خصلت های شخصی و خاطرات دوران نوجوانی علی دایی از زبان مادرش !

تاریخ نشر :شنبه 04 سپتامبر 2021 اشتراک:
مادر علی دایی اخبار گوناگون
در این مطلب صحبت های مادر علی دایی را مشاهده می کنید

علی دایی اسطوره فوتبال ایران در سالهای دور است . این بازیکن دوست داشتنی تا چند روز پیش به مدت ده ها سال مقام آقای گلی جهان را داشت که با شکستن رکوردش توسط رونالدو این جایگاه از او گرفته شد. امروز در پرشین وی می خواهیم صحبت های مادر علی دایی را درباره دوران بچگی او ببینیم

صحبت های مادر علی دایی

حرف‌های مادر علی دایی ؛ شماره حساب نیازمندی را بفرستم بلافاصله برایش پول می‌فرستد

علی به بیمارستان‌ها سپرده است بیمار نیازمند دیدند به او زنگ بزنند

ویدئو صحبت های مادر دایی فوتبالیست

بد نیست درباره علی دایی بیشتر بدانید

علی دایی اول فروردین ۱۳۴۸ در محله جیرال و در خانواده‌ای پرجمعیت به دنیا آمد.
علی دایی چهار برادر دارد ولی خواهر ندارد.
علی دایی که در فوتبال به عنوان یک اسطوره شناخته می شود در زندگی شخصی ,
و تحصیلات نیز همپای ورزش به موفقیت هایی دست یافته است.

مادر علی داییعکس مادر علی دایی

علی دایی در سال ۱۳۶۶ در رشته مهندسی عمران، دانشگاه شریف پذیرفته شد ولی به دلیل بازی فوتبال در گزینش ورودی به دانشگاه ناکام ماند. اما علی دایی از این اتفاق نا امید نشد و در همان سال در رشته مهندسی کشاورزی دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب پذیرفته شد و دو ترم به تحصیل پرداخت.

این پایان ماجرای تحصیل شهریار ایران نبود.علی داییدر سال ۱۳۶۷ مجدد در کنکور شرکت کرد و در رشته متالوژی دانشگاه صنعتی شریف پذیرفته شد و مدرک لیسانس خود را در بهمن ماه ۱۳۷۱ از این دانشگاه معتبر دریافت کرد

مادر علی داییهمسر علی دایی

علی دایی که به عنوان بازیکن سخت کوش و خستگی ناپذیر شناخته میشود در تحصیل به لیسانس متالوژی قانع نبوده و تحصیلات خود را تا مقطع کارشناسی ارشد تربیت بدنی دانشگاه آزاد ادامه داد.

دختر آقای اسطورهدختر آقای اسطوره

ازدواج علی دایی در اول بهمن ماه ۱۳۸۳ صورت گرفت و به جرگه متاهلین پیوست. علی دایی در سال ۱۳۸۴ در مصاحبه ای با سایت تبیان در خصوص شیوه آشنایی با همسرش و خصوصیات شریک زندگیش گفت:همسرم از آشنایان دور خانوادگی ما می باشد، مادرش اردبیلی و پدرش تبریزی است و بزرگ شده تهران می باشد. مشخصات کامل یک دختر آذربایجانی را دارد و لیسانس صنایع غذایی می باشد، او هشت سال از من کوچک تر است.

اینستاگرام و ویستا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس