جمعه, ۱۴ بهمن , ۱۴۰۱

اولین پست نسرین مقانلو بعد از عزاداری برای پسرش

تاریخ نشر :سه‌شنبه 29 نوامبر 2022 اشتراک:
اولین پست نسرین مقانلو برای پسرش اخبار گوناگون
در این ویدئو اولین پست نسرین مقانلو بازیگر معروف کشورمان را بعد از مرگ پسرش ارشیا مشاهده می کنید

نسرین مقانلو بازیگر معروف و قدیمی سینما و تلویزیون ایران است که فیلم و سریال های خیلی خوبی در کارنامه اش دیده می شود. او متاسفانه چندی پیش پسر بزرگش ارشیا را به طور ناگهانی از دست داد. پزشکی قانونی اعلام کرد که به علت مصرف دارو مرگ ناگهانی برای او رخ داده است. بعد از این اتفاق ناگوار وضعیت روحی خانم بازیگر بسیار بد است و متن های غم انگیزی منتشر میکند. امروز در پرشین وی می خواهیم اولین پست نسرین مقانلو برای پسرش را برای شما قرار دهیم که بعد از عزاداری هایش منتشر کرده است

اولین پست نسرین مقانلو برای پسرش

نسرین مقانلو با انتشار ویدئو زیر نوشت:

بعد از رفتن عزیزت دیگه هیچوقت آن آدم قبل نخواهی شد،من معنی کن فیکون را هیچوقت نفهمیده بودم تا اینکه نیمی از وجودم پر کشید.
کن فیکون یعنی اینکه نه احساس خواب میکنی ،نه گرسنه میشوی ،نه میدونی میخوای چکار کنی،انگار تمام کوه های دنیا رو شانه هات سنگینی میکنه و نمیتونی نفس بکشی و تو حتی قدرت ایستادن هم نداری چه برسه که بتونی درست راه بری،دیگه نمیتونی فکر کنی،.

اولین پست نسرین مقانلو برای پسرشعکس نسرین مقانلو و پسرانش

دلت نمیخواد با هیچکس حرف بزنی،نمیخوای بشنوی،هیچ چیز رو ببینی،فقط میخوای سکوت کنی لحظه به لحظه عزیزت رو به یاد بیاری و اشک بریزی آنقدر که حس میکنی نفسی برایت نمانده،دلت میخواد فقط بارها و بارها فریاد بزنی و بگی چرا،چرا،چرا،و این غم انگیزترین قسمت زندگیته که هیچ جوابی نمیگری .

دیگه هیچوقت آغوش عزیزت رو و دستان مهربونش رو لمس نمیکنی،و صدای زیباش رو نمیشنوی ،فقط عکسها و فیلم‌ها و صداش رو که از قبل داری و میبینی و میشنوی ، و در خیالت احساس میکنی که کنارت نشسته و فقط او تو رو می‌بیند نه تو،
و باز اینجا با فریاد اشک میریزی و میگی
چرا،چرا،چرا؟؟؟؟!!!
اما،
باز هم جوابی نمیشنوی.

ویدئویی که خانم بازیگر منتشر کرد

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس