دوشنبه, ۳۱ اردیبهشت , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

پالم ویو دبی ، تجربه تماشای مناظر زیبا در ارتفاع ۲۴۰ متری

اشتراک:
پالم ویو دبی گردشگری
پالم ویو دبی واقع در بلندترین برج جزیره نخل جمیرا در دبی این امکان را برای گردشگران فراهم کرده که از ارتفاع 240 متری مناظر شگفت انگیزی از جزیره و خلیج فارس را تماشا کنند. علاوه بر این برج مذکور جاذبه های دیگری همچون استخر و رستوران منحصر به فرد نیز دارد.

یکی از شاخص ترین جاذبه های گردشگری دبی، پالم ویو دبی واقع در جزیره نخل جمیرا و یا پالم جمیراست. در اوایل دهه ۲۰۰۰ مردم اندکی شروع به سکونت در جزیره مصنوعی نخل جمیرا کردند ولی امروزه بیش از ۸۰،۰۰۰ نفر ساکن این منطقه هستند و در آن هتل ها و اقامتگاه های لاکچری، فروشگاه ها و دیگر جاذبه های گردشگری جهانی ساخته شده است.

پالم ویو دبی در برج پالم دبی

گرچه مکان های متعددی برای گردشگری در این جزیره وجود دارد ولی به گزارش پرشین وی یکی از بهترین ایده ها، تماشای این جزیره از بالاست. به معنای واقعی کلمه این امکان وجود دارد که پالم جمیرا را از بالاترین طبقه برج معروف جزیره و در ارتفاع ۲۴۰ متری بر فراز زمین و در یک چشم انداز ۳۶۰ درجه تماشا کنید.

به تعبیر دیگر، طبقه ۵۲ام برج پالم جمیرا که بلندترین ساختمان این منطقه محسوب می شود، چیزی شبیه یک رصدخانه بر فراز برج است و از آنجا امکان تماشای مناظر اطراف وجود دارد. گردشگران از طبقه همکف سوار آسانسور شده و در عرض مدت تنها ۴۵ ثانیه به طبقه پنجاه و دوم می رسند! در این طبقه یک تراس فضای باز، لابی و استراحت گاه درجه یک دارد و مهمانان می توانند از تماشای منظره ۳۶۰ درجه از تمام جزیره، خلیج فارس و شهر دبی شگفت زده شوند.

علاوه بر امکان تماشای مناظر خیره کننده از طبقه ۵۲ام برج پالم، در ۱۸ طبقه اول این برج هتل لاکچری سنت رجیس دبی قرار دارد، از طبقه ۱۹ تا ۴۷ام ساکنان برج پالم زندگی می کنند، آئورا اسکای پول دبی (استخر اینفینیتی آئورا) در طبقه ۵۰ام واقع شده و رستوران سوشی سامبا دبی (SUSHISAMBA) در طبقه ۵۱ام قرار گرفته است. به طور قابل توجه ای، هتل برج پالم به نخیل مال (Nakheel Mall) متصل است که فروشگاهی دارای ۳۰۰ مغازه، رستوران و اوت لت های سرگرم کننده است.

پالم ویو دبیتماشای مناظر زیبا در برج پالم

ساعات بازگشایی

ویو پالم جمیرا (The View at Palm Jumeirah) برای تماشای جزیره از بالای برج همه روزه در طی ساعات زیر پذیرای گردشگران است:

  • روزهای یکشنبه تا چهارشنبه: ۱۰ صبح تا ۱۱ شب (آخرین ورودی ۱۰ شب)
  • روزهای پنجشنبه تا شنبه: ۱۰ صبح تا ۱۲ بامداد (آخرن ورودی ۱۱ شب)

بلیت های ورودی ” پالم ویو دبی ” به سه دسته: عمومی (جنرال)، سریع (فست ترَک) و وی آی پی تقسیم می شوند. هر دو سری بلیت های جنرال و فست ترک شامل امکانات مشابهی همچون “سلف تور”، “نمایش اطراف”، “تئاتر غوطه ور” و “دسترسی به عرشه تماشا” دارند با این تفاوت که در گزینه دوم گردشگر می تواند از ایستادن در صف ورودی و خروجی اجتناب کند. ولی بلیت های بخش وی آی پی شامل راهنمای تور، دسترسی به لابی، نوشیدنی و اسنک نیز می شود.

