جمعه, ۱۱ فروردین , ۱۴۰۲

دعوای جنجالی بریتنی اسپیرز و سام اصغری در رستوران

تاریخ نشر :سه‌شنبه 17 ژانویه 2023 اشتراک:
دعوای بریتنی اخبار گوناگون
در این مطلب ماجرای دعوای بریتنی اسپیرز و همسرش سام اصغری را در یک رستوران مشاهده می کنید که مردم حاضر در رستوران این تصاویر را ضبط کرده اند. بریتنی در این تصاویر بسیار آشفته و شیدا نشان داده می شود

بریتنی اسپیرز خواننده معروف آمریکایی است که چند ماه پیش سرانجام با نامزد ایرانی اش ازدواج کرد. سام اصغری مدل و ورزشکار معروف ایرانی است که چهره و استایل بسیار زیبایی دارد. بریتنی سالها به ادعای پدرش به دلیل بیماری از مالکیت اموالش محروم بود ولی سال گذشته سرپرستی اموالش را به دست آورد. امروز در پرشین وی می خواهیم تصاویری از این خواننده را در یک رستوران برای شما قرار دهیم که دعوای بریتنی و سام اصغری را روایت می کند

دعوای بریتنی و سام اصغری

بریتنی اسپیرز جمعه شب صحنه ای را در رستورانی در لس آنجلس ایجاد کرد … ستاره پاپ دچار بحران عجیبی شد که باعث شد شوهرش طوفان کند.

شاهدان عینی به TMZ می گویند… بریتنی و سام اصغری به همراه یک محافظ در رستوران JOEY در وودلند هیلز که مملو از مشتریان بود حاضر شدند و بلافاصله او را شناختند.

دعوای بریتنیدعوای بریتنی و همسرش

از همان ابتدا … شام برای بریتنی بی نظیر بود. حامیان تلفن های همراه خود را بیرون آوردند و شروع به فیلمبرداری از او کردند. بریتنی عصبانی شد و همه چیز به سرعت به سمت جنوب رفت.

شیدای بریتنی

شاهدان عینی می‌گویند که بریتنی «شیدایی» شد، داد و فریاد می‌کرد و حرف‌های بیهوده می‌زد – نه زبان دیگری، فقط گفتار غیرقابل تشخیص. به ما گفته شده که سام به وضوح ناراحت شد، ناگهان بلند شد و از در بیرون رفت.

دعوای بریتنیبریتنی

ویدئویی را که توسط TMZ به دست آمده است، نشان میدهد که بریتنی که تنها پشت میز نشسته و به طور نامنسجم صحبت می کند.

شاهدان می گویند که دو دقیقه بعد، بریتنی بلند شد و با محافظش از رستوران خارج شد، که به زودی برای پرداخت صورت حساب برگشت.

اختصاصی پرشین وی

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
آرون گروپس
فرادرس