تونلی درختی در ایرلند

اشتراک:
تونلی درختی در ایرلند گردشگری
بیشتر ما تونل‌هایی را که از کوه‌ها عبور می‌کنند دیده‌ایم. از انوع رایج تونل های درختی گونه های طبیعی آنها می‌باشد. تونل درختی برای عبور و مرور خودروهایی که به این گردشگاه می ایند طراحی شده است. با ما همراه باشید .

تونل درختی تونل‌هایی هستند که در دل جاده‌ها و خیابان‌ها توسط طبیعت ایجاد شده‌انددر این قسمت تعداد بسیار زیادی درخت به شکل منظم در کنار هم قرار گرفته اند که شاخ و برگ در هم تنیده آن ها تونلی بسیار زیبا و تماشایی را ایجاد کرده است. با ما در پرشین وی همراه باشید.

تونل درختی

در نزدیکی روستای آرموی در ایرلند شمالی، جاده فرعی آرامی به نام پرچین تیره نهفته است.در سه قرن گذشته، شاخه های درختان راش در دو طرف جاده کشیده، به هم رسیده و در هم آمیخته اند و یک تونل از درختان ایجاد کرده اند که با نور و سایه بازی می کند.یک اثر تماشایی و فوق العاده!تا چند سال پیش تنها مردم محلی از وجود این جاده آگاه بودند تااینکه در سال ۱۹۹۸ انجمن ملی گردشگری ایرلند شمالی شروع به استفاده از امکانات موجود، برای ترویج گردشگری کرد.

از آن زمان گردشگران زیادی از آن بازدید می کنند.این جاده یکی از بهترین مکان ها برای عکاسی به شمار می رود.تکنولوژی پیشرفته امروزی اگرچه باعث دستاوردها و فواید سرشاری است، اما اپیامد جدیدی را نیز به نام آلودگی محیط به همراه داشته است. اگر قرار باشد روند آلوده‌سازی هم چنان به شکل امروزی آن یا حتی شدیدتر ادامه یابد، مسلما در فاصله زمانی کوتاهی بشر باید منتظر وضعیتی ناگوار برای خود و بسیاری دیگر از گیاهان باشد.

تونلی درختی در ایرلندتونل درختی در ایرلند

رمانتیک ترین تونل های جهان

بیایید مسیرهای زیبای سبز و درختی را سبز نگه داشته و از آنها به خاطر خود و نسل‌های آینده حفاظت کنیم. همانگونه که آنها با طراوت و ثمره زندگی خود از شما و نسل آینده شما مواظبت خواهند کرد.تونل ویستریا مسیری پر از گل های رنگارنگ است که در باغ کاواچی فوجی ژاپن قرار دارد، گردش در این مسیر فوق العاده آرامش بخش و خیالی است این تونل قسمتی از نمایشگاه باغ گیاه شناسی است که در باغ های فوجی قرار دارد، در فصل شکوفه ها از آوریل تا می، انواع گل ها در رنگ های مختلف به دور یک تور استوانه ای بافته می شوند و منظره ای رویایی را ایجاد می کنند.

مکانهای دیدنی ایرلندعجایب طبیعت

تونل عشق منحصربفرد ترین و حیرت آور ترین قسمت جنگلی است که در اکراین قرار دارد، قبلا بخشی از راه آهن بود اما در نهایت تبدیل به یکی از رمانتیک ترین نقاط روی زمین شد. در این تونل درختان درهم تنیده مسیر تونل شکلی را بوجود آورده اند که به خصوص در فصل تابستان و بهار زیبایی خیره کننده ای دارند بسیاری از زوج های جوان برای عکس و فیلمبرداری به این محل می آیند.ژوهانسبرگ که بزرگ ترین شهر آفریقای جنوبی است بیش از ۱۰ میلیون درخت دارد، طبق نظر منابع غیر رسمی، بزرگ ترین جنگل مصنوعی دنیا در ژوهاسبرگ قرار دارد.

جاذبه های ایرلندتونل درختی میث

پارک جنگلی

حداقل ۴۹ گونه مختلف درختان نورا در ژوهانسبرگ وجود دارد که بیشتر آن ها برای آمریکای جنوبی و حوضه کارائیب هستند. در طول صد سال گذشته درختان استوایی به آفریقای جنوبی وارد می شدند. در ماه اکتبر که درختان نورا پر ازشکوفه های بنفش رنگ می شود تونلی از این درختان زیبا هم در ژوهانسبرگ و هم در شهر پرتوریا وجود دارد.گفته می شود که در قرن ۱۸ درختان این تونل توسط خانواده دییر کاشته شده است که یکی از منحصر بفرد ترین تونل های انگلستان است، وقتی درختان با حد کافی رشد کردند خم شده و مسیر تونل شکلی را بوجود آوردند، تنه درختان پخش و شاخ و درختان آن ها انقدر رشد کرد که شمردن اینکه چند درخت در این تونل وجود دارد کار سختی است.

 رمانتیک ترین تونل های جهانتونل درختی

این تونل با درختان جینکو بیل وبا پوشیده شده است، این درختان در فرهنگ ژاپن بسیار مورد احترام هستند چون سالیان درازی می توانند عمر کنند. اگر از ژاپن بازدید کنید بیش از ۶۵,۰۰۰ نوع درخت جینکو را در خیابان ها، پارک ها و باغ ها می بینید. تونل درختی جینکو در باغ بیرونی عبادتگاه میجی قرار دارد. گفته می شود که در زمان بمباران هیروشیما، ۶ درخت جینکو سالم ماندند در صورتی که بقیه درختان و موجودات زنده مردند. آن درختان همچنان زنده هستند و افراد زیادی برای دیدن آن ها به اینجا می آیند. آن ها تعجب می کنند که این درختان چگونه هر روز با چالش های جدیدی روبرو می شوند اما همچنان زنده هستند.

لاپلاس  –  الی گشت

گردآوری:
برچسب ها:

دکتر طاهری

اخبار مرتبط:
جراحی بواسیر ، سرپایی
فیلم پرشین وی