قیمت های پالم ویو دبی

قیمت بلیت ها بر اساس ساعات خاص متغیر است، ساعت های معمولی شامل ساعت ۱۰ صبح تا ۴:۳۰ بعد از ظهر و ساعات خاص و ویژه از ساعت ۵ بعد از ظهر تا ۷:۳۰ صبح است. به گزارش پرشین وی باید توجه داشته باشید که قیمت بلیت برای بچه ها و نوجوانان ۴ تا ۱۲ سال کمتر و ورودیه برای بچه های زیر ۴ سال رایگان است.

برج پالم دبیامکانات دیدنی برج پالم دبی

قیمت های جنرال اکسپرینس (General Experience)

بلیت های این بخش برای بزرگسالان – ۱۰۰ درهم (ساعات معمولی) و ۱۵۸ درهم (ساعات خاص)

بلیت های بخش جنرال برای بچه ها – ۶۹ درهم (ساعات معمولی) و ۱۱۱ درهم (ساعات خاص)

قیمت های فست ترک اکسپرینس (Fast Track Experience) در پالم ویو دبی

بلیت برای بزرگسالان:  ۱۷۵ (ساعات معمولی) درهم و ۲۷۵ درهم (ساعات خاص)

بلیت برای بچه ها: ۱۲۰ درهم (ساعات معمولی) و ۱۹۵ درهم (ساعات خاص)

قیمت های وی آی پی اکسپرینس (VIP Experience)

بلیت برای بزرگسالان: ۳۲۵ درهم

بلیت برای بچه ها: ۱۴۵ درهم

موازین ویژه بهداشتی نیز در پالم جمیرا اجرا  می شود که شامل مواردی همچون: فاصله گذاری اجتماعی، ماسک زدن در تمام مدت، ضدعفونی کردن دست ها، گزینه های پرداخت هوشمند (غیر لمسی) است.

اگر به دنبال یک تجربه فراموش نشدنی در سفر به دبی باشید، پس باید قطعا تجربه تماشای مناظر از پالم جمیرا را در لیست خود بگنجانید.

پالم جمیرا دبیجاذبه های گردشگری در بلندترین برج پالم جمیرا

دو جاذبه گردشگری دیگر در برج پالم جمیرا

صرف نظر از پالم ویو دبی در این برج، همانطور که اشاره کردیم در دو طبقه دیگر این بلندترین ساختمان جزیره برج پالم جمیرا رستوران و استخر اینفینیتی قرار دارد که به گزارش پرشین وی هر دو از دیگر جاذبه های اصلی پالم جمیرا به شمار می روند. از همین رو توضیح مختصری از آنها را می خوانید:

استخر اینفینیتی آئورا اسکای پول (Aura Sky Pool)

این استخر مرتفع ترین استخر اینفینیتی در دبی واقع در طبقه ۵۰ام برج پالم جمیراست و نمای ۳۶۰ درجه به مناظر اطراف دارد. آئورا اسکای پول در ارتفاع ۲۰۰ متر و به وسعت ۷۵۰ مترمکعب ساخته شده و تجربه در آن چیزست که هرگز ندیده اید.

رستوران سوشی سامبا دبی (Sushisamba)

رستوران خیره کننده و جذاب سوشی سامبا واقع در طبقه ۵۱ام برج پالم جمیرا واقع شده و مجموعه متنوعی از غذاهای سبک ژاپنی، پرویی و برزیلی ارائه می دهد و مهمانان رستوران در عین صرف غذا می توانند از نمای باشکوه ۳۶۰ درجه مناظر اطراف نیز لذت ببرند.

تهیه و ترجمه: گروه گردشگری پرشین وی

بخش اختصاصی پرشین وی

منبع: dubaiofw، palmtowerdubai

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس