چهارشنبه, ۱۹ بهمن , ۱۴۰۱

دلیل عجیب “تتلو” برای پس ندادن پول کنسرت کنسل شده اش

تاریخ نشر :یکشنبه 23 اکتبر 2022 اشتراک:
اخبار گوناگون
امیر تتلو, بی شک جنجالی ترین هنرمند ایرانی است که علی رغم داشتن صدایی خوب و طرفداران بسیار زیاد از نظر رفتاری و گفتاری چندان با فرهنگ مردم کشورمان هماهنگ نیست.

امیر حسین مقصود لو استعداد  زیادی در زمینه موسیقی دارد او که به عنوان یک خواننده زیرزمینی شروع به کار کرد در ادامه مسیر نتوانست مجوز بگیرد و همین موضوع باعث شد از کشور خارج شود و ساکن ترکیه گردد. او قرار بود چند روز پیش کنسرتی را برگزار کند که مجوز آن به مشکل برخورد. درباره کنسرت کنسل شده تتلو در پرشین وی بخوانید.

کنسرت کنسل شده تتلو

کنسرت امیرحسین مقصودلو (تتلو) در ترکیه بنا به دلایل خاصی لغو شد که این امر باعث شد این خواننده پرحاشیه اعلام کند پولی بابت لغو کنسرت به طرفدارانش برنمی‌گرداند. امیر تتلو با انتشار یک استوری در اینستاگرام ضمن اعلام لغو شدن کنسرت مهر ۱۴۰۱ علت این موضوع را مجوز ندادن مسئولین ترکیه دانست. عکس متن منتشر شده امیر تتلو درباره لغو کنسرت مهر ۱۴۰۱ که در اینستاگرام منتشر شده است را تماشا کنید.

کنسرت کنسل شده تتلوکنسرت کنسل شده تتلو

تتلو به دنبال کنندگانش گفت که مجوز کنسرت ۲۸ مهر ۱۴۰۱ این خواننده جنجالی به مشکل خورده است مدعی شد دلیل آن را می داند.

دلیل عجیب “تتلو” برای پس ندادن پول کنسرت کنسل شده اش

دلیل عجیب "تتلو" برای پس ندادن پول کنسرت کنسل شده اشدلیل عجیب “تتلو” برای پس ندادن پول کنسرت کنسل شده اش

کنسرت هشت شهریور امیر حسین مقصودلو

امیر تتلو که قرار بود هشتم شهریور کنسرتی را در شهر استانبول ترکیه برگزار کند حالا خبر از لغو این برنامه می دهد! خوانندگان رپ فارسی در ایران به دلیل ممنوعیت فعالیت رسمی تحت عنوان زیرزمینی نامیده می شوند .

امیر مقصودلو که از اواسط دهه هشتاد شمسی به تتلو شهرت یافت نیز جزو این دسته از خوانندگان زیرزمینی است که با حضوری یک ماهه در استانبول تلاش کرد تا کنسرتی را برگزار کند اما به دلیل عدم استقبال مردم از این مراسم، تهیه کننده مجبور به لغو آن گرفت چرا که بیشتر سود برگزاری کنسرت به تهیه کننده و برگزار کننده می رسد و بعد خواننده سهم می برد.

کنسرت کنسل شده تتلوتتلو قبل از تتو بدنش

تتلو که بارها سعی کرد در تهران و برج میلاد با مجوز رسمی کنسرت برگزار کند آخرین تلاشش برمی گردد به انتخابات ریاست جمهوری ۱۳۹۶ که از سید ابراهیم رئیسی حمایت کرد و حضور شخصیت مذهبی و کاندیدای ریاست جمهوری در کنار خواننده ای که ممنوع الفعالیت بود بشدت خبرساز شد.

بعد از این دیدار بود که تتلو در صفحه اینستاگرامش اعلام کرد که مجوز کنسرت در برج میلاد را اخذ کرده و در حال تمرین کردن برای اجرای زنده روی استیج میلاد است!

به حد نصاب نرسیدن جمعیت کنسرت خواننده جنجالی

اتفاقی عجیب که برای یکی دو روز خبر ها به این سمت کشیده شد، اما بازهم در کمال شگفتی و پیگیری رسانه ها از ابتدا هم مجوزی به این خواننده داده نشده بود و طبیعتا کنسرتی هم برگزار نشد!

تتلو که با ۴ میلیون فالوئر بار ها هوادارانش را ارتش ۴ میلیون نفری اعلام کرده (که البته با توجه به تعداد لایک ها و بازدید ویدیو ها کاملا مشخص است که بیش از پنجاه درصد آن فیک هستند)، نتوانست در ترکیه کنسرتش را به حد نصاب برگزاری برساند و مردم تمایلی به خرید بلیط برای رفتن به کنسرت او نشان ندادند.

خواننده ممنوع الفعالیتکنسرت تتلو

البته این خواننده در صفحه اینستاگرامش از کیان محمدی (برگزارکننده کنسرت در ترکیه) خواسته تا ۳۵ دلار مردمی که بابت کنسرت هزینه کردند را پس بدهد! تتلو فعلا در چند پست اخیر اینستاگرامی اش با الفاظ کاملا رکیک و زشت، مردم را مخاطب قرار داده که مشخص نیست با ادامه این روند چه سرنوشتی در انتظار دوران حرفه ای اش خواهد بود

اینستاگرام ـ نگاه ایران

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس