عصبانیت سحر ولدبیگی از مهران مدیری برای کچل کردن همسرش نیما فلاح

تاریخ نشر :چهارشنبه 11 مه 2022 اشتراک:
عصبانیت سحر ولدبیگی اخبار گوناگون
در این ویدئو ماجرای عصبانیت سحر ولدبیگی بازیگر جوان را از مهران مدیری برای تراشیدن موهای همسرش در برنامه دورهمی مشاهده می کنید

برنامه دورهمی سالها پیش آغاز شد و کماکان ادامه دارد. در قسمت های اول این برنامه مهران مدیری کارهای جالبی انجام می داد. یکی از این کارها تراشیدن مو و ریش چهره های معروف بود. امروز در پرشین وی می خواهیم ویدئویی از عصبانیت سحر ولدبیگی از مهران مدیری را برای شما قرار دهیم که موهای همسرش را تراشید

عصبانیت سحر ولدبیگی بازیگر

لایو سحر ولدبیگی و نیما فلاح با رضا رشیدپور درباره حواشی دورهمی و ماجرای عصبانیت سحر ولدبیگی از مدیری

ویدئویی از صحبت های سحرولدبیگی درباره مهران مدیری

محاسن تراشیدن موی سر

مو تاثیر زیادی براحساس زیبایی دارد به همین دلیل اثر تراشیدن مو در افراد مختلف متفاوت است. هرچند حفظ نظافت سر با موی تراشیده قطعا راحت‌تر است.

اگر از جمله افرادی هستید که فرصت کافی برای رسیدگی به موهایتان ندارید تراشیدن مو می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد تا هم پوست سرتان هوایی بخورد و هم بتوانید در این روزها بهداشت فردی تان را بهتر رعایت کنید.

ممکن است به هر دلیلی بخشی از موهایتان دچار ریزش شده باشد یا دچار طاسی مردانه (وسط سر) شده‌اید. در این شرایط بعضی‌ها تراشیدن مو را انتخاب می کنند که به زیبایی بیشتر کمک می کند.

عصبانیت سحر ولدبیگیتراشیدن مو

در شرایط اپیدمی کرونا که مشکلات دیگری را به همراه خودش آورده است، ممکن است باعث شود تا موی بعضی از آقایان دچار ریزش سکه‌ای شود و مدت ها طول بکشد تا دوباره درآید. در این وضعیت بهترین گزینه که به افزایش اعتماد به نفس شما کمک می‌کند تراشیدن همه موهای سر است. به بهانه عصبانیت سحر ولدبیگی از کچل کردن همسرش درباره تراشیدن موی سر بیشتر صحبت می کنیم.

معایب تراشیدن موی سر

ممکن است روی سر اثر جراحت، بخیه و… وجود داشته باشد که موها روی آن را پوشانده است اما با تراشیدن سر همه جراحت ها مشخص می شود.

عصبانیت سحر ولدبیگیکچل کردن

افرادی که برای اولین بار شما را با سر تراشیده می بینند ممکن است سوال های زیادی داشته باشند یا حتی شوخی کنند که باعث ناراحتی تان می شود.

وقتی موهای سرتان را می تراشید، باید مراقب پوست سر باشید تا هم موقع تراشیدن و هم بعد از آن تا زمان در آمدن موها آسیب نبیند.

اینستاگرام و برنا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس