یکشنبه, ۱۶ بهمن , ۱۴۰۱

شیطنت های جالب آزاده صمدی بازیگر در عکس های جدیدش

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 12 مه 2022 اشتراک:
جدیدترین عکس های آزاده صمدی اخبار گوناگون
در این مطلب جدیدترین عکس های آزاده صمدی بازیگر جوان کشورمان را مشاهده می کنید که با ژست های بامزه گرفته است

آزاده صمدی بازیگر جوان سینما و تلویزیون ایران است که در فیلم و سریال های زیادی بازی کرده است. او همسر سابق هومن سیدی کارگردان قورباغه است که چند سال پیش از هم جدا شدند. امروز در پرشین وی می خواهیم جدیدترین عکس های آزاده صمدی را برای شما قرار دهیم که او منتشر کرد.

جدیدترین عکس های آزاده صمدی

آزاده صمدی عکس های جدیدی از خودش منتشر کرد

جدیدترین عکس های آزاده صمدیجدیدترین عکس های آزاده صمدی بازیگر
جدیدترین عکس های آزاده صمدیآزاده صمدی

بازیگرانی که از همسران خود جدا شده اند

در این گزارش به ماجرای طلاق برخی از بازیگران و افراد مشهور بپردازیم.

مهتاب کرامتی وبابک ریاحی پور

مهتاب کرامتی به گفته خودش یک بار در سن کم ازدواج کرده است که منجر به جدایی و طلاق شده است و حاصل آن هم یک فرزند دختر است که هم اکنون با خود مهتاب کرامتی زندگی می کند. . همسر سابق او بابک ریاحی پور که از نوازندگان موسیقی می باشد بود.

نگار عابدی و هدایت هاشمی

نگار عابدی ازدواج پر سرو صدایی با هدایت هاشمی داشت و بعد از بدنیا آمدن دختری بنام اِما، زندگی اش رفته رفته به حاشیه کشانده شد که متاسفانه در نهایت چند سال پیش به طلاق منجر شد

نگار عابدی و همسرشنگار عابدی و همسرش

به بهانه جدیدترین عکس های آزاده صمدی درباره بازیگرانی که از هم جدا شدند بیشتر صحبت می کنیم. نگار عابدی درباره داستان طلاقش از هدایت هاشمی میگوید : هنگامی که دخترم هنوز به دبستان نرفته بود ،من و همسر سابقم، هدایت هاشمی حس کردیم که مسیر زندگی مان را باید از هم جدا کنیم به همین خاطر مدتی به اتفاق دخترم به منزل پدر و مادرم رفتم تا کارهای مربوط به طلاق و جدایی انجام شود.

هدیه تهرانی و هومن بهمنش

خانم هدیه تهرانی در سال ۱۳۸۶ وقتی ۳۵ ساله بود با آقای هومن بهمنش مدیر فیلمبردار ۲۷ ساله ازدواج کرد اما به یکسال نرسید که این زندگی به طلاق ختم شد.بعد از جدایی آقای بهمنش ازدواج کرد اما خانم تهرانی هنوز هم مجرد می باشد.

هدیه تهرانی و همسرشهدیه تهرانی و همسرش

لادن طباطبایی و سعید تهرانی

لادن طباطبایی دو بار ازدواج کرده و جدا شده است . ابتدا در ۱۸ سالگی با پسر عمه اش که به نام آقای نیلچی ازدواج کرد و در ترم دوم دانشگاه صاحب یک فرزند پسر بنام شاهین شد ، بعد از طلاق با سعید تهرانی فیلمساز معروف ازدواج کرد و از او صاحب یک فرزند بنام سها شد. اما این زندگی هم در نهایت به جدایی ختم شد.

اینستاگرام و برخط

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس