جمعه, ۱۴ بهمن , ۱۴۰۱

تیپ اروپایی آرنیکا معابی بازیگر خردسال سریال خاتون

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 08 دسامبر 2022 اشتراک:
آرنیکا معابی بازیگر اخبار گوناگون
در این مطلب تصاویری از آرنیکا معابی بازیگر خردسال سریال خاتون را مشاهده می کنید که چهره متفاوتی دارند

سریال خاتون از پرطرفدارترین سریال های سال گذشته بود که با انتقاداتی نیز روبرو شد. امروز در پرشین وی می خواهیم تصاویری از آرنیکا معابی بازیگر خردسال خاتون را برای شما قرار دهیم که چهره اروپایی و زیبایی دارد

آرنیکا معابی بازیگر خاتون

معابی هنرپیشه خردسال خاتون با چهره متفاوت

آرنیکا معابی بازیگرآرنیکا معابی بازیگر خردسال
آرنیکا معابی بازیگرآرنیکا معابی بازیگر اروپایی

درباره آرنیکامعابی بیشتر بدانید

آرنیکا معابی مدل و بازیگر ایرانی متولد ۶ فروردین سال ۱۳۹۳ است. این کوچولوی ۷ ساله تاکنون در چند برنامه تلوزیونی حضور داشته و اکنون قرار است در سریال خاتون به عنوان بازیگر حضور داشته باشد.

آرنیکا معابی در برنامه کودک شو به همراه خانواده اش به عنوان مهمان حضور داشتند و در این مسابقه شرکت کردند

آرنیکا با توجه به چهره زیبایش از همان کودکی مشغول به فعالیت مدلینگ بوده و با شرکت های ایرانی و خارجی زیادی به عنوان مدل همکاری کرده است. پس از حضور او در برنامه کودک شو شهرت او افزایش یافت و به گونه ایی باعث شناخته شدن نام او شد.

هنرپیشه سریال خاتونهنرپیشه سریال خاتون

آرنیکا به عنوان بازیگر اولین نقش خودش را در سریال خاتون بازی کرد.

آرنیکا معابی در سریال خاتون نقش تینا را خواهد بازی کرد. تینا کوچولوی داستان سریال خاتون است که باعث افزایش های این مجموعه شده است.

خاتون آخرین ساخته ی تینا پاکروان است که قرار است داستان زنی قدرتمند به نام خاتون و مشکلاتی که برای او پیش می آید را روایت کند. داستان سریال خاتون در شهریور ماه ۱۳۲۰ رخ می دهد، زمانی که ایران توسط نیرو های متفقین طی جنگ جهانی دوم به اشغال در آمده است.

بازیگر خردسالبازیگر خردسال

در این سریال بازیگران زیادی نظیر نگار جواهریان، مرجان متقی، بابک حمیدیان، شبنم مقدمی، رضا بهبودی، اشکان خطیبی، ستاره پسیانی، مهتاب ثروتی، علی فروتن، غزل شاکری، پژمان بازغی، عاطفه رضوی، سروش صحت، بنیامین نوروزی، مهران مدیری، فرزاد نه کاخ، مجید گیاهچی، مهرداد فتحی و پیمان میرزایی بازی می کنند.

اینستاگرام و مگ آیفوم

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس