شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

آناهیتا همتی تازه عروس سینما و همسرش بر مزار حبیب خواننده در رامسر

تاریخ نشر :جمعه 15 دسامبر 2023 اشتراک:
آرامگاه حبیب محبیان اخبار گوناگون
اناهیتا همتی بازیگر خوب کشورمان است که چند سالی است دیگر کار نمی کند اما خبرهایی درباره او و همچنین پیج شخصی اش سریع وایرال می شود.

بازیگر نقش نرگس در سریال خانه به دوش چند ماه پیش با یک دکتر رزوانشناس ازدواج کرد. آناهیتا همتی تازه عروس سینما و همسرش بر مزار و آرامگاه حبیب محبیان خواننده در رامسر را در پرشین وی ببینید.

آرامگاه حبیب محبیان

آرامگاه حبیب محبیان یکی از جاذبه های توریستی شهرستان رامسر است که در فاصله ی ۱۸ کیلومتری رامسر و در روستای نیاسته قرار گرفته است. حبیب محبیان یکی از خواننده های محبوب ایران بود که علاوه بر خوانندگی، در نوازندگی، ترانه سرایی و آهنگسازی نیز مهارت بسیار بالایی داشت. حبیب محبیان در سال ۱۳۸۸ به ایران بازگشت و فعالیت هنری خود را در کشورش ادامه داد اما نتوانست فعالیتش را در ایران گسترش دهد.

حبیب محبیان در روستای نیاسته که یکی از زیباترین روستاهای استان مازندران است ویلایی را اجاره کرد و در همان ویلا به دلیل ایست قلبی فوت کرد و در روستای نیاسته به خاک سپرده شد.

آناهیتا همتی بر سر مزار حبیب

آناهیتا همتی تازه عروس سینما و همسرش بر مزار حبیب خواننده در رامسر

آناهیتا همتی تازه عروس سینما و همسرش بر مزار حبیب خواننده در رامسرآناهیتا همتی تازه عروس سینما و همسرش بر مزار حبیب خواننده در رامسر

حبیب در تاریخ ۴ مهر ماه از سال ۱۳۲۶ متولد و در تاریخ ۲۱ خرداد ماه از سال ۱۳۹۵، و زمانی که ۶۸ سال سن داشت دار فانی را وداع گفت.

 

مزار حبیبمزار حبیب
گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس