حال خوب مرحوم امین تارخ در سکانس احساسی سریال اغما

تاریخ نشر :یکشنبه 02 اکتبر 2022 اشتراک گذاری :
امین تارخ در سریال اغما اخبار گوناگون
در این مطلب سکانسی از بازی امین تارخ در سریال اغما را مشاهده می کنید که نقش بسیار زیبایی را ایفا کرده بود

امین تارخ بازیگر پیشکسوت ایرانی چند روز پیش در پی سکته قلبی در بیمارستان بستری شد و متاسفانه دار فانی را وداع گفت. امروز در پرشین وی می خواهیم ویدئویی از امین تارخ در سریال اغما را برای شما قرار دهیم

بازی امین تارخ در سریال اغما

امین تارخ، در طول فعالیت حرفه‌ایش در فیلم‌هایی چون مرگ یزدگرد، پرنده کوچک خوشبختی، دلشدگان، سارا و پابرهنه در بهشت و همچنین سریال‌های تلویزیونی سربداران، بوعلی سینا، معصومیت از دست رفته، اغما و جراحت نقش‌آفرینی کرد.

امین تارخ که از چند روز پیش، به علت سکته قلبی در بیمارستان بستری بود، از دنیا رفت. ویدیوی زیر، از سریال اغماء با بازی تارخ را ببینید:

ویدئویی از بازی مرحوم تارخ در یک سریال معروف

نقدی به سریال اغما

یک منتقد گفت: هر چند که در برخی قسمت‌ها، ضرباهنگ «اغما» کند و به سریالی خسته کننده و تکراری تبدیل می‌شود، ولی در مجموع اثری ناموفق نیست.

کیوان کثیریان افزود: نمونه‌های مشابه «اغماء» در سال‌های گذشته ساخته شده است. اما در کل موفقیت سریال‌های ماه رمضان و نوروز را باید در کنار رقیبانشان ارزیابی کرد. از این دیدگاه «اغماء» جزو دو مجموعه‌ی موفق ماه رمضان سال جاری است. البته «میوه ممنوعه» کیفیت بهتری دارد.

امین تارخ در سریال اغماحضور امین تارخ در سریال اغما

وی درباره‌ی فیلمنامه‌ی «اغماء» گفت: فیلمنامه‌ی این اثر بد نیست. البته می‌توانست بهتر باشد. به هر حال با توجه به نوع مخاطبان و زمان پخش «اغماء» این سریال بد نیست.

این منتقد با بیان این که «اغماء» جذابیت‌های خاص خود را دارد، اظهار کرد: علی‌رغم مشخص بودن پایان این سریال، دیدن مسایل نادیدنی برای مخاطبان جذابیت دارد. حتی اگر در قالب دروغی چون سینما و تلویزیون و تصویر بیان شود.

وی اضافه کرد: «اغماء» تلاش می‌کند با مرئی کردن مفاهیم ماورایی و نادیدنی مانند شیطان بخشی از مخاطبان را با خود همراه کند که علاقه به دیدن شیطان و روش‌های او برای وسوسه‌ی انسان‌ها را دارد. البته حضور شیطان می‌تواند باری دراماتیک به این گونه سریال‌ها ببخشد.

امین تارخ در سریال اغمابازی امین تارخ در سریال اغما

کثیریان در ادامه گفت: شیطان می‌تواند به جای شخصیت‌های منفی بنشیند و تلاش او برای وسوسه کردن شخصیت مثبت و در نهایت شکست شیطانی موجب جذب مخاطبان به سریال می‌شود. البته «میوه ممنوعه» نیز به همین موضوع می‌پردازد. با این تفاوت که در این سریال شیطان دیده نمی‌شود و وسوسه‌های او را می‌بینیم.

اینستاگرام و تبیان

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس