شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

جشن تولد بهرام افشاری در کنار نوید محمدزاده و هوتن شکیبا

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 27 مه 2021 اشتراک:
جشن تولد بهرام افشاری اخبار گوناگون
در این تصویر جشن تولد بهرام افشاری را در کنار نوید محمدزاده می بینید

بهرام افشاری بازیگر جوان سینما و تلویزیون ایران است که همه ما او را با سریال پایتخت می شناسیم. سریال پایتخت برای افشاری مانند یک سکوی پرتاب شدید بود. امروز در پرشین وی می خواهیم عکسی از جشن تولد بهرام افشاری را برای شما قرار دهیم

جشن تولد بهرام افشاری بازیگر

بهرام افشاری در کنار نوید محمدزاده و هوتن شکیبا در شب تولدش

جشن تولد بهرام افشاریجشن تولد بهرام افشاری هنرپیشه

بد نیست درباره بهرام افشاری بیشتر بدانید

بهرام افشاری متولد ۱۳۶۶/۳/۶ و در همدان به دنیا آمده است. او فارغ التحصیل مقطع کارشناسی- رشته بازیگری از دانشگاه آزاد اسلامی تهران است. بهرام افشاری با ۱۹۸ سانتی متر قد بلند قدترین بازیگر سینما محسوب می شود. او بازیگری را از تئاتر همدان شروع کرد ولی برای پیشرفت خود راهی تهران شد و در کلاس های حمید سمندریان شرکت کرد، بعد از گذراندن آن کلاس ها توانست در ۳۰ اجرای حرفه‌ای شرکت کند.

بازیگر ایرانیبازیگر ایرانی

افشاری در سال ۱۳۸۸ برترین بازیگر جوان شناخته شد و سال ۱۳۸۹ موفق به
کسب سیمرغ بهترین بازیگر تئاتر شد. او با بازی در سریال پایتخت به شهرت رسید.
افشاری اولین بار با بازی در فیلم “عصبانی نیستم” به کارگردانی رضا درمیشیان
وارد سینمای ایران و با بازی در سریال پایتخت ۲ وارد تلویزیون شد.

بازیگر معروفبازیگر معروف

به بهانه جشن تولد بهرام افشاری درباره این بازیگر بیشتر صحبت می کنیم. پدر و مادر بهرام افشاری در کودکی بهرام از هم جدا شدند، او در اینباره می‌گوید: مادرم زمانی که من دو سالم بود مرا به همراه پدرم رها کرد و رفت. پدرم هم بعد از مدتی بیمار شد و من دوران کودکی خود را بیشتر اوقات در بیمارستان و صرف مراقبت از پدرم کردم، البته من این را افتخاری برای خود می‌دانم که توانسته‌ام نوکری پدرم را کنم و از همه کسانی که پدر و مادرشان در قید حیات هستند می‌خواهم که بیشتر قدر آنها را بدانند.

جشن تولد بهرام افشاریبهرام افشاری

بهرام افشاری زمانی که به عنوان مهمان، وارد برنامه خندوانه شد از رامبد جوان درخواست کرد که با استفاده از دوربین خندوانه بتواند با مادرش صحبت کند و در آنجا صحبت‌هایی کرد که مشخص شد او مدتی با مادرش قهر بوده و درآنجا از مادرش عذرخواهی کرد. بهرام افشاری از طرفداران جدی تیم استقلال است و زمانی که پرسیده بودند چرا استقلالی هستی گفته بود “چون باید باشم”.

اینستاگرام و خبرگزاری صبا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس