شنبه, ۲۵ فروردین , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

سمانه پاکدل قبل و بعد از میکاپ برای شب عروسی اش

تاریخ نشر :سه‌شنبه 03 ژانویه 2023 اشتراک:
سمانه پاکدل بدون آرایش اخبار گوناگون
در این تصویر چهره متفاوت سمانه پاکدل بدون آرایش را مشاهده می کنید که برای قبل آرایش عروسی اش می باشد. سمانه پاکدل چند سال پیش با هادی کاظمی بازیگر طنز سینمای ایران ازدواج کرد و هنوز فرزندی ندارند

سمانه پاکدل بازیگر معروف ایرانی است که با هادی کاظمی ازدواج کرده است. این زوج بازیگر تاکنون با هم در فیلم و سریالی بازی نکرده اند. در ادامه در پرشین وی می خواهیم عکسی از سمانه پاکدل بدون آرایش را برای شما قرار دهیم

چهره سمانه پاکدل بدون آرایش

سمانه پاکدل با چهره متفاوت

سمانه پاکدل بدون آرایشچهره سمانه پاکدل بدون آرایش
سمانه پاکدل بدون آرایشسمانه پاکدل شب عروسی

نکته کاربردی برای انتخاب بهترین آرایشگاه عروس

۱- پیدا کردن آرایشگاه را به هفته‌ها و روزهای آخر موکول نکنید

بهتر است حدود ۴ ماه قبل از مراسم عروسی، به‌دنبال پیدا کردن آرایشگاه مناسب باشید. در طی این مدت فرصت کافی دارید که به‌خوبی نکات انتخاب بهترین آرایشگاه عروس را به کار بگیرید تا بدون دغدغه و بدون عجله، آرایشگاهی مناسب پیدا کنید.

۲- فریب تبلیغات را نخورید

قبل از هر چیزی، نباید فریب تبلیغات را بخورید. بسیاری از آرایشگاه‌های معروف به‌ علت آن‌که آرایشگرهای‌شان کارهای با کیفیت انجام می‌دهند معروف نیستند، بلکه علت شهرت‌تان تبلیغات زیاد است. چیزی که برای شما در شب عروسی اهمیت دارد کیفیت آرایش است و نه شهرت آرایشگاه. از همین رو باید فقط روی کیفیت کار آرایشگر متمرکز باشید.

انتخاب آرایشگاهانتخاب آرایشگاه

۳- آرایشگر را در نظر بگیرید نه آرایشگاه را

از نکته‌ی قبلی این اصل مهم استخراج می‌شود که آرایشگر بیشتر از آرایشگاه مهم است. در واقع انتخاب آرایشگاه اهمیت دارد، اما آن‌چه که اهمیت بیشتری دارد آرایشگر است. این‌که شما به آرایشگاه X بروید تضمین‌کننده‌ی این‌که آرایشی باکیفیت و عالی روی موها و صورت‌تان انجام شود نیست. اما یک آرایشگر خوب تا حد زیادی تضمین‌کننده‌ی کیفیت بالای آرایش است.

۴- پرس و جو کنید

از دوستان و آشنایان پرس و جو کنید و ببینید چه کسانی از آرایشگاه و به‌ویژه آرایشگرشان برای شب عروسی راضی بوده‌اند. همچنین به تعریف ساده‌ و سطحی آن‌ها بسنده نکنید، بلکه عکس‌ها و ویدئوهای عروسی‌شان را هم ببینید.

سالن آرایشگاهسالن آرایشگاه

۵- محیط آرایشگاه‌ها را بررسی کنید

پس از پرس‌وجوها، احتمالاً لیست چند آرایشگاه که می‌توانند گزینه‌هایی مناسب باشند را تهیه کرده‌اید. سعی کنید در یک بازه‌ی زمانی کوتاه، به تک‌تک آن‌ها سربزنید. محیط ساختمان آرایشگاه را بررسی کنید. ببینید وضعیت بهداشت چگونه است، آرایشگرها چگونه با مشتریان برخورد می‌کنند، آیا آرایشگرها مجوزهای لازم را دارند و موارد این قبیل.

اینستاگرام و مو تن رو

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس