جمعه, ۱۱ فروردین , ۱۴۰۲

چهره ترسناک بریتنی اسپیرز قبل از رفتن به آرایشگاه

تاریخ نشر :شنبه 31 دسامبر 2022 اشتراک:
بریتنی اسپیرز بدون آرایش اخبار گوناگون
در این مطلب عکسی از بریتنی اسپیرز بدون آرایش را مشاهده می کنید که چهره متفاوتی دارد. بریتنی چند سالی است درگیر حواشی شده و سرانجام چند ماه پیش حواشی اش پایان یافت و با سام اصغری مدل و ورزشکار ایرانی ازدواج کرد

بریتنی اسپیرز خواننده معروف آمریکایی است که چند سالی است با سام اصغری نامزد کرده است. چند ماه پیش سرانجام این دو به طور علنی ازدواج کردند. در ادامه در پرشین وی می خواهیم عکسی از بریتنی اسپیرز بدون آرایش را برای شما قرار دهیم

چهره بریتنی اسپیرز بدون آرایش

عکسی از بریتنی قبل از رفتن به آرایشگاه

بریتنی اسپیرز بدون آرایشعکس بریتنی اسپیرز بدون آرایش

سام اصغری همسری غیرتی و کنترل‌گر برای بریتنی؟

اخیرا متخصصی درباره اخلاقیات کاملا متفاوت سام اصغری و بریتنی اسپیرز صحبت کرده و به این زوج هشدار داده است.

یک متخصص طالع‌بینی و اخترشناسی به بریتنی اسپیرز و همسرش سام اصغری درباره تفاوت‌هایشان هشدار داده است.

میشل بل، موسس «Cosmic Fusion»،معتقد است که سام اصغری میتواند رفتاری کنترل‌گرانه داشته باشد این رفتار جلوی پیشرفت بریتنی را خواهد گرفت.

این متخصص در مصاحبه خود به این زوج اخطار داده است که هسته شخصیتی کاملا متفاوتی دارند. این تفاوت حفظ یک رابطه سالم را دشوار می‌کنند.

بریتنی اسپیرز بدون آرایشبریتنی اسپیرز

بریتنی متولد برج قوس و سال خروس است. او شخصیتی جاه‌طلب و ماجراجو دارد. سام اصغری متولد برج حوت و سال سگ است. او شخصیتی شیرین، حساس و آسیب‌پذیر دارد.

سام انتقاد ناپذیر

این متخصص معتقد است این زوج هر دو ویژگی‌های شخصیتی مثبتی دارند. با این حال تنها ویژگی‌های منفی یکدیگر را جذب می‌کنند. همچنین سام شخصیتی دارد که میتواند به هرگونه انتقادی از بریتنی واکنشی شدید نشان دهد.

این شخصیت دفاعی می‌تواند به کنترل‌گری ختم شود. رفتاری که از رسیدن بریتنی جاه‌طلب به آرزوهایش جلوگیری خواهد کرد.

سام اصغری و همسرشسام اصغری و همسرش

جلوگیری از این اتفاق و رفتار هم می‌تواند باعث رنجش سام و احساس گناه بریتنی شود. این متخصص افزود که سام به عشق و حمایت زیادی برای رسیدن به هدف‌هایش نیاز دارد.

بریتنی که شخصیتی رها و آزاد دارد اگر نتواند این حمایت را نشان دهد خودش را مقصر خواهد دانست و از این رابطه دلسرد خواهد شد.

با این حال رابطه این زوج بهتر از هر زمانی به نظر می‌رسد. بریتنی با حمایت سام از تاریک‌ترین دوران زندگی خود عبور کرده است و حالا این زوج خوشحال‌تر از همیشه در کنار یکدیگر زندگی می‌کنند.

اینستاگرام و  وقت صبح

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
آرون گروپس
فرادرس