چهارشنبه, ۱۹ بهمن , ۱۴۰۱

چهره جدید ساحل بکرانی بازیگر دردسرهای عظیم در باغ کتاب تهران

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 08 دسامبر 2022 اشتراک:
عکس جدید ساحل بکرانی اخبار گوناگون
در این مطلب عکس جدید ساحل بکرانی بازیگر خردسال تلویزیون ایران را مشاهده می کنید که در سریال دردسرهای عظیم نوزاد بود

ساحل بکرانی بازیگر خردسال تلویزیون ایران است که وقتی خیلی کوچک و نوزاد بود معروف شد. او در سریال دردسرهای عظیم نقش بچه را ایفا کرد. امروز در پرشین وی می خواهیم عکس جدید ساحل بکرانی را در باغ کتاب تهران برای شما قرار دهیم

عکس جدید ساحل بکرانی

ساحل بکرانی با انتشار عکس های زیر نوشت:

بنظرم بهترین آرزویی که
میشه برای کسی کرد “حال خوبه”
یکی با پول حالش خوب میشه
با بودن کنار دوستاش
یکی با چای!

واستون “حال خوب” آرزو میکنم!

عکس جدید ساحل بکرانیعکس جدید ساحل بکرانی بازیگر
عکس جدید ساحل بکرانیعکس جدید ساحل بکرانی هنرپیشه
بازیگر دردسرهای عظیمبازیگر دردسرهای عظیم

درباره باغ کتاب تهران

باغ کتاب تهران سرگذشت جالبی دارد. از سال ۱۳۸۳ که دستور ساخت آن توسط شهردار وقت تهران داده شد تا تیر۱۳۹۶ که به بهره‌برداری رسید، چندین بار تغییر کاربری داده است. ابتدا قرار بود که این فضای بزرگ به‌عنوان فضای اصلی نمایشگاه سالانه کتاب تهران در نظر گرفته شود و مشکلات نمایشگاه کتاب را حل کند، اما چون این نمایشگاه کوتاه‌مدت است، در نتیجه مجموعه باغ کتاب در باقی سال بدون استفاده در گوشه‌ای از تهران خاک می‌خورد.

باغ کتاب تهرانباغ کتاب تهران

بنابراین در مرحله بعدی تصمیم گرفته شد که در این فضا بزرگ‌ترین کتاب‌فروشی جهان را بسازند که این ایده هم به دلایل مختلف ازجمله امکان بروز مشکل در سیستم چاپ و نشر کشور، تغییرات ناگزیر صنعت چاپ و نشر از کاغذی به الکترونیکی و تجربه‌های ناموفق کتاب‌فروشی‌های بزرگ جهان و فروشگاه‌های زنجیره‌ای کتاب در ایران کنار گذاشته شد.

پس از کش‌وقوس فراوان، ایده باغ کتاب تهران با افزودن امکانات جذاب برای خانواده‌ها پخته‌تر شد و درنهایت باغ کتابی که در امروز می‌شناسیم، در سال ۱۳۹۴ به یک مرکز چندمنظوره علم و سرگرمی و بزرگ‌ترین فروشگاه کتاب و کالای فرهنگی در کشور تبدیل شد و درنهایت در سال ۱۳۹۶ درهایش را به روی مردم گشود.

باغ کتابباغ کتاب

باغ کتاب تهران در نگاه اول یک بنای وسیع سه طبقه است که نمای آن با شیشه‌های بزرگ پوشیده شده و تا حد ممکن از نور طبیعی روز بهره می‌برد. این بنای سه طبقه، از ۴ بلوک اصلی تشکیل شده است. این بلوک‌ها هرکدام امکانات به خصوصی را در خود جای داده‌ است که گردشگران و بازدیدکنندگان می‌توانند تابلوهای راهنما را دنبال کنند و به مکان مورد نظر خود برسند

اینستاگرام و علی بابا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس