جمعه, ۱۴ بهمن , ۱۴۰۱

دورهمی سعید آقاخانی به همراه دختران و دامادهایش

تاریخ نشر :چهارشنبه 11 مه 2022 اشتراک:
سعید آقاخانی با دخترانش اخبار گوناگون
در این ویدئو دورهمی سعید آقاخانی با دخترانش را در سریال نون خ مشاهده می کنید. فیلمبرداری فصل چهارم این سریال تابستان امسال کلید میخورد

سریال نون خ به کارگردانی سعید آقاخانی در سه فصل از شبکه یک سیما پخش شد و با استقبال بی نظیری روبرو شد. امروز در پرشین وی می خواهیم ویدئویی از بازی سعید آقاخانی با دخترانش را در این سریال برای شما قرار دهیم.

فیلم سعید آقاخانی با دخترانش

در این ویدئو سعید آقاخانی با دخترانش را مشاهده می کنید

ویدئویی از سریال نون خ با بازی سعید آقاخانی

«نون خ ۴» تابستان کلید می‌خورد

تهیه‌کننده سریال «نون خ ۴» از آغاز تصویربرداری این مجموعه طنز از اواسط تابستان خبر داد و گفت: فصل چهارم این مجموعه برای نوروز و رمضان ۱۴۰۲ پخش خواهد شد.

به نقل از روابط عمومی پروژه، مهدی فرجی، تهیه‌کننده سریال «نون خ» از برگزاری جلسات نهایی برای آغاز پیش تولید رسمی فصل چهارم این مجموعه به کارگردانی سعید آقاخانی خبر داد.

سعید آقاخانی با دخترانشسعید آقاخانی با دخترانش در نون خ

فرجی با اشاره به آخرین وضعیت ساخت «نون خ ۴»، گفت: مذاکرات نهایی با مسئولان صداو سیما انجام شده و ساخت فصل چهارم قطعی است و همزمان در حال انجام مذاکره با عوامل هستیم تا پیش تولید رسمی فصل چهارم آغاز شود.

وی اعلام کرد: احتمالا تصویربرداری فصل چهارم «نون خ» در اواسط تابستان آغاز خواهد شد. در این فصل بازیگران سرشناس جدیدی علاوه بر بازیگران فصل‌های گذشته به گروه ملحق می‌شوند.

تهیه‌کننده «نون خ» خاطرنشان کرد: تاکنون محل ساخت سریال مشخص نشده است اما تلاش داریم تا فصل چهارم در یکی از استان‌های غرب کشور ساخته شود. فصل چهارم «نون خ» در نوروز و رمضان سال ۱۴۰۲ پخش می شود.

سعید آقاخانی با دخترانشنون خ

راز موفقیت نون خ ۲ و ۳

بخش عظیمی از موفقیت سریال نون خ ۲ در انتقال داستان‌پردازی‌اش از کمدی شخصیت‌محور به کمدی موقعیت‌محور شکل گرفته بود. فرمول موفق داستان وابسته به موقعیت در سریال نون خ ۳ هم حفظ می‌شود و به همین دلیل دیالوگ‌ها و واکنش‌ها مهم‌ترین اجزای فیلم‌نامه سریال هستند.

اینستاگرام و ایسنا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس