سه شنبه, ۱۴ آذر , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

دلیل اصلی تعطیلی منوتو افشا شد و ضایع شدن مجری معروف با یک تماس از ایران

تاریخ نشر :پنج‌شنبه 16 نوامبر 2023 اشتراک:
دلیل تعطیلی من و تو اخبار گوناگون
خبر رسیده که شبکه معاند من و تو به زودی تعطیل خواهد شد. برای بسیاری پرسش این است که این شبکه چرا تعطیل می شود؟

با توجه به اظهار نظرها و شواهد مختلف، به نظر می‌رسد علت اصلی تعطیلی منوتو فقط شرایط نامساعد مالی نبوده است. شهرام همایون در این باره گفت: در سال‌های ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ سالانه ۳۰ میلیون دلار بودجه تلویزیون «منوتو» بوده است. ۱۵ سال سالی ۳۰ میلیون دلار از کجا آمده؟ جزییات دلیل تعطیلی من و تو را در ادامه در پرشین وی می توانید مشاهده کنید.

دلیل تعطیلی من و تو

امین فردین نیز بیان کرد: علت تعطیلی این شبکه شرایط نامساعد مالی نیست، این شبکه شکست خورده سیاسی است و نتوانسته آن اهدافی را که برایش روی آن سرمایه‌گذاری کرده بودند، محقق کند.

دلیل تعطیلی من و توشبکه من و تو

منوتو هیچوقت تبلیغ آنچنانی نداشته است. از سال ۲۰۱۸، بین ۱۹ میلیون پوند تا ۲۵ میلیون پوند(بیش از ۳۰ میلیون دلار) ضرر مالی داشتند.

بر اساس این گزارش، تلویزیون من‌و‌تو یک شبکهٔ تلویزیونی ماهواره‌ای بین‌المللی سرگرمی خدمات عمومی رایگان به زبان فارسی است که در اکتبر ۲۰۱۰ راه‌اندازی شد و متعلق به شبکه تلویزیونی مرجان که توسط کیوان عباسی و مرجان عباسی تأسیس شد می‌باشد. این مرکز در لندن مستقر است و در سال های گذشته برنامه های فراوانی علیه جمهوری اسلامی ایران و منافع ملی ایران تولید و به روی آنتن برده بود.

شبکه من و تو چرا تعطیل شد؟

گردآوری:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
آرون گروپس