استوری جنجالی تبریک پولاد کیمیایی به ابراهیم رئیسی

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 27 مه 2021 اشتراک:
تبریک پولاد کیمیایی اخبار گوناگون
در این تصویر تبریک پولاد کیمیایی به ابراهیم رئیسی را مشاهده می کنید

پولاد کیمیایی بازیگر جوان سینما و تلویزیون ایران و پسر کارگردان معروف مسعود کیمیایی است. او با بازی در فیلم های پدر کار بازیگری را آغاز کرد و به مرور در فیلم های دیگری همچون گشت ارشاد ایفای نقش کرد. امروز در پرشین وی می خواهیم تبریک پولاد کیمیایی به ابراهیم رئیسی را ببینیم

استوری تبریک پولاد کیمیایی

پولاد کیمیایی عکسی از رئیسی منتشر کرد و به متن جالبی نوشت

تبریک پولاد کیمیاییتبریک پولاد کیمیایی بازیگر

بد نیست درباره پولاد کیمیایی بیشتر بدانید

پولاد، فرزند مسعود کیمیایی، کارگردان و گیتی پاشایی، خواننده ایرانی، در ۲۳ تیر سال ۱۳۵۹ در تهران به دنیا آمد. شروع فعالیت سینمایی او با فیلم سرب (مسعود کیمیایی) به عنوان بازیگر در سال ۱۳۶۷ بود. با حضور در فیلم تجارت ساختهٔ پدرش، از آلمان به ایران آمد و در ایران ماند و در فیلم‌های پدرش در نقش‌های دوم ظاهر شد. به نظر برخی بهترین کار او بازی در سریال مرگ تدریجی یک رؤیا است که با گریمی خاص و نقشی متفاوت ظاهر شده‌است.

تبریک پولاد کیمیاییپولاد کیمیایی

پولاد کیمیایی که سال‌ها در سینمای پدرش، مسعود کیمیایی بازی کرده بود دربارهٔ جدایی از این قالب «تعریف شده و کلیشه‌ای برای خودش» با بازی در فیلم گشت ارشاد (سعید سهیلی) می‌گوید :
«من و پدرم دو جور مختلف زندگی کردیم و دو عقیده متفاوت داریم؛ و قهرمان سینمای کیمیایی بودن خودش بزرگ‌ترین فرصت است، چون این فرصت آرزوی خیلی از ستارگان سینماست اما برای من در جاهایی هم فرصت‌های زیادی را گرفته.

مسعود کیمیایی و پسرشمسعود کیمیایی و پسرش

درباره پولاد کیمیایی

به بهانه تبریک پولاد کیمیایی به ابراهیم رئیسی درباره این بازیگر بیشتر صحبت می کنیم. قهرمان سینمای کیمیایی شدن برای من راه طولانی و سختی بود از سرب (فیلم) و تجارت (فیلم) و سلطان (فیلم) تا رئیس (فیلم) و حکم (فیلم) و محاکمه در خیابان و جرم (فیلم)، رسیدن به این نقطه خیلی سخت بود. من در «جرم» خودم را شایسته سیمرغ می‌دانستم ولی این اتفاق نیفتاد اما درس بزرگی برای من بود و استقلالم را بیشتر کرد.»

بازیگر معروفبازیگر معروف

جوایز و افتخارات

نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد از بیست و نهمین
جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم جرم
نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش دوم مرد از سی امین دوره
جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم گشت ارشاد

اینستاگرام و ویکی پدیا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس