اتفاقی عجیب و باورنکردنی وسط گفتگوی تلفنی در برنامه زنده تلویزیون

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 12 مه 2022 اشتراک:
اتفاق عجیب در برنامه زنده تلویزیونی اخبار گوناگون
در این ویدئو یک اتفاق عجیب در برنامه زنده تلویزیونی را مشاهده می کنید که در آن هنگام گفتگوی تلفنی با یک مسئول صداهای عجیب و غریبی شنیده شد

برنامه های زنده همواره با چالش های فراوانی روبروست و اتفاقات غیر منتظره زیادی ممکن است رخ دهد. امروز در پرشین وی می خواهیم ویدئویی از وقوع یک اتفاق عجیب در برنامه زنده تلویزیونی را برای شما قرار دهیم که حین گفتگوی تلفنی رخ داد

اتفاق عجیب در برنامه زنده تلویزیونی

در این ویدئو وقوع یک اتفاق عجیب در برنامه زنده تلویزیونی را مشاهده می کنید

ویدئویی از یک گفتگوی زنده تلفنی با اتفاقی عجیب در آن

پرطرفدارترین مجری های مرد تلویزیون ایران

در این قسمت آن‌ها را معرفی می‌کنیم و با بیوگرافی مجریان تلویزیون ایران همراه شما خواهیم بود.

۱٫ احسان علیخانی

«احسان علیخانی» یکی از پرطرفدارترین مجری های تلویزیون ایران است. او فعالیتش را در سال ۱۳۸۰ با اجرای یک برنامه زنده صبح‌گاهی به نام «صبح بخیر ایران» آغاز کرد. علیخانی ۱۵ آبان ماه ۱۳۶۱ در تهران متولد شده و توانست تحصیلات خود را در رشته مدیریت بازرگانی تکمیل کند.

اتفاق عجیب در برنامه زنده تلویزیونیاحسان علیخانی

از اولین اجراهای احسان علیخانی می‌توان به برنامه تلویزیونی «پسرهای ایرونی» و «جزر و مد» اشاره کرد. او چند سال بعد با برنامه پرطرفدار «ماه عسل» در بین مخاطبین شناخته شد.

۲٫ عادل فردوسی پور

به بهانه وقوع یک اتفاق عجیب در برنامه زنده تلویزیونی درباره بهترین مجری های تلویزیونی صحبت می کنیم.

بدون شک لقب محبوب ترین مجری تلویزیون ایران به «عادل فردوسی‌پور» تعلق دارد. او با این‌که از مجریان برنامه ورزشی تلویزیون بود، اما بین همه اقشار جامعه با هر جنسیتی طرفدار داشت. عادل فردوسی پور ۱۱ مهر ماه ۱۳۵۳ در یزد متولد شده و یکی از اساتید برجسته در دانشگاه صنعتی شریف است.

اتفاق عجیب در برنامه زنده تلویزیونیعادل فردوسی پور

گزارش در جام جهانی ۱۹۹۸ باعث شد تا بین مردم به‌خوبی شناخته شود. او توانست در سال ۱۳۷۸ برنامه محبوب و پرطرفدار نود را راه‌اندازی کند. عادل فردوسی‌پور نزدیک به ۲۰ سال این برنامه مهیج را اجرا کرد. سرانجام در سال ۱۳۹۷ به دلایلی از طرف مدیران شبکه سه سیما جلوی پخش آن گرفته شد.

۳٫ فرزاد حسنی

فرزاد حسنی از مجریان قدیمی تلویزیون و یکی از پر حاشیه ترین مجری های ایرانی است. آن زمان که حسنی یکی از بهترین مجریان ایران شناخته می‌شد تعداد برنامه‌های تلویزیونی و مجری‌های آن این‌قدر زیاد نبود. تعداد کمی مجری بودند که برنامه‌های مختلف تلویزیونی را اجرا می‌کردند و همیشه محبوب و پرطرفدار به شمار می‌آمدند.

اینستاگرام و پلازا

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس