چهارشنبه, ۱۹ بهمن , ۱۴۰۱

ست لباس امیرحسین رستمی با یک ماشین زیبای نوستالژی

تاریخ نشر :دوشنبه 05 سپتامبر 2022 اشتراک:
ست لباس امیرحسین رستمی اخبار گوناگون
در این تصویر ست لباس امیرحسین رستمی بازیگر خوب کشورمان را در کنار یک ماشین جذاب قدیمی مشاهده می کنید

‎امیرحسین رستمی بازیگر معروف و با اخلاق ایرانی است که این روزها در سریال شبکه مخفی زنان دیده می شود. امروز در پرشین وی می خواهیم عکسی از ست لباس امیرحسین رستمی را برای شما قرار دهیم که او منتشر کرد

ست لباس امیرحسین رستمی

امیرحسین رستمی با انتشار عکس زیر نوشت:

شادی بطلب که حاصل عمر دمی است
‎هر ذره خاک کیقبادی و جمی است

‎احوال جهان و اصل این عمر که هست
‎خوابی و خیالی و فریبی و دمیست
خیام

ست لباس امیرحسین رستمیست لباس امیرحسین رستمی بازیگر

درباره سریال شبکه مخفی زنان با بازی امیرحسین رستمی بیشتر بدانید

«شبکه مخفی زنان» عنوان تازه‌ترین محصول نمایشی نماوا است که هر جمعه ساعت ۱۲ از این پلتفرم پخش می‌شود. کارگردانی این مجموعه را افشین هاشمی بر عهده دارد و محمدحسن شانه‌ساز زاده تهیه‌کننده آن است. این سریال قرار است در ۳۰ قسمت ۴۶ دقیقه‌ای پخش شود.

ست لباس امیرحسین رستمیشبکه مخفی زنان

چرا باید «شبکه مخفی زنان» را ببینیم؟

دلایل زیادی وجود دارد که اگر تاکنون به تماشای سریال «شبکه مخفی زنان» ننشسته‌اید، به دیدن آن ترغیب شوید. مهم‌ترین آن‌ها تفاوت این سریال است. «شبکه مخفی زنان» با تمام مجموعه‌هایی که از شبکه نمایش خانگی منتشرشده، تفاوت دارد، این تفاوت را نخست می‌توان در مضمون و محتوای آن جست‌وجو کرد که نمایش یک سریال تاریخی طنز بسیار کم‌سابقه بوده است. سپس شیوه روایت آن است، این مجموعه روایت مبتکرانه‌ای دارد که پیش از این نمونه‌اش را ندیده‌ایم.

سریال شبکه مخفی زنانسریال شبکه مخفی زنان

طنز موجود در «شبکه مخفی زنان» به‌دور از لودگی و لمپنیسم موجود در کمدی رایج این روزها است و طنز آن کاملاً انتقادی است. موارد طرح شده در این سریال تاریخی را می‌توان به بستر اکنون تعمیم داد و کنایه پنهان در آن را کاملاً درک کرد.

لیست پرشمار بازیگران این مجموعه می‌تواند دلیل دیگری برای تماشای این سریال باشد. بازیگران شناخته‌شده‌ای همچون لیلا حاتمی، مهدی هاشمی، سیامک انصاری و حمید فرخ‌نژاد در این سریال ایفای نقش می‌کنند که کارگردان در بازی گرفتن از آن‌ها بسیار موفق عمل کرده است.

اینستاگرام و ایمنا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس