جمعه, ۱۴ بهمن , ۱۴۰۱

رضا بهرام در آغوش خواهرانش بعد از کنسرتش در تهران

تاریخ نشر :دوشنبه 05 سپتامبر 2022 اشتراک:
عکس رضا بهرام و خواهرانش اخبار گوناگون
در این مطلب عکس رضا بهرام و خواهرانش را در کنار هم مشاهده می کنید که بعد از اجرای کنسرتش در کنار هم حضور پیدا کردند

رضا بهرام خواننده معروف ایرانی است که ترانه های زیبایی خوانده است. او در کنسرت نمایش سی صد اجرا کرد که با استقبال خیلی خوبی روبرو شد. امروز در پرشین وی می خواهیم عکس رضا بهرام و خواهرانش را برای شما قرار دهیم

عکس رضا بهرام و خواهرانش

رضا بهرام در کنار دو خواهرش

عکس رضا بهرام و خواهرانشعکس رضا بهرام و خواهرانش در کنسرت

انصراف رضا بهرام از خواندن ترانه جام‌جهانی

رضا بهرام خواننده مطرح کشور اعلام کرد نمی‌تواند برای تیم ملی ترانه بخواند.

در دوره‌های اخیر جام جهانی رسم بر این بوده که پس از صعود تیم ملی، یکی از خواننده‌ها آهنگی ویژه برای این مسابقات بخواند و گویا این اتفاق برای جام جهانی ۲۰۲۲ قطر هم رخ خواهد داد.

یکی از خبرنگاران قدیمی حوزه موسیقی مدعی شد، رضا بهرام و بهنام بانی به صورت مشترک خواننده‌های سرود رسمی تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی قطر خواهند بود. البته فدراسیون فوتبال هنوز شرایط مشخصی ندارد و انتخابات این فدراسیون ۸ شهریور برگزار خواهد شد اما از گوشه و کنار خبرهایی در این خصوص شنیده می‌شود و گویا این دو خواننده از سوی بعضی از فعالین هنری به وزارت‌های ورزش و ارشاد پیشنهاد شدند.

این دو نفر از محبوب‌ترین خواننده‌های پاپ داخلی هستند و آهنگ‌ها و کنسرت‌های آن‌ها همواره با استقبال خوبی مواجه می‌شود.به همین بهانه با رضا بهرام که اسمش برای خواندن ترانه رسمی تیم ملی در جام جهانی مطرح شد، تماس گرفتیم تا ماجرا را پیگیری کنیم.

عکس رضا بهرام و خواهرانشرضا بهرام

بهرام در خصوص پیشنهاد به او برای خواندن ترانه برای تیم ملی گفت: «چندی قبل با من تماس گرفتند و پیشنهاد این کار را دادند. واقعیت این است که با احترام فراوان، من نمی توانم این پیشنهاد را قبول کنم و به دوستان اعلام کردم نمی توانم برای تیم ملی بخوانم.»

صحبت های رضا بهرام

خواننده مطرح کشور در خصوص دلایل رد این پیشنهاد هم گفت: «واقعیت این است که هیچ برنامه ریزی برای این کار انجام نشده و هیچ چیزی مشخص نیست. نه جزئیاتی اعلام شده و نه ما می دانیم که قرار است چه کاری انجام دهیم.

من همیشه سعی کردم کاری که انجام می دهم روی اصول باشد و با برنامه ریزی دقیق انجام شود. من عاشق کشورم هستم و تعصب زیادی روی ایران دارم. خواندن ترانه برای تیم ملی کشورم آن برای جام جهانی، کار بسیار بزرگی است و باعث افتخار است که من این کار را انجام دهم. با این حال آماده کردن ترانه باکیفیت و درخور نام ایران، زمان می خواهد و نیاز به برنامه ریزی بسیار دقیق دارد.»

خواننده معروفخواننده معروف

بهرام در ادامه گفت: «عاشق تیم ملی کشورم هستم و امیدوارم ترانه ای تولید شود که در شان نام ایران باشد.»

خواننده پرطرفدار این روزها در خصوص تیم ملی و پیشبینی اش از نتایج ایران در جام جهانی هم گفت: «خیلی از بچه‌های تیم ملی دوستان خوب من هستند و همیشه بازی‌های تیم ملی را با شور و هیجان دنبال می کنم.

امیدوارم بهترین‌ها برای تیم ملی کشورم در جام جهانی بیفتد و کسب نتایج درخشان دل مردم ایران شاد شود. من هم به عنوان یکی از هواداران فوتبال و تیم ملی، برای موفقیت کشورم در جام جهانی دعا خواهم کرد.»

اینستاگرام و خبرآنلاین

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس