دست گوینده زن پیشکسوت خبر در برنامه صبحگاهی رو شد! + عکس

تاریخ نشر :یکشنبه 01 ژانویه 2017 مشاهده : 1137
دست گوینده زن پیشکسوت خبر در برنامه صبحگاهی رو شد! + عکساخبار گوناگون
سولماز اصغری سولماز اصغری گوینده خبر پیشین تلویزیون امروز یکشنبه در برنامه «با صبح» به دلیل نبود پیاده‌روی استاندارد از مسئولان شهری گلایه کرد. در ابتدای برنامه «با صبح» بحث استفاده از اتوکیو و نوع خواندن خبرها به میان آمد. اصغری در این باره گفت: شما ما را لو دادید، مردم یک عمر تصور می‌کردند […]

سولماز اصغری

سولماز اصغری گوینده خبر پیشین تلویزیون امروز یکشنبه در برنامه «با صبح» به دلیل نبود پیاده‌روی استاندارد از مسئولان شهری گلایه کرد.

در ابتدای برنامه «با صبح» بحث استفاده از اتوکیو و نوع خواندن خبرها به میان آمد. اصغری در این باره گفت: شما ما را لو دادید، مردم یک عمر تصور می‌کردند همه خبرها را از حفظ می‌خواندیم، گاهی که من را در خیابان می‌دیدند می‌گفتند چقدر با هوشی وذهن فعالی داری.

اصغری افزود: من خیلی سحرخیز نیستم اما سحرخیزان را دوست دارم و می‌دانم در زندگی چند پله‌ای از بقیه که سحرخیز نیستند جلوترند.

خبر ورزشی هم خواندم

اصغری خاطره‌ای از دوران کاری خود تعریف و بیان کرد: یک بار به جای یکی از همکاران (آقای معصومی) خبر ورزشی خواندم، اینکه اسامی باشگاه‌ها یا ورزشکاران را درست و غلط خواندم نمی‌‌دانم، البته او نیز یک بار که خواب مانده بودم به جای من خبر سیاسی خواند.

ما پیاده‌رو نداریم

اصغری در بخش دیگری از گفت و گو از پیاده‌ روی هر روزه خود گفت و عنوان کرد: در اینجا قصد دارم یک اعتراض به مسئولان شهری بکنم که ما پیاده‌روی استاندارد نداریم و برای پیاده‌ روی باید به محل هایی مانند پارک‌ها برویم؛ من سعی می‌کنم همیشه پیاده روی داشته باشم.

هنوز هم خواب خبر را می بینم

گوینده پیشین خبر از خواب‌هایی که هنوز هم از خبر می‌بیند گفت و توضیح داد: با این که چند سالی است خبر نمی خوانم اما هنوز هم در خواب می‌بینم که دیرم شده و با عجله در حال رفتن به محل کار هستم، خبر کار پر استرسی است. یکی از دوران سخت کاری من زمان جنگ بود که در زیر زمین خبر می‌خواندیم.

خبر آنلاین

اخبار مرتبط:

عذرخواهی گوینده مشهور خبر از عکسی که از خود منتشر کرده بود! تصاویر

خانم گوینده خبر: از اول هم بچه مثبت بودم! عکس

سلفی خواهران گوینده خبر با مادرشان! عکس

گوینده اصلی خبر شبکه یک بستری شد/ دعا کنید! تصاویر

پیام رهبر انقلاب در اینستاگرام گوینده خبر زن! عکس

2017-01-01 / گردآوری:
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
نظر خود را بنویسید - نظرات کاربران (۰)
فیلم پرشین وی