دوشنبه, ۱۰ بهمن , ۱۴۰۱

اشک شوق سید صدرا پسر ستاره سادات قطبی برای برد ایران

تاریخ نشر :شنبه 26 نوامبر 2022 اشتراک:
برد ایران اخبار گوناگون
در این ویدئو اشک شوق پسر ستاره سادات قطبی مجری معروف کشورمان را از برد ایران مشاهده می کنید

تیم ملی ایران روز گذشته در بازی دوم خود در مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ موفق شد تیم ولز را با نتیجه ۲بر صفر شکست دهد. این تیم بازی بسیار دلچسبی از خودش به نمایش گذاشت. امروز در پرشین وی می خواهیم ویدئویی از اشک شوق پسر ستاره سادات قطبی بعد از برد ایران را برای شما قرار دهیم

اشک شوق از برد ایران

در این ویدئو اشک شوق پسر ستاره سادات قطبی را بعد از برد ایران مشاهده می کنید

ویدئویی از پسر ستاره سادات قطبی بعد از فوتبال

تساوی آمریکا و انگلیس به نفع ایران , شانس صعود شاگردان کی‌روش بیشتر شد

با تقسیم امتیازات میان تیم‌های ملی آمریکا و انگلیس، کار شاگردان کی‌روش برای صعود به مرحله یک هشتم نهایی جام بیست‌ودوم آسان‌تر شد.

در آخرین بازی از شب ششم جام جهانی ۲۰۲۲، جمعه شب از ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران، از گروه A در ورزشگاه البیت تیم‌های ملی آمریکا و انگلیس به مصاف هم رفتند که این بازی بدون گل خاتمه یافت، نتیجه‌ای که به سود تیم ملی ایران است.

برد ایرانتیم ملی ایران

در این بازی انگلیس با وجود تملک بیشتر و پاسکاری بهتر بازیکنانش، طوری بازی نکرد که بتوان گفت سزاوار کسب سه امتیاز بوده است. در واقع این آمریکا بود که موقعیت‌های گلزنی بیشتری داشت و خطرهای بیشتری روی دروازه حریف خود ایجاد کرد. البته انگلیسی‌ها در وقت‌های تلف‌شده نیمه دوم روی یک ضربه شروع مجدد شانس خوبی برای گلزنی داشتند که از دست رفت.

سه‌شیر برخلاف بازی اولش برابر ایران، مقابل آمریکا حرف زیادی برای گفتن نداشت و تنها دو ضربه بازیکنانش داخل چارچوب بود. دوندگی فراوان و بازی درگیرانه بازیکنان آمریکا، به انگلیسی‌ها اجازه نداد که برنامه تاکتیکی خود را به نحو احسن اجرا کنند و خطراتی که این تیم در ضدحملات ایجاد می‌کرد هم انگلیسی‌‌ها را مجبور کرد که با احتیاط بیشتری کار را دنبال کنند.

برد ایرانایران در جام جهانی

با این نتیجه انگلیس چهار امتیازی شد و در صدر جدول گروه B قرار گرفت. این تیم در صورت کسب حتی یک تساوی از بازی آخرش برابر ولز که روز سه‌شنبه برگزار خواهد شد، صعود خود را قطعی می‌کند. آمریکا اما با قبول دومین تساوی متوالی با سه امتیاز در رده سوم باقی ماند و این بدان معناست که این تیم باید در بازی آخر خود تنها ایران را شکست دهد تا صعود کند.

اینستاگرام و انتخاب

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس