دوشنبه, ۱۰ بهمن , ۱۴۰۱

کاهش وزن محمدرضا شیرخانلو بازیگر خردسال سریال دودکش

تاریخ نشر :شنبه 26 نوامبر 2022 اشتراک:
محمدرضا شیرخانلو بازیگر دودکش اخبار گوناگون
در این تصویر کاهش وزن شدید محمدرضا شیرخانلو بازیگر دودکش را مشاهده می کنید که بعد از این سریال بسیار لاغر شده است

محمدرضا شیرخانلو هنرپیشه نوجوان سینما و تلویزیون ایران است که در فیلم و سریال های زیادی بازی کرده است. امروز در پرشین وی می خواهیم عکسی از محمدرضا شیرخانلو بازیگر دودکش را بعد از لاغری شدید برای شما قرار دهیم

محمدرضا شیرخانلو بازیگر دودکش

هر ساختمان بزرگ، زمانی فقط یک نقشه ساده بوده مهم نیست که امروز در چه مرحله ای هستید مهم آینده شماست و چیزی که به آن خواهید رسید

محمدرضا شیرخانلو بازیگر دودکشلاغری محمدرضا شیرخانلو بازیگر دودکش

راه های کاهش وزن شدید و سریع

راهکار اول کاهش وزن : مصرف پروتئین

برای کسانی که قصد کاهش وزن دارند، پروتئین در صدر فهرست راههای کاهش وزن قرار می‌گیرد. بدن شما برای هضم و جذب پروتئین کالری می‌سوزاند. برای همین داشتن یک رژیم لاغری با پروتئین کافی می‌تواند بین ۸۰ تا ۱۰۰ کالری به کالری سوزانده شده در طول روز اضافه کند.

راهکار دوم کاهش وزن : مصرف غذای کامل

موقع آشپزی از چه مواد اولیه‌ای استفاده می‌کنید؟ یکی از راههای کاهش وزن این است که مواد اولیه، از محصولات منفرد انتخاب شوند. یعنی موقع درست کردن غذا از مواد اولیه واقعی مثل مرغ، گوجه، سبزیجات و حبوبات استفاده کنید. در مقابل محصولات مرکب مثل پاستای آماده، کنسرو سبزیجات، ناگت منجمد و سس آماده مقدار زیادی کالری پنهان (عموما به صورت شکر) دارند.

محمدرضا شیرخانلو بازیگر دودکشکاهش وزن شدید

راهکار سوم کاهش وزن : خداحافظ غذای آماده

غذاهای آماده مقدار زیادی شکر، روغن و کالری اضافی دارند. بجای خریدن کنسرو تن ماهی، ماهی بخرید. گوجه را جایگزین رب کنید. بجای بستنی، ماست یونانی و میوه‌های یخ‌زده را منجمد کنید. در بین راههای کاهش وزن، هیچ نصیحتی بهتر از «درست کردن غذای واقعی» بجای خریدن غذای آماده نیست.

راهکار چهارم: اسنک و میان‌وعده‌های سالم داشته باشید

کابینت شما اثر زیادی بر سبک زندگی شما می‌گذارد. اگر در یخچال نوشابه گازدار داشته باشید، به احتمال زیاد دلتان می‌خواهد یک لیوان نوشابه میل کنید. محصولاتی مثل پفک و بستنی را انبار نکنید. در مقابل مقداری گردو، میوه و سبزی، تخم‌مرغ آب‌پز و ماست بخرید. توجه کنید که برای کاهش وزن، لازم نیست به خودتان عذاب بدهید. تنها کافی است که بجای انتخاب‌های بد، به سراغ گزینه‌های خوب بروید.

لاغریلاغری

راهکار پنجم: شکر مخفی مصرف نکنید

شکر اضافه از دلایل اصلی ابتلا به سرطان، دیابت و بیماری‌های قلبی است. برای داشتن راههای کاهش وزن لازم است که بدانیم شکرهای پنهان در کجاها قرار دارند. نوشابه، سس و حتی در موارد زیادی غذاهای معمولی که از رستوران می‌خرید مقدار زیادی شکر دارند.

اینستاگرام و فیت کلاب

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس