سه شنبه, ۸ فروردین , ۱۴۰۲

ابراز علاقه پریناز ایزدیار به فرهاد مجیدی سوژه خبری شد

تاریخ نشر :جمعه 03 فوریه 2023 اشتراک:
علاقه پریناز ایزدیار به فرهاد مجیدی اخبار گوناگون
پری ناز دختر مشهور سینما که با ابد و یک روز سیمرغ گرفت این روزها با نقش جیران تجریشی در شبکه خانگی می درخشد. فیلم ملاقات خصوصی با بازی او این روزها در سینماها اکران شده است و افراد زیادی را به سینما کشانده است.

پری ناز و هوتن هر دو گام به گام به شهرت رسیدند. پری ناز با نقش ارغوان در سریال زمانه و هوتن با حبیب لیسانسه ها توانستند نظر مخاطبین و کارگردان ها را به خود جلب کنند. هر دو در کارنامه بازیگری شان یک سیمرغ دارند و به نظر می رسید بازی آنها در ملاقات خصوصی هم برایشان سیمرغ دیگری به همراه بیاورد که نظر داوران چیز دیگه ای بود. علاقه پریناز ایزدیار به فرهاد مجیدی در فیلم ملاقات خصوصی را در پرشین وی ببینید.

علاقه پریناز ایزدیار به فرهاد مجیدی

پروانه دختری است که پدرش به زندان افتاده و برادرش ایمان که زمانی در مسابقات مردان آهنین جولان می‌داده حالا یک بدهکار فراری است. او در عطاری پدرش کار می‌کند و با پدرش در زندان به‌طور مخفیانه در ارتباط است. این ارتباط مخفیانه از طریق گوشی یکی از هم‌بندان پدرش یعنی شخصی به اسم فرهاد صورت می‌گیرد.

داستان فیلم ملاقات خصوصی

فرهاد و پروانه گهگاه بخاطر برخی مسائل بایکدیگر حرفهای کوتاهی می‌زنند و در نهایت فرهاد عاشق پروانه می‌شود و از او می‌خواهد که به ملاقاتش بیاید و زندگی این دو نفر به یکدیگر گره می‌خورد و این تازه شروع ماجرا و اتفاقات است

پریناز ایزدیار و هوتن شکیباپریناز ایزدیار و هوتن شکیبا
فیلم ملاقات خصوصیاکران فیلم ملاقات خصوصی
گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
آرون گروپس
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس