تیپ اسپرت رعنا آزادی ور در کنار همسرش مهدی پاکدل

تاریخ نشر :چهارشنبه 04 مه 2022 اشتراک:
تیپ رعنا آزادی ور اخبار گوناگون
در این تصویر تیپ رعنا آزادی ور بازیگر سریال جیران را در کنار همسرش مشاهده می کنید. آزادی ور سال گذشته با بازی در سریال زخم کاری بیشتر دیده شد

رعنا آزادی ور بازیگر جوان سینمای ایران است که چند سالی است پرکار شده و در فیلم و سریال های متعددی بازی کرده است. او همسر دوم مهدی پاکدل است و در سریال جیران با هم همبازی هستند. در ادامه در پرشین وی تیپ رعنا آزادی ور را در کنار همسرش می بینید

تیپ رعنا آزادی ور بازیگر

در این تصویر رعنا آزادی ور را در کنار همسرش می بینید

تیپ رعنا آزادی ورتیپ رعنا آزادی ور بازیگر

درباره سریال جیران بیشتر بدانید

سریال جیران یک مجموعهٔ تلویزیونی ایرانی در ژانر عاشقانهٔ تاریخی به کارگردانی حسن فتحی، نویسندگی احسان جوانمرد و فتحی و تهیه‌کنندگی اسماعیل عفیفه است.

داستان سریال درباره‌ی عشق ناصرالدین شاه به یکی از زنان حرمسرایش به نام جیران است. جیران یکی از همسران محبوب و اولین سوگلی ناصرالدین‌شاه بوده. جیران، با سایر زنان دربار ناصرالدین‌شاه فرق داشته. شیفته شکار و اسب سواری بوده و هنگام سواری، چکمه و لباس مردانه می‌پوشیده. اولین بار برای فرا گرفتن رقص به دربار قاجار راه پیدا می‌کند ناصرالدین شاه در اولین نگاه به او دل می‌بندد.

تیپ رعنا آزادی ورتیپ رعنا آزادی ور در جیران

در خلاصه داستان سریال جیران آمده است: «زنهار که طراز و طریقت گم شده و مجاز و حقیقت به هم آمیخته. سهم رعیت کابوس است و سهم سلطان تخت طاووس. کجاست تدبیر کریم‌خان که تاج شاهی پس بگیرد از ما ندانم‌کارها؟ کجاست شمشیر نادر که انتقام بکشد از ما خراب‌کارها؟ مملکت آشفته است و امیرکبیر در گور خفته است.

هر نامی آبستن ننگ است و هر صلحی آبستن جنگ. آدمیزاد قبله عالم هم که باشد پناه می‌خواهد. قلعه‌ای می‌خواهد که جان‌پناهش باشد. برای اولاد آدم هیچ قلعه‌ای محکم‌تر از عشق نیست. بدهید همه‌جا جار بزنند که : ایهالناس! دیروز در حوالی تجریش پادشاه شما عاشق شد … »

سریال جیرانسریال جیران

اسامی بازیگران و نقش هایشان در سریال جیران

بهرام رادان، پریناز ایزدیار، امیرحسین فتحی، امیر جعفری، مهدی پاکدل، رعنا آزادی‌ور، کتانه افشاری‌نژاد، ستاره پسیانی، غزل شاکری، مرتضی اسماعیل کاشی، هومن برق‌نورد، مهدی کوشکی، سمیرا حسن‌پور، فاطمه مسعودی‌فر، بهناز نازی، غلامرضا نیکخواه، سیاوش چراغی‌پور، محمد شیری، و مریلا زارعی از جمله بازیگرانی هستند که در سریال جیران هنرنمایی کرده اند.

اینستاگرام و مجله نازی

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس