سه شنبه, ۱۴ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

۱۰ ترفند جادویی برای بیدار کردن فرزندانتان و آماده کردنشان برای مدرسه در صبح

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 21 سپتامبر 2023 اشتراک:
آماده شدن برای مدرسه اخبار گوناگون
آماده شدن برای مدرسه نیازمند برنامه‌ریزی و آمادگی است. اولین قدم برنامه‌ریزی زمان است. باید زمان مطالعه، تکالیف، ورزش و استراحت را به خوبی تنظیم کنیم و لوازم تحریر و کتاب‌های درسی را تهیه کنیم و برنامه درسی خود را بررسی کنیم. باید زمان خواب و بیداری را تنظیم کنیم تا عملکرد بهتری در مدرسه داشته باشیم.

آماده شدن برای مدرسه می‌تواند فرآیندی است که نیازمند برنامه‌ریزی و آماده‌سازی باشد تا دوره تحصیلی جدید با موفقیت شروع شود. در ادامه چند مورد از مراحل و تدابیری که می‌توانید انجام دهید برای آماده‌سازی خود برای مدرسه آورده شده است. همراه ما در پرشین وی باشید.

آماده شدن برای مدرسه

در صبح، هر دقیقه مهم است، به خصوص اگر هدف شما این باشد که بچه ها را سریع به مهد کودک یا مدرسه ببرید و چیزی را فراموش نکنید. برای حفظ روحیه خوب از همان ابتدای روز و دیر نکردن،از روش های گفته شده برای آماده سازی سریع صبح استفاده کنید!

۱٫ از لامپ هشدار استفاده کنید، که به تدریج نور را افزایش می دهد و تضمین می کند که کودکان به آرامی و بدون ناراحتی از خواب بیدار می شوند.

آماده شدن برای مدرسه

۲٫ پخش آهنگ مناسب برای هر روز هفته به بچه‌ها کمک می‌کند با خلق و خوی خوب از خواب بیدار شوند.

آماده شدن برای مدرسه

۳-۴ آهنگ آشنا برای کودکان را انتخاب کنید و آنها را به ترتیب روشن کنید، با آهنگ های آرام شروع کنید و به تدریج آنها را با آهنگ های شاداب و شیار جایگزین کنید.

این بلندگوی هوشمند برای کودکان را با الکسا در آمازون بررسی کنید .

۳٫ مکانی را در کنار درب ورودی سازماندهی کنید تا قبل از خروج، هر چیزی را که نیاز دارید ذخیره کنید.

بیدار شدن صبح برای مدرسه

یک مکان مخصوص در راهرو نصب کنید که بتوانید کوله پشتی ، کتاب، تعویض کفش و چیزهای کوچک دیگر را در آن قرار دهید. بنابراین، همه چیزهایی که برای مدرسه یا مهدکودک نیاز دارید در یک مکان قرار می گیرند و مجبور نخواهید بود در اطراف آپارتمان در جستجوی همه چیزهایی که آنها نیاز دارند بدوید.

۴٫ فهرستی از کارهای صبح تهیه کنید. این به کودکان کمک می کند تا منظم تر و مستقل تر شوند.

صبح رفتن به مدرسه

برای هر کار تکمیل شده (شستن صورت، مسواک زدن، مرتب کردن تخت)، می توانید برچسب های کوچکی بچسبانید تا بتوانید به وضوح ببینید چه کاری انجام شده است و چه کاری انجام نشده است. می توانید خودتان یک پوستر انگیزشی بکشید یا آن را بخرید .

۵٫ از تایمر استفاده کنید. برای مدیریت بهتر زمان، تعداد دقیقه مشخصی را برای هر کار اختصاص دهید.

رفتن به مدرسهآماده شدن برای مدرسه

به عنوان مثال، ۵ دقیقه برای شستشو و شانه کردن، ۱۰ دقیقه برای صبحانه ، ۱۰ دقیقه برای پانسمان. بنابراین برای کودکان راحت تر خواهد بود که زمان خود را طی کنند و بفهمند که آیا وقت دارند یا نه.

۶٫ کوله پشتی مدرسه، اشیاء و تعویض لباس را برای مدرسه شب قبل جمع کنید.

آماده شدن برای مدرسه

این روش نیاز به نظم و انضباط شبانه دارد، اما واقعا در زمان صرفه جویی می کند! لباس ها را اتو کنید و آویزان کنید. کتاب های درسی و دفترچه ها را طبق جدول زمانی مدرسه بررسی کنید.

۷٫ ظروف و سازمان دهنده هایی برای نگهداری کش لاستیکی و سنجاق سر تهیه کنید.

مدرسه

این برای دختران ضروری است! بهتر است مدل های شفاف را انتخاب کنید تا کودک بتواند آنچه درون آن نهفته است را ببیند. هر نوع اکسسوری جایگاه خاص خود را دارد ، بنابراین روند شانه کردن و استایل کردن به هرج و مرج تبدیل نمی شود و مجبور نیستید در جستجوی یک سنجاق سر کوچک که در جایی باقی مانده است بدوید.

۸٫ صبحانه را عصر آماده کنید.

آماده شدن برای مدرسه

چندین گزینه وجود دارد: همه چیزهایی را که برای تهیه صبحانه نیاز دارید در آرام پز قرار دهید و روی تایمر تنظیم کنید یا صبحانه را عصر بپزید و فقط صبح آن را گرم کنید. خودتان انتخاب کنید که چه چیزی برای شما راحت است!

۹٫ وسایل کودک را روی بخاری یا رادیاتور آویزان کنید تا در لحظه بیدار شدن از خواب گرم و راحت شوند.

آماده شدن برای مدرسه

در زمستان، خیلی سخت است که خود را مجبور کنید از زیر پوشش بیرون بیایید. در صبح، هوای آپارتمان بعد از شب بسیار خنک تر است. چیزهایی که والدین با دقت گرم می کنند، صبح کودک را بسیار دلپذیرتر می کند.

۱۰٫ مسابقه بین بچه ها ترتیب دهید!

آماده شدن برای مدرسه

اگر بیش از یک فرزند دارید، بازی “چه کسی سریعتر است” به شما کمک می کند. در عین حال، شما بچه ها را با یکدیگر مقایسه نمی کنید، بلکه فقط به شیوه ای بازیگوش سرعت اقدامات آنها را افزایش می دهید. جوایز باید کوچک باشد و همه بچه ها را راضی کند، مثلاً از کودک برنده بخواهید یک بازی خانوادگی را برای بازی در عصر انتخاب کند یا یک کتاب را برای خواندن با هم انتخاب کند. به این ترتیب در نهایت همه برنده می شوند.

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس