چهارشنبه, ۹ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

بچه های کایلی جنر و دکوراسیون اتاق آنها و محتویات لاکچری کمد دخترش

اشتراک:
بچه های کایلی جنر دکوراسیون منزل
تصاویری از دکوراسیون مینیمالیست اتاق بچه های کایلی جنر جوانترین میلیاردر دنیا و همچنین محتویات لاکچری و گرانقیمت کمد لباس دخترش استورمی را تماشا کنید.

کایلی جنر کوچکترین خواهر کیم کارداشیان چندی پیش ویدیویی از دکوراسیون اتاق دو فرزندش را به اشتراک گذاشت که به سبک مینیمالیست دکور شده بود. در زیر تصاویری از دکوراسیون اتاق بچه های کایلی جنر و تراویس اسکات را مشاهده می کنید.

دکوراسیون اتاق بچه های کایلی جنر

جنر ستاره اینستاگرامی با ۳۶۲ میلیون فالوور در ویدیو مذکور در حین ماساژ دادن پاهای نوزادش با یکی از لوسیون های کودک از برند آرایشی بهداشتی خودش بود و به گزارش پرشین وی در عین حال دکوراسیون اتاق دختر ۴ ساله اش استورمی و پسر نوزادش ولف را به نمایش گذاشت و همچنین عکس هایی از بخش های مورد علاقه خود از اتاق بچه هایش را منتشر کرد.

دکوراسیون اتاق کودکان او شامل یک اسب چوبی گهواره ای، نیمکت خاکستری و پتویی با طرح راه راه و درخت زیتون داخل سبد است. شلف های سفید با سبدهای خاکستری حاوی تعدادی کتاب کودک و یک قطار اسباب بازی نیز بخش دیگری از دکور اتاق بچه های کایلی را شکل داده است.

استورمی وبستراستورمی وبستر و کمد لباس لاکچری اش

در قسمت دیگری از اتاق بچه های کایلی جنر ، یک میز و دو صندلی کوچک در مقابل یک کنسول تلویزیون قرار داده شده و در دیوار آن نیز یک تابلو صورتی رنگ نصب شده است.

کایلی ۲۴ ساله همچنین عکس هایی از کمد لباس دخترش را به اشتراک گذاشت که در بین آنها تعدادی از لباس ها و اکسسوارهای لوکس از برندهای معروف دنیا به چشم می خورد.

محتویات لاکچری کمد استورمی وبستر

یک کلاه آفتابگیر از برند فندی به قیمت ۳۱۱ دلار، یک کلاه مدل سطلی صورتی رنگ از برند پرادا به قیمت ۶۷۵ دلار، توپ والیبال چرمی از برند لویی ویتان به قیمت ۲۶۵۰ دلار، صندل گوچی به قیمت ۵۹۰ دلار و دمپایی های پشمی ۳۹۰ دلاری از برند گوچی از کالاهای بسیار لوکس داخل کمد دخترش (استورمی وبستر) محسوب می شود.

دکوراسیون اتاق کودکاسب چوبی و میز و صندلی کوچک در اتاق بچه های کایلی جنر

کایلی جنر که در دوم فوریه امسال (۲۰۲۲) دومین فرزندش را به دنیا آورد به گزارش پرشین وی در یکی از مصاحبه هایش در اواخر ماه مارس تصدیق کرد شرایط بعد زایمانش سخت بوده و درباره سلامت روانی، فیزیکی و معنوی صحبت کرد.

“من فقط می خواهم به مادرانی که در حال حاضر در دوران بعد زایمان هستند بگویم این دوره آسان نیست، سخت است. تجربه شخصی من این است که دوره بعد زایمان دوم برایم سخت تر از بعد تولد دخترم است.”

تغییر نام پسر کایلی جنر

گرچه قبلا اعلام شده بود کایلی و تراویس اسکات نام پسر کوچکشان را ولف (گرگ) گذاشته اند ولی چند روز بعد این میلیاردر جوان در استوری اینستاگرام خود برای هوادارانش نوشت از آنجا که این اسم اصلا به شخصیتی که کودک از خودش نشان داده نمی خورد، آنها نام نوزاد را تغییر داده اند: “ما احساس نمی کردیم این اسم مناسب اوست.”

دکور اتاق بچه های کایلی و تراویسسبد وسایل و درخت زیتون در اتاق بچه های کایلی جنر

البته بعد تغییر نام ولف، کایلی هنوز نه عکسی از پسرش قرار داده و نه نام جدید او را اعلام کرده است. یکی از منابع نزدیک به این زوج نوشت: “کایلی و تراویس نام ولف را دوست داشتند ولی بعد شناخت پسرشان، احساس کردند این اسم به او نمی خورد. بنابراین می خواستند اسم دیگری را انتخاب کنند که هر دو دوست داشته باشند.”

این منبع در ادامه نوشت: “کایلی وقتی احساس آمادگی کند، نام کودکش را به همه اطلاع می دهد.”

تهیه و ترجمه: گروه دکوراسیون پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی

منبع: dailymail

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده