چهارشنبه, ۲۷ تیر , ۱۴۰۳
درخواست تبلیغات

دلنوشته مرجانه گلچین برای عید متفاوتی که داشتیم

تاریخ نشر :جمعه 31 مارس 2023 اشتراک:
اخبار گوناگون
مرجانه گلچین را می توان به عنوان یک بازیگر بسیار خوب و توانمند به حساب آورد. او اخلاق بسیار خوبی دارد و در برنامه شام ایرانی خود واقعی اش بود همین موضوع باعث محبوبیت بیشتر او در میان مردم شد.

بازیگر طنز سریال های تلویزیونی که همواره لبخند را بر لبان مردم کشورش آورده است. این روزها غمگین است و این احساس را در پست نوروزی اش با مردم سرزمینش به اشتراک گذاشت. او در حالیکه با یک عکس بهاری پستش را کاور کرده بود متن زیبایی را منتشر کرد. دلنوشته مرجانه گلچین را در پرشین وی ببینید.

دلنوشته مرجانه گلچین

خانم گلچین نوشت :

*من از تمام آدم‌هایی که بوی عطر خوبشان را توی آسانسور جا می‌گذارند تشکر می‌کنم* .
از تمام انسان‌هایی که موقع برخورد با دیگران لبخند می‌زنند، از تمام کسانی که تو روزهای بارانی، دست همسر خود را موقع قدم زدن می‌گیرند. تشکر می‌کنم. همهٔ این‌ها باعث می‌شود شهر زیباتر شود.  اصلاً هم خجالت ندارد. شهر را با دلبری هایتان زیبا کنید. از تمام کسانی که تو خیابان آشغال نمی‌ریزند تشکر می‌کنم.  آن‌هایی که به حیوان‌های گرسنه غذا می‌دهند.

با درخت‌ها و طبیعت، با باد و باران، با ستاره‌ها و ابرها حرف می‌زنند.  کاشتن گل و گیاه را دوست دارند، رودخانه‌ها و دریاها را آلوده نمی‌کنند.  تمام کسانی که تلاش می‌کنند با رفتارشان در جهت فرهنگ سازی برای دیگران الگو باشند. تمام کسانی که ورزش می‌کنند. کسانی که مهربانند و مهربانی را گسترش می دهند آن‌هایی که کتاب می‌خوانند و خواندن  را به همه توصیه می‌کنند. آن‌هایی که وجدان کاری دارند.  آن‌هایی که برای گسترش علم و دانش و آگاهی کوشا هستند.

آن‌هایی که از بیمارها مراقبت می‌کنند. آن‌هایی که مواظب یتیمان و بی سرپرستان هستند.  آن‌هایی که تلاش می‌کنند مشکلی را حل کنند. کسانی که با خوشحالی دیگران شاد  می‌شوند.
خلاصه ی کلام اینکه “انسان” هستند

مرجانه گلچینبازیگر سریال بزنگاه در نوروز ۱۴۰۲

و “انسانیت” را سرمشق خودشان قرار داده اند.
و اگر کسی تا حالا از شما تشکر نکرده،
من از همهٔ شما تشکر می‌کنم که دنیا را به جای بهتری تبدیل می‌کنید.

بیایید از هم به خاطر کارهای قشنگمان تشکر کنیم.
دست به دست‌ هم‌ بدهیم و مراقب این سیاره ی زیبایمان باشیم.
**زمین شعبه ی دیگری ندارد* .نوروزامسال ما خیلی متفاوت بود جای عزیزانمون خالی😔🌹

پست نوروز مرجانه گلچین

دلنوشته مرجانه گلچیندلنوشته بازیگر سریال نفس گرم
گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
آرون گروپ
تصاویر خبری
بیشتر >
آرون گروپس