یکشنبه, ۱۶ بهمن , ۱۴۰۱

مهمان بازی سوفیا دختر یکتا ناصر و دختر خاله اش سیلوانا

تاریخ نشر :سه‌شنبه 17 ژانویه 2023 اشتراک:
سوفیا و دختر خاله اش سیلوانا اخبار گوناگون
یکتا ناصر با بازی در با من بمان با نقشی متفاوت و بسیار درخشان توانست نظرها را به خود جلب کند او در سینما چند کار کرد و با بازی در سریال اولین شب آرامش در نقش نوشین ملکی بسیار ماندگار شد. اگر چه بعد از ازدواج با منوچهر هادی نوع نقش هایش متفاوت شد اما همچنان از بازیگران خوب و توانمند سینمای ایران به شمار می رود.

دختر و خواهر زاده یکتا ناصر بازیگر مشهور با اختلاف بسیار کمی متولد شدند. یکتا ناصر که مدتی بعد از ازدواجش مادر شد در چند سکانس کوتاه از سریال عاشقانه به کارگردانی همسرش بازی کرد و به قول خودش روزهای بارداری بسیار خوبی را تجربه کرد. سوفیا و دختر خاله اش سیلوانا دختران یکتا ناصر و خواهرش نیکتا را در پرشین وی ببینید.

سوفیا و دختر خاله اش سیلوانا

مهمان بازی سوفیا دختر یکتا ناصر و دختر خاله اش سیلوانامهمان بازی سوفیا دختر یکتا ناصر و دختر خاله اش سیلوانا

یکتا و نیکتا ناصر

یکتا اتفاقی وارد عرصه بازیگری شد و خیلی خوش شانس بود که توانست نظر کارگدان های مهمی را جلب کند. او از نحوه بازیگر شدنش را این گونه تعریف میکند:
در سال ۱۳۷۶ وقتی ۱۹ سالم بود، یک روز یکی از دوستانم گفت باید خواهر ۵ ساله اش را به یکی از دفاتر فیلمسازی ببرد و از من خواست همراه او بروم. من هم به قصد همراهی با او به آن دفتر رفتم. و مدتی بعد با من تماس گرفتند و برای سریال گل های کاغذی انتخاب شدم.

سوفیا و دختر خاله اش سیلواناخواهران ناصر و دخترانشان

 

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس