تیپ هالیودی لیلا حاتمی در یک سکانس جنجالی سریال «شبکه مخفی زنان»

تاریخ نشر :یکشنبه 02 اکتبر 2022 اشتراک:
تیپ هالیودی لیلا حاتمی اخبار گوناگون
در این ویدئو تیپ هالیودی لیلا حاتمی بازیگر معروف سینمای ایران را در سریال شبکه مخفی زنان مشاهده می کنید که به تازگی وارد شده است

لیلا حاتمی بازیگر جوان و خوش چهره ایرانی است که به تازگی در جشنواره ونیز به عنوان داور حضور داشت. او در سریال شبکه مخفی زنان ایفای نقش کرده است که به تازگی وارد این سریال شده است. در ادامه در پرشین وی می خواهیم تیپ هالیودی لیلا حاتمی را در این سریال برای شما قرار دهیم

تیپ هالیودی لیلا حاتمی

با حضور لیلا حاتمی در تازه ترین قسمت های سریال «شبکه مخفی زنان»
ساخته افشین هاشمی، سکانس هایی از این مجموعه بازنشر
و مورد توجه مخاطبان قرار گرفته است.

همزمان با انتشار اپیزودهای ورود لیلا حاتمی به سریال «شبکه مخفی زنان» به نویسندگی و کارگردانی افشین هاشمی، سکانس هایی از این سریال که در ژانر کمدی- تاریخی مسایل و مشکلات زنان رادر دهه های بیست و سی به تصویر می کشد پربازدید شده است.

تیپ هالیودی لیلا حاتمیتیپ هالیودی لیلا حاتمی در یک سریال

لیلا حاتمی که با مدل بازی، گریم، آرایش و لباس خود، سریال محبوب کیف انگلیسی را در خاطره ها زنده کرده است محلی برای بحث و نظر درباره این مجموعه شده است. یکی از سکانس های جنجالی «شبکه مخفی زنان» صحنه ای است که لیلا حاتمی در نقش دلبر جان تاجر باشی به عنوان دستیار سیامک انصاری( میرزا محمودخان) در کمیته انتخاب اعضای کانون بانوان نشسته و به حرف ها و روایت های زنانی گوش می دهد که می خواهند به عضویت این کمیته درآیند.

ویدئویی از بازی خانم حاتمی در شبکه مخفی زنان

فیلمبرداری سریال شبکه مخفی زنان در شهر تهران صورت گرفته است و اپیزود‌های پایانی آن در شمال کشور فیلمبرداری شده که در کل ۵ ماه فیلمبداری سریال شبکه مخفی زنان به طول انجامیده است، این سریال مانند آثار قبلی کارگردان فیلم، افشین هاشمی «فیلم وقتی برگشتم» موضوعی در خصوص دغدغه‌های اجتماهی همراه با رویکرد انتقادی دارد.

تیپ هالیودی لیلا حاتمیلیلا حاتمی در شبکه مخفی زنان

سریال شبکه مخفی زنان یک سریال تاریخی است البته نه براساس واقعیت،
تنها الهام گرفته شده از شخصیت‌های تاریخی و قلم نویسنده سریال تهیه شده است.

همشهری آنلاین و رویداد۲۴

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخباربیشتر >
فرادرس