سه شنبه, ۸ فروردین , ۱۴۰۲

اجرای زنده و بی نظیر آرون افشار برای علی دایی به مناسبت روز پدر

تاریخ نشر :جمعه 03 فوریه 2023 اشتراک:
اجرای آرون افشار برای علی دایی اخبار گوناگون
علی دایی بی شک یکی از ماندگار ترین چهره های ورزش ایران است او نه تنها در زمانی که بازی می کرد بلکه سال ها بعد و زمانی که بازنشسته شد نیز در میان مردم محبوب شد و مردمی بودن و کارهای خیری که انجام می دهد باعث اعتماد مردم به او شده است.

علی دایی سال پر ماجرایی را گذراند. او همواره نشان داده است نسبت به موضوعات اجتماعی به خصوص اگر در خطه ای که متولد شده است موضوعی رخ دهد به شدت حساس است. زلزله  چند روز پیش باز هم علی دایی را به واکنش وا داشت و او مثل همیشه به دنبال کمک به هموطنانمان است. او در زندگی خانوادگی هم بسیار مرد خوبی است ارتباط با همسرش توام با احترام و علاقه است و هر کاری برای خوشحالی دو دخترش انجام می دهد تا آنها از یک پدر قدرتمند و حامی برخوردار باشند. اجرای آرون افشار برای علی دایی به مناسبت روز پدر را در پرشین وی ببینید.

اجرای آرون افشار برای علی دایی

اجرای زنده و خصوصی «آرون افشار» در حضور علی دایی به مناسبت روز پدر و تقدیم آن به اسطوره فوتبال ایران.

اجرای زنده و بی نظیر آرون افشار برای علی دایی به مناسبت روز پدر

اجرای زنده و بی نظیر آرون افشار برای علی دایی به مناسبت روز پدراجرا برای علی دایی به مناسبت روز پدر

آرون افشار خواننده جوان

وحید افشار در اول تیرماه سال ۱۳۷۷ در شاندیز مشهد و در یک خانواده هنری چشم به جهان گشود. پدرش حبیب افشار ، خواننده و نوازنده پیانو است. سبک خاص و صدای گیرا و دلنشین آرون مخاطبان زیادی را جذب کرده است. او با قطعه جانم باش مشهور شد.

آقای خواننده به گفته خودش بسیار شلخته و تنبل است و ماشین بشدت کثیفی هم دارد ، خیلی دیر از خواب بیدار می شود و تا حالا صبح زود را ندیده است. یک برادر کوچک تر که متولد سال ۹۰ است دارد و برادر اون نیز مانند خودش در راه موسیقی گام نهاده و در حال یادگیری ساز و موسیقی می باشد.

خواننده جوانخواننده جوان
گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
آرون گروپس
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس