی از مهمترین نکات است. نور مناسب در طراحی داخلی آشپزخانه داشتن نور مناسب در آشپزخانه یکی از مهمترین نکات است.در آشپزخانه هایی که پنجره دارند، می توانیم با انتخاب مناسب پرده از نور طبیعی بهره ببریم و در آشپزخانه هایی که پنجره ندارند می توانیم با استفاده از نورپردازی مناسب فضایی زیبا را به خانه هدیه دهیم.ما می توانیم از چهار نوع نورپردازی عمومی، مفید و کاربردی، دکوراتیو و منطقه ای در آشپزخانه استفاده کنیم و نور مناسب را با استفاده از این نوع نورپردازی بدست آوریم.

 دکوراسیون آشپزخانه ایده آلجدیدترین مجموعه دکوراسیون آشپزخانه

خصوصیات آشپزخانه

برای آشپزخانه کف پوش انتخاب کنیم چون در آشپزخانه احتمال ریخته شدن آب و دیگر مایعات زیاد است.. انتخاب مناسب کف پوش آشپزخانه چون در آشپزخانه احتمال ریخته شدن آب و دیگر مایعات زیاد است.باید کف پوشی را انتخاب کنیم که در مقابل نفوذ آب و دیگر مایعات مقاوم باشد.* کف پوشی را انتخاب کنید که لیز نباشد.* استفاده از کف پوش هایی با ماندگاری طولانی که از موادمرغوبی تهیه شده باشد.* تناسب طرح کف پوش با دیگر وسایل مورد استفاده در دکوراسیون آشپزخانه.* استفاده از رنگ مناسب برای کف پوش آشپزخانه تا لکه های کثیف را نه زیاد و نه بسیار دیر نشان دهد.* عدم استفاده ازکف پوش های شیاردار! به علت شیار دار بودن چربی و دیگر مواد به سختی پاک می شوند.

دکور آشپزخانه ایده آلایده هایی برای داشتن یک دکوراسیون

رنگ مبلمان استفاده شده در آشپزخانه باید هماهنگ با دیگر اجزای دکوراسیون آشپزخانه باش۴. انتخاب مبلمان مناسب برای دکوراسیون آشپزخانه انتخاب مبلمان مناسب برای آشپزخانهاز اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.زیرا علاوه بر زیبایی جنبه کاربردی هم دارد.توجه به چند عامل در انتخاب مبلمان آشپزخانه ضروری است:* مبلمان انتخاب شده باید دارای ابعادی متناسب باشدو نباید مکان زیادی را به خود اختصاص دهد.* یکی دیگر از عوامل مهم انتخاب مبلمان مستحکم است که درآن از مواد مرغوبی استفاده شده باشد.

آشپزخانه کف پوش انتخاب مناسب کف پوش آشپزخانه

دکوراسیون ایده‌آل

* رنگ مبلمان استفاده شده باید هماهنگ با دیگر اجزای دکوراسیون آشپزخانه باشد.* سبکی و قابل حمل بودن مبلمان آشپزخانه بسیار مهم است زیرا آشپزخانه مکانی است که تجمع چربی در آن زیاد استو مبلمان باید سبک و قابل جابجایی باشد که بتوان نظافت و بهداشت را در این مکان رعایت کرد.* چیدمان مبلمان باید به گونه ای باشد که در مثلث کاری آشپزخانه خللی ایجاد ننماید.انتخاب رنگ مناسب برای آشپرخانه می تواند فضا را شاد و گرم و دوستانه بکند

طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی دکوراسیون ایده آل

۵. انتخاب رنگ در دکوراسیون آشپزخانه انتخاب رنگ مناسب برای آشپرخانه می تواند فضا را شاد و گرم و دوستانه بکند.برای مثال رنگ های گرم مانند قرمز، زرد و نارنجی به صورت ملایم اشتها را زیاد می کند.استفاده از رنگ هایی که با غذا هماهنگ هستند به آشپزخانه فضایی دلنشین می دهد و باعث می شود غذاها سالم طبیعی به نظر برسند.از رنگ های کمرنگ برای آشپزخانه بپرهیزید زیرا باعث ایجاد حس بیماری و ناخوشی می شوند و در نهایت از رنگی استفاده کنید که متناسب با دکوراسیون دیگر قسمت های خانه باشد.

چیدانه  –  میهن فال

گردآوری:
اخبار مرتبط:
پیشنهادات وِیژه
فیلم پرشین وی
ترند دکوراسیون ۲۰۲۲ در فصل پاییز از نظر طراحان داخلی ترند دکوراسیون ۲۰۲۲ در فصل پاییز از نظر طراحان داخلی

با هفت مورد از ترند دکوراسیون 2022 که طراحان داخلی و نویسندگان مقالات دکوراسیون از آنها به عنوان محبوب ترین سبک های احتمالی در فصل پاییز یاد می کنند، آشنا شوید.

خانه ای زیبا با دکوراسیون سلطنتی در آمستردام هلند
دکوراسیون رنگ جذاب نارنجی در خانه
چند مدل تختخواب ویژه مهمان
طراحی مینیمالیستی در سالن غذاخوری
مناسب ‌ترین رنگها برای اتاق خواب
اصول انتخاب فرش برای دکوراسیون منزل
۵ گام مهم برای دکوراسیون آشپزخانه ایده آل
جدیدترین و زیباترین دکوراسیون سرویس خواب های نوزادی
دکوراسیون ویلای مدرن و شیک با تم سفید
خانه های کوچک خود را اینگونه دکور کنیم
چیدمان آپارتمان شیک و مدرن ترکیب کرمی و سفید
چطور آشپزخانه قدیمی خود را مدرن و به روز کنیم؟
خانه خود را به سبک مکزیکی دکور کنید
با این گلدان ها دکوراسیون خانه خود را بی نظیر کنید
با این امکانات آشپزخانه خود را مدرن کنید
سال جدید را به سالی رنگارنگ تبدیل کنید
آینه در اتاق خواب
ترفندهای دکوراسیون داخلی برای ایجاد نمای لاکچری در اتاق
مبلمان سفید را با چه پرده ای ست کنم؟