سه شنبه, ۱۴ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

ظروف چینی غذاخوری شیک با طراحی بازیگر معروف پریانکا چوپرا

اشتراک:
ظروف چینی غذاخوری دکوراسیون منزل
بازیگر معروف پریانکا چوپرا اخیرا مدل ظروف چینی غذاخوری شیک و زیبایی که خودش طراحی کرده را رونمایی کرد، مدل هایی شیک و مجلل که الهام گرفته از فرهنگ کشور اوست.

پریانکا چوپرا بازیگر معروف هندی در هالیوود و همسر خواننده مشهور نیک جوناس چندی پیش از ظروف چینی غذاخوری که با هدف معرفی فرهنگ زادگاهش طراحی کرده بود، رونمایی کرد.

مدل ظروف چینی غذاخوری پریانکا چوپرا

پریانکا و شریک تجاری او منیش گویال اولین بار به دلیل تمایل مشترکشان برای نشان دادن زیبایی هندی در فرهنگ آمریکایی با هم همکاری کردند. پریانکا گفت: “من می خواستم شاهد تجملی از هند که با آن بزرگ شدم و همچنین در سفرهایم دیده بودم، باشم.”

همسر نیک جوناس با همین هدف به همراه شریکش گویال مجموعه ۴۵ تکه ای از کالکشن ظروف غذاخوری را تهیه کرده که به گزارش پرشین وی از سرویس غذاخوری تا مشتقات جانبی آن مختل است. چوپرا به شوخی گفت این چیزها بخشی از دی ان ای (DNA) او و گویال است. “ما هر دو عاشق میزبانی کردن هستیم. چنین چیزی خیلی سبک هندی دارد. میزهای ما فقط با بیشتر شدن افراد، بزرگتر می شود. ما به نحوی بزرگ شدیم که همیشه خانواده، اقوام و دوستان ما را حاطه کرده اند و دورهمی هایی با غذا و خنده داریم.”

ظروف چینی غذاخوریپریانکا چوپرا و طراحی ظروف چینی

معنای پنهان در رنگ سبز و سفید چینی های پریانکا

ظروف چینی غذاخوری طراحی شده توسط پریانکا که تحت نام تجاری سونا هوم (نام برند پریانکا چوپرا جوناس) به بازار عرضه شده از زیبایی ها و تجملات هند الهام گرفته شده است.

تم رنگی زمردی و سفید برای این ظروف انتخاب شده چرا که شهر هندی جایپور ارتباط تاریخی خیلی قوی با سنگ های زمرد دارد و طرح های هندسی در منسوجات برند سونا هاوس نیز از کاخ های بزرگ راجستان الهام گرفته شده است.

ظروف چینی غذاخوری سبزپریانکا و همکار تجاری اش منیش گویال

پریانکا چوپرا جوناس در توضیح گفت: “ستون ها و گنبدهای آن! چیزی به راستی زیبا در آنها وجود دارد. من در یکی از آنها ازدواج کردم، این کاخ ها بسیار لوکس ولی در عین حال لبریز از میراث هند است.” آباژورهای این برند نیز همگی از لباس های ساری قابل بازیافت تهیه شده و درخت های نخل در تمام آیتم های این کالکشن نقاشی و یا گلدوزی شده است.

این بازیگر معروف در ادامه توصیف طراحی ظروف چینی غذاخوری و آیتم های دکوری روی میز گفت: “با وجود اینکه این کالکشن الهام گرفته از هند است ولی در عین حال حالتی بین المللی و فراگیر دارد. ریشه آن هندی است ولی الزاما شبیه کلیشه های هندی نیست. برای ما این نکته که بتوانیم جهانی باشیم و در هر سفره ای زیبا به نظر برسیم، واقعا مهم بود.”

ظرف های طراحی بازیگر معروفدکور میز و سینی با چینی های پریانکا چوپرا

رستوران پریانکا چوپرا در نیویورک

کالکشن ظروف چینی غذاخوری پریانکا چوپرا گرچه شامل ظروف رایج در سرویس های چینی مثل فنجان، کاسه و بشقاب و … است ولی به گزارش پرشین وی در عین حال میزبانی یک مهمانی شام را هدف قرار داده و از این رو شامل وسایل جانبی دیگر مثل سبد نان، شمعدان، جایخی و زیرلیوانی نیز می شود.

این اولین بار نیست که این ستاره هندی ساکن در هالیوود به نحوی به معرفی بخشی از فرهنگ هند می پردازد. این بازیگر اولین اقدامی که با نام تجاری “سونا هوم” انجام داد افتتاح رستورانی در محله گرامرسی در منهتن- نیویورک در ماه مارس سال ۲۰۲۱ بود، رستورانی که طراحی داخلی آن سبک هندی داشته و منوی غذاهای آن نیز شامل غذاهای هندی با کمی تغییرات است.

چینی های سبزمدل ظروف چینی غذاخوری سبز رنگ پریانکا

تهیه و ترجمه: گروه دکوراسیون پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی

منبع: vogue

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس