شنبه, ۲۵ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

مهران مدیری از عشق واقعی اش و عاشق شدنش می گوید !

تاریخ نشر :چهارشنبه 16 فوریه 2022 اشتراک:
عاشق شدن مهران مدیری اخبار گوناگون
در این ویدئو ماجرای عاشق شدن مهران مدیری را می بینید

مهران مدیری بازیگر کارگردان و مجری خوب کشورمان است که این روزها با سریال خاتون در شبکه نمایش خانگی دیده می شود. او امسال با فیلم خائن کشی در جشنواره فجر نیز حضور پیدا کرد. در ادامه در پرشین وی می خواهیم ماجرای عاشق شدن مهران مدیری را از زبان خودش ببینیم

عاشق شدن مهران مدیری

در این ویدئو ماجرای عاشق شدن مهران مدیری را می بینید

ویدئویی از صحبت های مهران مدیری درباره عشق

درباره بازی مهران مدیری در خائن کشی بیشتر بدانید

اینکه چرا “مهران مدیری” در فیلم سینمایی “خائن کشی” “مسعود کیمیایی” بازی کرده است از چند زاویه قابل بررسی است. کار برای مسعود کیمیایی در کارنامه مهران مدیری یک اتفاق ویژه محسوب می شود به قول خودش او از کار با مسعود کیمیایی یاد گرفته است

او در نشست رسانه ای فیلم سینمایی خائن کشی می گوید من از کیمیایی نور یاد گرفتم و از کیمیایی قاب بندی یاد گرفتم و من از کیمیایی میزانسن یاد گرفتم و با تمام غروری که از مدیری سراغ داریم همه آنچه که سرصحنه خائن کشی آموخته است را به زبان می آورد و بصورت منطقی می گوید فیلم کیمیایی را شاید بعضی ها دوست داشته باشند و بعضی ها نه، ولی برای او بازی در فیلم کیمیایی یک برد محسوب می شود.

عاشق شدن مهران مدیریمهران مدیری در خائن کشی

مهران مدیری در فیلم کیمیایی خودش را می شکند و تمام توانمندی و آنچه را از دنیای بازیگری می داند برای کیمیایی و فیلم ماندگار “خائن کشی” خرج می کند .

فیلم “خائن کشی” مثل بسیاری از ساخته های کیمیایی می تواند مخاطب او را راضی کرده باشد یا خیر، اما فراموش نکنیم در کارنامه بازیگری هر بازیگر از هر سن و سال واز هر عصر و فصلی ، کار برای کیمیایی و بازی برای کیمیایی نقطه عطف محسوب می شود.

عاشق شدن مهران مدیریمهران مدیری

مهران مدیری شاید جزء معدود بازیگرانی است که به این راحتی ها برای سینما و تلویزیون تکرار نمی شود دلیلش توانمندی، خلاقیت، هوش سرشار، آشنا بودن به دوربین در زمان کارگردانی و زمان بازیگری است.

اینستاگرام و برنا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس