چهارشنبه, ۱۹ بهمن , ۱۴۰۱

پیشنهاد تعطیلی چهارشنبه برای پیروزی تیم ایران برابر امریکا

تاریخ نشر :سه‌شنبه 29 نوامبر 2022 اشتراک:
پیشنهاد تعطیلی چهارشنبه اخبار گوناگون
در این مطلب درباره پیشنهاد تعطیلی چهارشنبه 9آذر در صورت پیروزی تیم ملی ایران مقابل آمریکا صحبت می کنیم

تیم ملی ایران امشب در سومین مسابقه خود از سری مسابقات جام جهانی به مصاف تیم ملی آمریکا خواهد رفت. این مسابقه با حواشی بسیاری همراه بوده و هست. در ادامه در پرشین وی می خواهیم ماجرای پیشنهاد تعطیلی چهارشنبه که گفته شد بعد از پیروزی ایران ممکن است انجام شود صحبت می کنیم.

پیشنهاد تعطیلی چهارشنبه بعد پیروزی تیم ایران

رئیس کمیسیون سلامت شورای اسلامی شهر تهران به هیات دولت پیشنهاد داد: در صورت پیروزی تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل تیم فوتبال آمریکا در بازی امشب، فردا چهارشنبه به عنوان تعطیل رسمی اعلام شود.

مهدی پیرهادی در جریان صدودهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در پیشنهادی به هیات دولت گفت:پیشنهاد می‌کنیم در صورت پیروزی تیم ملی کشورمان مقابل تیم فوتبال آمریکا در چارچوب جام جهانی ۲۰۲۲ قطر فردا چهارشنبه تعطیل رسمی اعلام شود.

پیشنهاد تعطیلی چهارشنبهپیشنهاد تعطیلی بعد بازی

وی ادامه داد: با توجه به این‌که بازی در ساعات پایانی شب برگزار می‌شود پیشنهاد می‌شود در صورت پیروزی تیم ملی کشورمان فردا چهارشنبه تعطیل رسمی اعلام شود.

صحبت های رئیس کمیسیون سلامت شورای اسلامی

پیرهادی در ادامه در تذکری اظهار کرد: یکی از مشکلات ما این است که دستاوردهای انقلاب اسلامی به درستی به نسل جوان منعکس نشده است، لذا پیشنهاد ما این است که با محوریت موضوعات شهری این دستاوردها به نسل جوان ارائه شود. صدا و سیما گزارش‌هایی تهیه می‌کند اما تناسبی با اقداماتی که در شهر انجام می‌شود وجود ندارد لذا اهتمام جدی‌تری در مورد مسائل مختلف شهر باید رخ دهد.

پیشنهاد تعطیلی چهارشنبهتعطیلی چهارشنبه بعد برد ایران

رئیس کمیسیون سلامت شورای اسلامی شهر تهران به برگزاری شنبه‌های امید و افتخار اشاره کرد و افزود: در این شنبه‌ها اقدامات خوبی صورت می‌گیرد و چندی پیش چند بوستان در مناطق جنوبی شهر مورد بهره برداری قرار گرفت که تاکنون سابقه‌ای در این حوزه وجود نداشته اما صداوسیما اطلاع‌رسانی در این حوزه نداشت لذا درخواست می‌شود اهتمام ویژه‌ای نسبت به انعکاس اخبار این اقدامات داشته باشد.

ایسنا

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس