جمعه, ۱۴ بهمن , ۱۴۰۱

دابسمش زیبای مریم امیرجلالی و دخترش با آهنگ علیرضا افتخاری

تاریخ نشر :یکشنبه 17 آوریل 2022 اشتراک:
دابسمش مریم امیرجلالی اخبار گوناگون
در این ویدئو دابسمش مریم امیرجلالی بازیگر معروف کشورمان را با آهنگی از علیرضا افتخاری مشاهده می کنید که در اینستاگرام منتشر کرده است

مریم امیرجلالی بازیگر جنجالی کشورمان است که اخلاق تندی دارد و در بیشتر ویدئوهایش عصبانی است. امروز در پرشین وی می خواهیم ویدئویی از دابسمش مریم امیرجلالی را برای شما قرار دهیم که با آهنگ علیرضا افتخاری همخوانی کرده است

دابسمش مریم امیرجلالی بازیگر

مریم امیرجلالی نوشت:

سلام عزیزان
پست موقت به درخواست شما عزیزان
با افتخار هم خوانی با آهنگ زنده یاد استاد شجریان
یادش گرامی

در این ویدئو دابسمش مریم امیرجلالی را مشاهده می کنید

ویدئویی از همخوانی مریم امیرجلالی با علیرضا افتخاری

صحبت های علیرضا افتخاری در برنامه رخ به رخ

علیرضا افتخاری در برنامه رخ به رخ امیرعلی دانایی حضور پیدا کرد

علیرضا افتخاری در پاسخ به این پرسش که با ۷۰ آلبوم موسیقی، این همه پر کاری از کجا می‌آید؟ گفت:

علاقه، شوق و عشق به آن‌چه که از دوران کودکی آرزوی رسیدن به آن را داشتم‌ سبب تولید این تعداد کار می‌دانم. از خردسالی این خواستن و زمینه ذهنی خوانندگی را داشتم و همان هدف را هم با انرژی دنبال کردم و خدا هم کمک کرد.

وی ادامه داد: آهنگسازم چه جوان باشد و چه صاحب‌نام حس غالبم گذاشتن همه انرژی و عشق در آن کار است بنابراین همه آلبوم‌هایم را دوست دارم.

دابسمش مریم امیرجلالیعلیرضا افتخاری

این خواننده در پاسخ به اینکه کلام عادی‌تان لهجه اصفهانی دارد اما در خوانندگی لهجه‌تان به آواز وارد نشده توصیح داد: با تمرین سعی کرده‌ام لهجه‌ام را وارد آواز نکنم.

او ادامه داد: اشتباهات یک نوع تجربه‌آموزی است از اشتباهات، زمین خوردن ها و شکست‌هاست که پیروزی نصیب هر انسانی می‌شود.

موسیقی را برای ثروت‌اندوزی دنبال نکردم

دانایی در ادامه پرسید: شما پر فروش ترین خواننده ایرانی هستید وقتی آلبوم نیلوفرانه شما سه میلیون نسخه فروخت چه چیزی در زندگی شما تغییر کرد؟ و افتخاری پاسخ داد:البته ناشرش می‌گوید ۶ میلیون نسخه نیلوفرانه فروخته شد. به بهانه دابسمش مریم امیرجلالی با اهنگ علیرضا افتخاتری درباره او بیشتر صحبت می کنیم.

اما برای من حس اهمیت داشتن، خودشناسی، خود را در خود پیدا کردن و روحیه گرفتن را در پی داشت. وقتی نگاه های زیبا به کارت متمرکز می‌شود پَر در می‌آوری خیلی حال خوبی دارد. من دستمزد زیادی هم نمی گرفتم دوست داشتم کارم ارائه شود و تیراژ پیدا بکند وقتی تیراژ پیدا می کرد روحیه می گرفتم و احساس ارزشمندی پیدا می‌کردم.

دابسمش مریم امیرجلالیعلیرضا افتخاری خواننده

او ادامه داد: دلم می‌خواهد برای دل مردم بخوانم مردم بگویند کارهایت خوب بوده، شنیده‌ایم. الان خیلی‌ها بزرگ، کوچک، دانشجو، غیردانشجو می‌گویند افتخاری در یک زمانی که جوان یا کوچک بوده‌ایم کارهایت را گوش می‌دادیم خب من چیزی نمی‌خواهم، تمولی نیاز ندارم به اندازه دارم. از موسیقی هم درنیاوردم، کار کردم، کار ساختمان انجام داده‌ام. من موسیقی را برای ثروت‌اندوزی دنبال نکردم.

او افزود: دستمزدها در آن زمان کم بود. برای یک کار هشت تراکِ یک ساعته از ۵۰ هزار تومان شروع می‌شد، بعد ۱۰۰ هزار و نهایتا به ۵۰۰ هزار تومان می‌رسید.

این خواننده در این بخش از برنامه رخ به رخ حین گفت و گو بخش هایی از آهنگ ای دل اگر عاشقی در پی دلدار باش و چون صیاد به دام تو به هر لحظه شکارم را خواند.

اینستاگرام و صاحب خبران

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آخرین اخبار
بیشتر >
فرادرس