دوشنبه, ۱۰ بهمن , ۱۴۰۱

استایل جدید مرجانه گلچین بر سر مزار خواهرش میترا

تاریخ نشر :شنبه 26 نوامبر 2022 اشتراک:
مزار خواهر مرجانه گلچین اخبار گوناگون
در این تصویر مزار خواهر مرجانه گلچین بازیگر معروف کشورمان را مشاهده می کنید که به تازگی فوت شده است

مرجانه گلچین بازیگر معروف ایرانی است که طی یک سال گذشته دو عزیزش را از دست داد. او سال گذشته مادرش را به علت بیماری از دست داد و چند روز پیش خواهرش فوت شد. امروز در پرشین وی می خواهیم عکسی از مزار خواهر مرجانه گلچین را برای شما قرار دهیم

عکس مزار خواهر مرجانه گلچین

مرجانه گلچین با انتشار عکس زیر نوشت:

باز شب شد تو بگو
کجا بگذارم اینهمه
دلتنگی را تا نمیرد

مزار خواهر مرجانه گلچینمزار خواهر مرجانه گلچین بازیگر
مزار خواهر مرجانه گلچینمرگ خواهر مرجانه گلچین

چگونگی مواجهه با غم و اندوه و تحمل مرگ عزیزان

غم و اندوه، پاسخ طبیعی به رنج عاطفی ناشی از دست دادن فردی ارزشمند است که می‌تواند کل زندگی‌تان را درگیر کند؛ چرا که سلامت جسم و روحتان را به خطر انداخته و در فرآیند غذا خوردن، خوابیدن و حتی فکر کردن اخلال ایجاد می‌کند. البته روش‌های سازگارانه‌ای برای تحمل مرگ عزیزان و کنار آمدن با غم و اندوه ناشی از آن وجود دارد که با استفاده از این روش‌ها می‌توانید میزان ناراحتی خود را در مــراحل سوگ کاهش دهید و معنا و هدف جدیدی در زندگی پیدا کنید.

مرگ عزیزانمرگ عزیزان

مواجه با فقدان‌ها و از دست دادن عزیزان، مسئله‌ای اجتناب ناپذیر است، اما افراد باید توانایی لازم برای گذر از این بحران را داشته باشند. نخست باید غم و اندوه خود را درک کرده و آن را بپذیرید. این درد عاطفی ممکن است با بروز احساسات غیر منتظره نیز همراه باشد.

از دست دادن عزیزاناز دست دادن عزیزان

توجه داشته باشید که واکنش هر فرد به غم و اندوه از دست دادن عزیزان متفاوت است پس شاید فردی منزوی و گوشه گیر شود و شخص دیگر دچار اختلال کنترل تکانه شده و به تکانشگری و رفتارهای پر خطر روی بیاورد. در این زمان مراقبت جسمی و روانی و دلداری دادن به داغدیده حائز اهمیت است؛ چرا که جسم و روان ارتباطی تنگاتنگی با یکدیگر دارند. همچنین سعی کنید حمایت افراد نزدیک خود را نیز بپذیرید.

اینستاگرام و هنرزندگی

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس