چهارشنبه, ۱۹ بهمن , ۱۴۰۱

بهترین سکانس نجلا ۲ از نظر «مصطفی ساسانی» بازیگر نقش عطا

تاریخ نشر :چهارشنبه 04 مه 2022 اشتراک:
بهترین سکانس نجلا 2 اخبار گوناگون
در این ویدئو بهترین سکانس نجلا 2 را مشاهده می کنید که مصطفی ساسانی آن را منتشر کرده است. سریال نجلا در ایام نوروز و ماه رمضان منتشر شد

فصل دوم سریال نجلا که در ایام نوروز و ماه رمضان از شبکه سه سیما پخش شد به پایان رسید. این سریال در فصل دوم نتوانست نظر مخاطب را جلب کند و تقریبا با شکست مواجه شد. امروز در پرشین وی می خواهیم ویدئویی از بهترین سکانس نجلا ۲ را برای شما قرار دهیم

بهترین سکانس نجلا ۲

مصطفی ساسانی با انتشار ویدئوی زیر نوشت:

نمایی از سریال نجلا۲

در این ویدئو بهترین سکانس نجلا ۲ را می بینید

ویدئویی از سریال نجلا با بازی مصطفی ساسانی

جایگزین سریال «نجلا» مشخص شد

ملودرام پلیسی و خانوادگی «حکم رشد» به تهیه‌کنندگی مهدی فرجی، به زودی از شبکه سه پخش می‌شود.

تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «حکم رشد» به کارگردانی حسن لفافیان و بر اساس فیلمنامه‌ای نوشته سعید نعمت‌الله، از ابتدای آبان ۱۴۰۰ آغاز شد و هم اکنون مراحل پایانی را می‌گذراند. این سریال قرار است به زودی جایگزین سریال نجلا شود.

هفته گذشته معاون سیما از لوکیشن سریال «حکم رشد» در بوستان ولایت بازدید کرد. ثریا قاسمی (توران)، مه‌لقا باقری (محبوبه)، پیام احمدی‌نیا (غلام)، مجتبی فلاح (ذبیح)، شهین تسلیمی (عالیه)، علیرضا مهران (نوید)، حمید ابراهیمی (افشین کافر) و مهرداد ضیایی (دکتر پویا) از جمله بازیگران سریال حکم رشد هستند.

بهترین سکانس نجلا 2سریال جدید

مجموعه تلویزیونی «حکم رشد» به تهیه کنندگی مهدی فرجی یک ملودرام پلیسی و خانوادگی است که با همکاری نیروی انتظامی تولید و به زودی از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

به بهانه بهترین سکانس نجلا ۲ نقدی به این سریال را می بینید

نقدی به سریال نجلا ۲

محمدتقی فهیم، منتقد سینما و تلویزیون می‌گوید: اساسا قصه‌هایی که قهرمان دارد، تکلیف قهرمان باید معلوم شود. اگر تک قهرمان است، مشخص شود، اگر دو یا سه قهرمان دارد، باید همدیگر را پوشش دهند و ضعف‌های همدیگر را تکمیل کنند و شخصیت‌ها رو به جلو باشند. به نظر می‌رسد در فصل دوم بر روی اینها کار نشده است.

بهترین سکانس نجلا 2نجلا ۲

لطمات تغییر بازیگر «نجلا»

وی همچنان معتقد است، تغییر بازیگر «نجلا» به کار لطمه زده است و در این زمینه اظهار کرد: به طور کلی تکلیف سریال بین کار عاشقانه یا یک اثر حماسی سرگردان است. ما با اثری روبرو هستیم که حماسی است و صحنه‌های عاشقانه هم دارد. در حالی که به هر حال یکی باید قالب باشد. یا با یک کار حماسی باید روبرو می‌بودیم که در دل آن عشقی هم صورت می گیرد و روابطی هم ایجاد می شود، موتور کوچکی که به تقویت موتور اصلی کمک می کند.

اینستاگرام و باشگاه خبرنگاران و صفحه اقتصاد

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس