تغییر چهره زیبای «صدرا محرمی» بازیگر خردسال ستایش ۳

تاریخ نشر :چهارشنبه 23 نوامبر 2022 اشتراک:
تغییر چهره زیبای «صدرا محرمی» بازیگر خردسال ستایش ۳ اخبار گوناگون
سریال ستایش در سه فصل ساخته شد. در فصل دوم تمام قصه ها ناتمام ماند و وقفه ای زیاد تا ساخت فصل سوم آن رخ داد که امکان استفاده از بسیاری از بازیگران اصلی فراهم نبود و قصه تغییراتی پیدا کرد.

بازیگران خردسال زیادی این سال ها در تلویزیون ظهور پیدا کرده اند. آنها بسیار مستعد نشان داده اند و این ویژگی نسل جدید است. صدرا بازیگر خردسال ستایش نیز از مستعد ترین بازیگران خردسال در طی این سال ها بوده است. عکس صدرا محرمی بازیگر خردسال ستایش ۳ را در پرشین وی ببینید.

عکس صدرا محرمی

محمد صدرا محرمی بازیگر سینما و تلویزیون در ۴ شهریور ۱۳۸۵ در تهران به دنیا آمده و دانش آموز می باشد و از کودکی در زمینه سینما ، تئاتر و تلویزیون فعالیت دارد.

تغییر چهره زیبای «صدرا محرمی» بازیگر خردسال

تغییر چهره زیبای «صدرا محرمی» بازیگر خردسال ستایش ۳تغییر چهره زیبای «صدرا محرمی» بازیگر خردسال ستایش ۳

دایی او مهران اسبقی از هنرمندان و کارگردانان سینما است و در فیلم ها و ساخته های دایی خود نیز بازی کرده است.

تغییر چهره زیبای «صدرا محرمی» بازیگر خردسال ستایش ۳بازیگر خردسال ستایش ۳

شروع فعالیت بازیگری

از کودکی وارد عرصه بازیگری شده و در سریال های زیادی نقش آفرینی کرده است. صدرا چهره شناخته شده ای نزد هنرمندان و بازیگران و اهالی سینما و ورزش می باشد و عکس های زیادی با چهره های مطرح هنری و ورزشی دارد . او در برنامه محله گل و بلبل و مجموعه های ستایش ۳ و یادگاریهای مادر بزرگ و سیاه وش و عباس آباد و سریال در کنار هم … ایفای نقش کرده است.

تغییر چهره زیبای «صدرا محرمی» بازیگر خردسال ستایش ۳صدرا محرمی

«ستایش» مجموعه‌ای است که مطابق با زمانه خود پیش رفته و در عین حال برای خانواده ارزش و اهمیت قائل است.

فصل سوم و داستانی که کش داده می‌شود

تولید فصل سوم پس از ۵ سال در سال ۱٣٩۷ شروع و پایان همان سال به پایان رسید. قرار بود ستایش ۳ بعد از ماه رمضان ۱۳۹۸ روی آنتن برود؛ اما پخش این اثر به تعویق افتاد و از ۲۲ شهریور ۱٣٩٨ به روی آنتن شبکه سوم سیما رفت.

در فصل سوم، حشمت فردوس که به دنبال بازیابی اعتبار از دست رفته اش است، به واسطه نوه اش محمد به ستایش نزدیک و در خانه او ساکن می شود. صابر که از رفتارش با حشمت پشیمان است، با نقشه پری‌سیما (همسر دوم صابر فردوس) کشته و پری‌سیما صاحب همه اموال حشمت فردوس می شود. انیس، توانایی تکلم خود را باز می یابد و تهدیدی بزرگ برای پری‌سیما محسوب می شود.

در همین گیر و دار، ستایش درگیر یک رابطه عاطفی با پسر همسایه می شود. رابطه ای که مشکلات جدیدی را پیش رویش می گذرد. حشمت فردوس با همراهی نوه اش محمد و همکاری زن باغداری به نام خانوم بزرگ موفق می شود بخشی از سرمایه های از دست رفته خود را زنده کند.

از طرفی نازگل، نوه حشمت با همکاری شوهرش موفق می شود اسنادی برای ابطال وکالتنامه حشمت فردوس به پسرش که موجب از دست رفتن اموالش شده است، به دست بیاورد. در همین اثنی، مهدی مظفری که به ستایش علاقمند شده از او خواستگاری می کند، اما در اتفاقی ناگهانی تصادف می کند. ستایش، پس از این تصادف تصمیم می گیرد به مهدی جواب مثبت بدهد. داستان تکراری و بازی با تراژدی مرگ یک شخصیت دیگر باز هم در ستایش ۳ خودنمایی می کند.

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس