شنبه, ۲۰ خرداد , ۱۴۰۲
درخواست تبلیغات

دلیل باورنکردنی برای جدایی پیکه از شکیرا زوج جنجالی

تاریخ نشر :جمعه 31 مارس 2023 اشتراک:
دلیل جدایی پیکه از شکیرا اخبار گوناگون
جنجالی ترین خبر سال 2022 مربوط می شود به جدایی شکیرا و پیکه. زوج عاشقی که با وجود اختلاف سنی 10 سال و بزرگ تر بودن خانم رابطه بیش از ده سال با یکدیگر زندگی کردند و حاصل این ارتباط دو پسر به نام های ساشا و میلان است.

خیانت در همه جای دنیا تلخ و زشت است. اینکه یک نفر با تمام عشق و علاقه با شما زندگی کند و به ناگاه متوجه بی وفایی شخص مورد علاقه اش شود همواره مورد سرزنش است. اتفاقی که برای خواننده زیبا و مطرح جهان رخ داد و بعد از ماه ها هنوز با موضوع خیانت فوتبالیست اسپانیایی کنار نیامده است. دلیل جدایی پیکه از شکیرا را در پرشین وی ببینید.

دلیل جدایی پیکه از شکیرا

جدایی جرارد پیکه و شکیرا یکی از اتفاقات عجیبی بود که هنوز درباره آن بحث می‌شود.

از زمان جدایی جرارد پیکه و شکیرا، تیٔوری های مختلف درمورد دلایل بهم خوردن زندگی این زوج سرشناس مطرح می شود؛ حالا سرنخ های تازه‌ای در این مورد به دست آمده و شواهد حاکی از آن است که پیکه بنا به دلایلی کلارا چیا را به شکیرا ترجیح داده و زندگی مشترک چندین ساله‌اش را با خواننده سرشناس کلمبیایی بهم زده است.

دلیل جدایی پیکه از شکیرادلیل جدایی پیکه از شکیرا

چرا پیکه کلارا را به شکیرا ترجیح داد؟

روزنامه ال ناسیونال، درمورد شکیرا نوشته:«شکیرا محافظه کار تر از کلاراست؛ او به خاطر سنش (۴۶ سال) و به خاطر وابستگی های خانوادگی و همچنین دوری از سرزمین مادری، به صورت همزمان حسابی مراقب والدین و فرزندانش است. او می‌خواهد همه چیز را تحت کنترل داشته باشد. یکی از دلایل بحران در زندگی زناشویی او و پیکه، میهمانی های شبانه و روابط خارج از عرف فوتبالیست اسپانیایی بوده است.»

دلیل باورنکردنی برای جدایی زوج جنجالی

در ادامه آمده:« اما کلارا برعکس شکیرا، تنها ۲۳ سال سن دارد و متعلق به نسل دیگری است که می تواند در حکم دختر شکیرا باشد و دید بازتری نسبت به میهمانی های شبانه و ارتباطات پیکه دارد.»

از همین رو پیکه ترجیح داد تا با جدایی از شکیرا، با کلارا که عقاید لیبرال‌تری دارد در ارتباط باشد تا بتواند بدون آنکه باعث ناراحتی همسرش شود، زندگی آزادانه‌تری داشته باشد

دلیل جدایی پیکه از شکیراجدایی پیکه از شکیرا
گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
آرون گروپ
فیلم پرشین وی
فرادرس