پنج شنبه, ۱۳ بهمن , ۱۴۰۱

اولین تصویر ابوالفضل پورعرب روی تخت بیمارستان «نیکان»

تاریخ نشر :شنبه 26 نوامبر 2022 اشتراک:
تصویر ابوالفضل پورعرب اخبار گوناگون
در این مطلب اولین تصویر ابوالفضل پورعرب روی تخت بیمارستان را مشاهده می کنید که بهبودی نسبی کسب کرده است

ابوالفضل پورعرب بازیگر معروف ایرانی است که از سالها پیش در این حرفه فعالیت می کرد. چند روز پیش باخبر شدیم که این بازیگر پیشکسوت بستری شده است. امروز در پرشین وی می خواهیم اولین تصویر ابوالفضل پورعرب روی تخت بیمارستان را برای شما قرار دهیم

تصویر ابوالفضل پورعرب در بیمارستان

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر با حضور در بیمارستان «نیکان» از ابوالفضل پورعرب، بازیگر سینما و تلویزیون عیادت کرد.

سید مجید پوراحمدی به همراه نیکنام حسینی پور، مشاور صندوق اعتباری هنر، عصر جمعه ۴ آذر به دیدار ابوالفضل پورعرب رفت و پیگیر روند درمانی این هنرمند شد.

مدیرعامل صندوق اعتباری در این دیدار ضمن ابلاغ سلام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، برای این بازیگر آرزوی سلامتی کرد.

تصویر ابوالفضل پورعربابوالفضل پورعرب

وی ضمن تجلیل از فعالیت های ارزشمند این هنرپیشه تئاتر، سینما و تلویزیون گفت: مردم ایران همواره قدردان کسانی هستند که در راه اعتلای فرهنگ و هنر این سرزمین گام برمی دارند. ابوالفضل پورعرب چهره ای است که سال ها در قاب تصویر روایتگر غم و شادی هموطنانش است و جایگاه ویژه ای در میان مردم ایران دارد.

صحبت های مشاور وزیر فرهنگ

مشاور وزیر فرهنگ در ادامه افزود: صندوق در راستای وظایف ذاتی خود همواره پیگیر وضعیت زندگی و سلامت اعضای خود خصوصاً سلامت پیشکسوتان این عرصه است و این موضوعی است که وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی به آن توجه ویژه ای دارند.

تصویر ابوالفضل پورعربتصویر ابوالفضل پورعرب در بیمارستان

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر با آرزوی سلامتی برای این هنرمند گفت: تکریم و حمایت مادی و معنوی از پیشکسوتان حوزه فرهنگ و هنر، از مهم ترین وظایف صندوق اعتباری هنر است. صندوق اعتباری تا بهبود کامل آقای پورعرب در کنار این بازیگر نامدار خواهد بود. امیدواریم به زودی شاهد حضور دوباره و نقش آفرینی های این هنرمند عزیز باشیم.

پورعرب از هفته گذشته به دلیل یک مشکل عفونی بستری شده است.

ایسنا

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس