پنج شنبه, ۲۰ بهمن , ۱۴۰۱

عکس باورنکردنی از حسین جعفری بازیگر کودکی یوسف پیامبر

تاریخ نشر :شنبه 26 نوامبر 2022 اشتراک:
بازیگر کودکی یوسف پیامبر اخبار گوناگون
در این تصویر چهره متفاوت و بزرگ شده حسین جعفری بازیگر کودکی یوسف پیامبر را مشاهده می کنید که بسیار تغییر کرده است

حسین جعفری بازیگر جوان ایرانی است که با بازی در سریال یوسف پیامبر به شهرت رسید. او در این سریال نقش کودکی حضورت یوسف را برعهده داشت. امروز در پرشین وی می خواهیم عکسی از بازیگر کودکی یوسف پیامبر را برای شما قرار دهیم که خیلی تغییر کرده است

عکس بازیگر کودکی یوسف پیامبر

حسین جعفری بازیگر نقش یوسف پیامبر با چهره متفاوت

بازیگر کودکی یوسف پیامبرعکس جدید بازیگر کودکی یوسف پیامبر
بازیگر کودکی یوسف پیامبربازیگر نقش کودکی یوسف پیامبر

نقدی به سریال یوسف پیامبر

«حمید بیگلی»، فیلمساز و کارگردان موفق زنجانی و کارشناس عرصه سینما درباره این فیلم مسائلی را مطرح کرد.

وی انتخاب بازیگران این سریال را مطلوب دانست و بیان کرد: با این حال یک نقیصه‌ای که در انتخاب بازیگران وجود داشت این بود که بازیگران لهجه‌های متفاوتی نظیر مشهدی، اصفهانی، لری و قمی داشتند که به صورت کاملا مشخص به چشم می‌زد که به نظر می‌رسید به وسیله دوبله باید این نقیصه را جبران کرد.

کارگردان فیلم «باغ سیب» اضافه کرد: به نظر بنده علیرغم بازی خوب اکثر بازیگران این فیلم به تناسب فیلمنامه بازیگر نقش زلیخا نتوانسته بود از عهده نقش بر آید.

بیگلی با اشاره به هزینه سنگین این سریال در ساخت دکور ابراز کرد: با وجود این هزینه کرد بالا دکور و طراحی صحنه و لباس این سریال خوب بود هرچند در برخی موارد دقت کافی در انتخاب رنگ وجود نداشت ولی آن حجم دکور با آن مجسمه های عظیم فوق العاده بود.

بازیگر کودکی یوسف پیامبریوسف پیامبر

وی درباره شخصیت پردازی در این فیلم گفت: شخصیت پردازی حضرت یعقوب(ع) ضعیف بود به گونه ای که مخاطب به برادران حضرت یوسف(ع) حق می‌دادند که از پدر خود گله مند باشند و اینگونه رفتار از یک پیامبر بعید می‌نمود.

بیگلی افزود: انتظار می‌رفت که برخی از سکانس‌های این فیلم نظیر ابراز علاقه زلیخا به حضرت یوسف(ع)، صحنه رویارویی با برادران و حضرت یعقوب(ع) و صحنه شفای زلیخا تبدیل به شاهکار شود ولی به خوبی در نیامده بود.

وی خاطرنشان کرد: اگر این فیلم در طول یک سال ساخته می شد، این انتظار برای بالا بودن سطح کیفی فیلم وجود نداشت ولی سازندگان این فیلم فرصت و هزینه کافی برای ساخت یک فیلم مطلوب را داشتند.

اینستاگرام و ایکنا

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس