دوشنبه, ۱۰ بهمن , ۱۴۰۱

چهره جا افتاده امیرمحمد متقیان در آستانه ۲۷ سالگی

تاریخ نشر :شنبه 26 نوامبر 2022 اشتراک:
چهره جدید امیرمحمد متقیان اخبار گوناگون
در این مطلب تصاویری برای شما قرار می دهیم که در آن چهره جدید امیرمحمد متقیان را در 27سالگی اش مشاهده می کنید

امیرمحمد متقیان بازیگر جوان کشورمان است که با بازی در برنامه های عموپورنگ به شهرت رسید. او که هم اکنون سالهای جوانی اش زا سپری می کند تغییر چهره زیادی نسبت به روزهای بچگی اش در تلویزیون داشته است. در ادامه در پرشین وی می خواهیم تصاویری از چهره جدید امیرمحمد متقیان را برای شما قرار دهیم

چهره جدید امیرمحمد متقیان

امیرمحمد متقیان با چهره جا افتاده و جوان

چهره جدید امیرمحمد متقیانچهره جدید امیرمحمد متقیان در ۲۷سالگی
بازیگر جوانبازیگر جوان

صحبت های امیر محمد درباره همکاری با عموپورنگ

امیرمحمد متقیان در توضیح آخرین همکاری خود با عموپورنگ بیان کرد: همکاری من با عموپورنگ از سال ۱۳۸۴ شروع شد و تا سال ۱۴۰۰ ادامه پیدا کرد. در آخرین همکاری باهم مجموعه کلبه عمو پورنگ (مجموعه تلویزیونی ایرانی در ژانرهای کمدی، خانوادگی و موزیکال) به کارگردانی احمد درویشعلی پور، نویسندگی محمد درویشعلی پور و تهیه‌کنندگی مسلم آقاجان‌زاده بود را کار کردیم که به لطف خدا با استقبال خیلی زیادی مواجه شد.

وی افزود: این مجموعه در تلویزیون اینترنتی رکورد پرتماشاگرترین برنامه فارسی‌زبان را شکست و بعد از پخش اصلی مجددا از شبکه ۲ سیما پخش شد.

مجری عمو پورنگمجری عمو پورنگ

متقیان در پاسخ به این پرسش که به لحاظ کمی چه تعداد کار با داریوش فرضیایی انجام داده است، تاکید کرد: به‌لحاظ تعداد، برنامه‌هایی که من با عمو پورنگ داشتم، تعداد بسیار زیادی است اما چیزی حدود ۱۶ سال است که باهم کار می‌کنیم؛ من متولد ۱۳۷۴ هستم و از سال ۸۴ یعنی از ده‌سالگی جلوی دوربین آمدم.

وی تاکید کرد: برای حضور در برنامه‌های عموپورنگ تست دادم و
لطف و کرم خدا شامل حالم شد و بعد با ایشان دوتا همکار شدیم.

متقیان ادامه داد: درحال‌حاضر بیکار هستم اما هدفم این است که فیلم بسازم؛
در حال حاضر دانشجوی رشته کارگردانی هستم و به‌دنبال این هستم که فیلم کوتاه‌های خودم را بسازم.

چهره جدید امیرمحمد متقیانامیرمحمد متقیان و عمو پورنگ

این بازیگر تلویزیونی اظهار داشت: بازخوردهایی که تاکنون از کارهای من و عمو پورنگ گرفته‌ایم بسیار خوب بوده‌است؛ هم بازتاب‌هایی که از سازمان صداوسیما و هم از اقبال مردمی داشته‌ایم؛ ضمن این که بازخوردهایی که در شبکه‌های اجتماعی همچون اینستاگرام می‌بینیم هم مثبت است و در این فضاهای مجازی این حسن وجود دارد که امکان ارتباط مستقیم مردم با هر چهره‌ای وجود دارد و شما می‌توانید ارتباط نزدیک و بی واسطه را در فضای شخصی تجربه کنید.

اینستاگرام و ایرنا

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس