ویدیو عاشقانه از دیاکو و آروکو پسران زیبای آرام جوینده

تاریخ نشر :شنبه 24 سپتامبر 2022 اشتراک:
دیاکو و آروکو اخبار گوناگون
در این ویدئو دیاکو و آروکو پسران بامزه سپهر حیدری را مشاهده می کنید که همسرش آرام جوینده در اینستاگرام منتشر کرد

سپهر حیدری به همراه خانواده اش یک سالی است ایران را ترک کرده و در امارات زندگی می کنند. او مسئول آکادمی تیم الوصل شده است. امروز در پرشین وی می خواهیم ویدئویی از دیاکو و آروکو پسران سپهر حیدری را برای شما قرار دهیم

ویدئو دیاکو و آروکو

در این ویدئو دیاکو و آروکو پسران زیبای آرام جوینده را می بینید

ویدئویی از پسران سپهر حیدری

سپهر حیدری مسئول آکادمی الوصل شد

پیشکسوت پرسپولیس مسئولیت آکادمی الوصل در دبی را بر عهده گرفت.

سپهر حیدری مدافع اسبق پرسپولیس که بعد از ثبت گل قهرمانی با پیراهن این تیم در جدال با سپاهان به محبوبیتی بالا نزد هواداران دست یافته بود، اکنون فعالیت جدیدی را دنبال خواهد کرد.

حیدری که بعد از پایان دوره فوتبالش و با گرفتن مدرک مربیگری در کنار افشین قطبی نیز کار مربیگری را دنبال کرده بود، بعد از آن در بحث آکادمیک و آموزش فوتبال کار را در کیش و در ادامه تهران دنبال کرده است. او اکنون طی اتفاقی جالب با همکاری مدیران الوصل امارات، آکادمی این باشگاه را در دبی دست گرفته و فعالیت جدیدی را استارت زده است.

دیاکو و آروکوآرام جوینده و همسرش

احمد نوراللهی و مهدی قایدی دو ستاره سابق پرسپولیس و استقلال نیز در این فصل راهی لیگ امارات شده‌اند و در تیم الشباب الاهلی کار را دنبال می‌کنند تا این موضوع نشان دهد همکاری ورزشی دو کشور بار دیگر از سر گرفته شده است.

بیوگرافی سپهر حیدری

سپهر حیدری (زادۀ ۲۹ خرداد ۱۳۵۹) بازیکن فوتبال سابق اهل ایران است. وی سابقه بازی در باشگاه‌های پرسپولیس، ذوب‌آهن و مس کرمان را در کارنامه دارد.

دیاکو و آروکودیاکو و آروکو حیدری

دوران باشگاهی

او در فصل ۸۶–۸۷ در حالی که کاپیتان تیم فوتبال ذوب‌آهن بود به پرسپولیس تهران پیوست و توانست همراه با این تیم به عنوان قهرمانی لیگ برتر فوتبال ایران دست یابد.

حیدری در سال ۱۳۹۰ به باشگاه فوتبال مس کرمان پیوست، وی در سال ۱۳۹۱ به تیم سابق خود باشگاه فوتبال ذوب‌آهن بازگشت

اینستاگرام و ایلنا

گردآوری:
برچسب ها:
اخبار مرتبط:
فیلم پرشین وی
فرادرس