پنج شنبه, ۳ اسفند , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

محمود شهریاری مجری سابق و دختر بزرگش در روز پدر

تاریخ نشر :چهارشنبه 16 فوریه 2022 اشتراک:
محمود شهریاری و دختر بزرگش اخبار گوناگون
در این تصویر محمود شهریاری و دختر بزرگش را در کنار هم می بینید

محمود شهریاری مجری جنجالی صداوسیمای ایران است که می توان او را رکورددار ممنوع التصویری دانست. این مجری جوان از سالها پیش با انتشار فیلم هایی باعث ممنوع الکاری اش می شد. امروز در پرشین وی می خواهیم عکسی از محمود شهریاری و دختر بزرگش را برای شما قرار دهیم

محمود شهریاری و دختر بزرگش

عکسی از محمود شهریاری و دخترش

محمود شهریاری و دختر بزرگشعکس محمود شهریاری و دختر بزرگش

درباره حواشی محمود شهریاری بیشتر بدانید

او با کاظم احمد زاده، سالها در شبکه تهران، مجری گر می کرد. آقای رکورد دار ممنوع التصویری در ایران، با انتشار فیلم عروسی برادرش در اوایل دهه هفتاد شمسی، در پیکان نقد مخالفانش قرار گرفت و از آن تاریخ، مدت ها ممنوع التصویر بود.

محممود شهریاری خود را اولین قربانی انتشار فیلم های خصوصی هنرمندان در دهه هفتاد شمسی اعلام کرده بود. روزگاری که بعضی از هنرمندان را به واسطه فیلم های خصوصی، برای همیشه از ایران فراری داد.

محمود شهریاری و دختر بزرگشمحمود شهریاری

البته نوع استایل و ادبیات گفتاری آقای ممنوع التصویر در برنامه های شبانه رسانه ملی به خصوص برنامه های برون مرزی مثل جام جم، همواره او را در فهرست جنجالی ترین مجریان رسانه ملی در ۳۰ سال اخیر قرار می‌داد و به نوعی مجری رفت و برگشت بود!

ایشان در دوران دفاع مقدس، خبرنگار فعال رسانه ملی در جبهه های جنگ تحمیلی بود و برای برنامه سلام صبح بخیر، تولید برنامه می کرد.

مجری معروفمجری معروف

محمود شهریاری سال گذشته با انتشار ویدیوهایی در فضای مجازی مدعی شده بود که روز چهارشنبه ۲۷ فروردین ۹۹ در ایران، به منظور مقابله با شیوع ویروس کرونا، حکومت نظامی اعلام می شود. او مسئولان وزارت بهداشت را به انتشار اخبار کذب درباره این ویروس متهم کرد.

وی قبلا هم گفته بود که مغازه ها و مراکز خرده فروشی در کشور بزودی کاملا تعطیل شده و در بهار ۹۹ شاهد موج فزاینده بیکاری و افزایش گسترده قیمت کالا و تورم خواهیم بود.

اینستاگرام و روزیاتو

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس
تالارکده