چهارشنبه, ۹ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

قواعد فنگ ‌شویی در حمام

اشتراک:
فنگ شویی حمام دکوراسیون منزل
فنگ شویی در دستشویی و حمام به دلیل وجود آب در این بخش های دکوراسیون داخلی میتواند موجب تغییر انرژی منفی به صورت مثبت شود. با ما همراه باشید .

روش‌های بی‌شماری برای اجرای ایده فنگ شوی سرویس بهداشتی یا فنگ شویی حمام وجود دارد . امروزه در بسیاری از کشورهای دنیا مردم از این امر برای ایجاد محیطی دل‌چسب و با انرژی در منازل خود استفاده می‌کنند. اصول فنگ شویی حمام  را در پرشین وی ببینید.

فنگ شویی حمام

 سعی کنید برای عدم تداخل انرژی سرویس‌‌ بهداشتی با سایر جاها، در همیشه بسته باشد. پنجره سرویس بهداشتی حتی‌الامکان باز باشد. غیر این‌صورت از تهویه مناسب استفاده کنید. استفاده از آینه در کنار عنصر آب، حس خوبی در شما ایجاد می‌کند.انتخاب رنگ سفید، خاکستری کمرنگ و آبی برای این مکان مناسب است.از چیزهایی استفاده کنید که انرژی مثبت به شما دهد.نمک دریا را هنگام استحمام فراموش نکنید
فنگ شویی حمامدکوراسیون حمام
از چند منبع نورانی مانند شمع استفاده کنید. انتخاب مواد معطر مانند روغن‌های مختلف با رایحه دلخواه برای ریختن داخل آب، فراموش نکنید. حمام را گرم نگه دارید. به یک موزیک آرام گوش دهید.در صورت تمایل نوشیدنی دلخواه خود را میل کنید.آرامش در فضای داخلی ارتباطی با نوع کاربری محیط ندارد، بلکه هر قسمتی از فضای داخلی باید آرامش موردنیاز افراد را به آن‌ها برگرداند؛ در واقع آرامش یکی از نیازهای اولیه‌ی هر فضایی محسوب می‌شود.
 دکوراسیون سرویس بهداشتی و حمام اصول مهم در فنگ شویی

نکات مهم فنگ شویی

راه‌های مختلفی برای دادن آرامش به یک محیط وجود دارد که یکی از آن‌ها استفاده از اصول فنگ شویی است. دراین‌بین سرویس بهداشتی و حمام‌ها از دسته فضاهایی در خانه هستند که اغلب برای آرامش در آن‌ها به اصولی توجه نمی شود با وجود اینکه حمام و دستشویی مرکزیت عنصر آب هستند، وقتی حمام در اتاق خواب واقع شده باشد باعث جذب انرژی مثبت شما میشود، زیرا حمام و دستشویی کاملا تحت کنترل عنصر آب هستند. اگر از فنگ شویی در حمام و دستشویی استفاده نشود
تغییر دکوراسیون خانهدرب ورودی حمام
از طرفی آبی که در  این دو ناحیه در جریان است، خصوصاً در مسیری که به خارج از خانه هدایت می گردد، می تواند انرژی مثبت به وجود آمده در محیط خانه را به همراه خود خارج کند و آرامش، آسایش و سعادت خانوادگی را از بین ببرد. از این رو جایگاهی مناسب برای حمام و دستشویی لازم بوده و رنگ آمیزی در چیدمان صحیح، محیط را برای شما مناسب و در موقعیت صحیح فنگ شویی قرار می دهد. پس برای اجرای فنگ شویی دستشویی و حمام لازم است که در ابتدا با اصول اصول فنگ شویی دستشویی و حمام آشنا شوید. در قسمت بعدی اصول فنگ شویی دستشویی و حمام را برای شما بیان کرده ایم.

آموزش فنگ شویی دستشویی و حمام رازهای فنگ شویی در دستشویی

دکوراسیون دستشویی و حمام

اولین اصل در فنگ شویی نظافت محیط است. مخصوصا زمانی که صحبت از فضایی مثل دستشویی و حمام در میان باشد تمیزی محیط حرف اول را می‌زند. یک فضای تمیز و درخشان برای خود ایجاد کنید. لزومی ندارد هرروز با مواد شوینده در چنین فضاهایی دست‌ و پنجه نرم کنید. اما یک شستشوی ساده روزانه و دو بار شستشو با مواد شوینده در طول هفته می‌تواند پاکی محیط شما را چندین برابر کند. تمامی وسایل را  با نظم خاصی بچینید، هر چیزی اگر در جای خود و بانظم قرار بگیرد می‌تواند منجر به آرامش در فضا شود.

 ایده فنگ شوینکات مهم فنگ شویی دستشویی

همانطور که در فنگ شویی اتاق نشیمین و پذیرایی در مقالات قبلی گفتیم گیاهان از جمله عناصری هستند که به دفع انرژی منفی کمک میکنند. بنابراین، با قرار دادن گل و گیاه در فضای دستشویی و حمام خانه خود ، از میزان انرژی های منفی بکاهید و دکوراسیون این مکان ها را با گیاهان آراسته کنید. میتوانید از گیاهان آپارتمانی استفاده کنید زیرا علاوه بر تصفیه هوا ، عناصری دکوراتیو و زیبا به شمار می روند.

چیدانه  – ستاره

 

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده